Jump to content
Sign in to follow this  
Joy_ride

To jest parkowanie? Gdzie jest policja?

Recommended Posts

Falkhor    63

Granice miasta są spore :) Niektórzy myślą, że jak się powie 300 miejsc, to wszystkie będą koło Placu Sobieskiego ;) 8)

Tak czy owak - ludzie nie umieją parkować. To, że miasto zapchane - znaczy się, że miejsc nie ma i to wszystko, trzeba jechać gdzieś dalej albo kołowa i trafić w lukę. To jest normalne jak oddychanie. Wnerwia to, że cwaniaki parkują tam, gdzie nie wolno utrudniając życie wszystkim innym.

Zgłaszanie auta policji? No tak. najlepiej te od sędziów i samych policjantów. Na pewno mozna pozyskać wielu nowych przyjaciół 8) 8)

seba    15

Niech zrobią parkingi w dzielnicach "Kąty" lub "Grabskie",ciekawe komu będą potrzebne , raczej nie klientom U.M. Sprubójcie żle zaparkować w Rzeszowskim "Śrudmieściu" ,mandat jest na 99%,a mimo to przykładów idiotyzmu kierowców jest dużo,a na co niektórych chodnikach postawiono słupki lub inne zabezpieczenia żeby kierowcy tam nie parkowali ,w Łańcucie jest i tak bardzo dobże ,nawet jak jest ciasno w samym rynku to można zjechać w boczne uliczki czy pod MDK a i tak wszędzie jest blisko a aut i tak dużo mniej jak w okolicach Rzeszowskiego rynku tam dopiero jest problem.

Falkhor    63

Seba - W Rzeszowie co chwilę widzi się straż miejska, jak sobie zasuwa od budki do budki z kebabami 8) i pracowicie drukuje te bloczki, co się im daje, by trenowali ludność miejską. I tam to jednak ma jakiś wydźwięk, bo miasto znacznie większe niż nasze a jakaś inna kultura parkowania jest.

Bake - Nooooo a gdzie by miał powstać ten wielki, wypaśny, kilkopiętrowy parking? :) 8)

Guest Bake   
Guest Bake

zburzyć zamek tak będzie wypas parking ! :)

Jak budowali te paskudne bloki nie wpadli na pomysł podziemnych garaży? matko ...

Falkhor    63

Bake - Nie wiem, które z osiedli typu naszych łańcuckich w czasie, gdy były budowane - maja coś takiego jak podziemny. garaż :)

Joy - W grze 'PAINKILLER' BOOH jest taki etap, wesołe miasteczko... to chyba raczej tego typu ;)

oko    0

Nie wiem, czy zauważyliście, ale w Łańcucie w ciągu ostatniego roku przybyło kilka miejsc parkingowych.

Np.: parking za plantami pomiędzy pawilonem a PTTK-iem, parking poko bocznej bramy do parku za Asią.

Ktoś bardzo mądrze rozegrał organizację tych uliczek i to się chwali.

Cerberion    0

oko Ja tez widze ze przybylo ale lancuciaki i tak wszedzie potrafia stanac w ten sposob by innym bylo trudniej.

duzy plus za te miejsca dla inwalidow.

minus za to, ze nie dostaja pozwolen prawdziwi inwalidzi (co to za kur.....o starac sie o legitke inwalidy i naklejke, jak sie takim nie jest!)

Danka28    1

fakt, że jest nieco lepiej ale i tak zaparkować w centrum to cud! Te kilka miejsc to kropla w morzu potrzeb! Ale chwali się, chwali!

Guest Bake   
Guest Bake

Dokładnie zawsze to kilka samochodów ma gdzieś zaparkować, moze to początek zmian na lepsze ? :D

Falkhor    63

Ktoś ponoć chciał zaorać planty i dorobić nową część asfaltowego rynku 8) I na placu Sobieskiego miałby być parking od pomnika Cetnarskich do toalet 8)

Komuś by się podobała taka opcja? :D

Danka28    1

nie no, to już byłoby za dużo poświęceń. Tak jest ładnie, chociażby ta choinka w zimie... Jakoś trzeba sobie radzić... najwyżej zaparkować nieco dalej i przejść sie kawałek, choć jak się człowiekowi śpieszy, to denerwujące. Ale estetyka też jest ważna!!!

Falkhor    63

Danka28 - Hah, ale mówisz tak, jakbyś nie miała pojęcia jak dla wielu tutejszych ludków stanąć gdzieś indziej niż metr przed wejściem do sklepu to skaza na honorze... Jest tylko i wyłącznie kupa nerwów, krzyków, wyzwisk i stawanie w taki sposób, że nawet przejechać normalnie ulicą się nie da.

Wg mnie miejsc jest teraz dużo.

Tylko jest za dużo samochodów 8)

blacksoul    0

Taki parking byłby zapewne zbawieniem dla wielu :P ,szczególnie teraz jak ma być nie długo obok centrum handlowe (?)

Oby, oby, tylko szczerze mówiąc, to nie widzę miejsca, gdzie możnaby w centrum zrobić jeszcze parking....

zawsze można zrobić podziemny parking, ale to może za 10 lat ^^

Danka28    1

Hehe, mówię tak, bo sama miałam taką sytuację, że przyjechałam do miasta autem, objechałam rynek z 5 razy, nie znalazłam miejsca, więc pojechałam pod blok, zostawiłam auto i poszłam na nogach... Szczęśliwa nie byłam, to fakt, ale nie było to dla mnie jakimś większym problemem :P

Joy_ride    4

codziennie widzę taki przypadek jak jeden " inwalida umysłowy" bo inaczej nazwać go nie można parkuje swoje auto pseudo terenowe w taki sposób że zajmuje dwa miejsca parkingowe :P

tak samo jest z wystawianiem krzeseł na ulicę :D w celu rezerwacji miejsca ale o tym już chyba było ;)

Guest Bake   
Guest Bake

te krzesła to przejaw buractwa łańcuckiego w najczystszej postaci !

Terenowe auto zajmujące 2 miejsca jakoś zniosę - jest duże.. ale popatrzcie na zdjęcia które wkleiłem w tym temacie. rzal.ru

Falkhor    63

Np. moja mama skutecznie radziła sobie z krzesłami. wysiadała i ciep, krzesło na chodnik albo na płot ;) Bo co to za porąbany zwyczaj, by nie płacić za miejsce parkingowe i krzesłem sobie takie zajmować?

Chociaż nie tylko krzesłem - skrzynką, taboretem, kartonowym pudłem, skrzynią śliwek 8) 8)

BlackSoul - Podziemny parking?? :D Racja. Dopiero za 10 lat możemy zacząć myśleć, że kiedyś go wybudują ;)

Joy_ride    4
Terenowe auto zajmujące 2 miejsca jakoś zniosę

ale to jest auto które spokojnie mieści się pomiędzy liniami na 3-go maja po prawej czy też lewej stronie ulicy np. pod PZU ;)

Guest Mongol   
Guest Mongol

Buractwo to dopiero gdy miastowy jeździ samochodem terenowym do pracy, jakby mieszkał co najmniej w Bieszczadach...

Qmar    0

Mongol powiem Ci ze ludzie w Irlandi w wiekszosci mają terenówki. PEwnie dlatego ze sa bezpieczniejsze od takich Tico (zelazko) czy innych małych aut ;)

Falkhor    63

No tak... a dzisiaj był taki piękny dzień...

a864e8f75637ebc4med.jpg

No szczyt normalnie...

bbeb51fe8b63d7e0med.jpg

8abe9d31995491c9med.jpg

Te dwa samochody nie miały nalepek inwalidzkich...

2c83b07dc9e4226emed.jpg

Co Wy na to?

Guest Mongol   
Guest Mongol

Co Wy na to?

Jakoś trzeba sobie radzić... co nie ?

Najbardziej mnie denerwują święta, gdy masa ludzi jedzie do miasta kupić głupi znicz etc.