Jump to content
Sign in to follow this  
Joy_ride

To jest parkowanie? Gdzie jest policja?

Recommended Posts

pi0trek    53

Nie debilnej tylko całkowicie słusznej. W końcu to obszar zabudowany. Chodniki, przejścia dla pieszych itp. Nie rozumiem w tym wypadku twojego wybiórczego traktowania przepisów. Ten debilny a ten słuszny. A co do samego parkowania to jak cie wkurza takie parkowanie to zadzwoń pod 997. Zaręczam że przyjadą i paragon zostawią. Muszą.

Kniejas    17

Pastwisko! Świetne określenie Łańcuta! Nie tylko jako zdebilizowanego parkowania ale ogólnie światopoglądu. Jedyne co widze to to że przed Biedronką na wylocie do Rzeszowa w końcu ta chora firemka nie blokuje ciągle miejsc postojowych. Trzeba było dopiero krytyki w necie żeby ktoś coś zareagował. Problem w tym że to forum musiałoby być podstronę chyba na debili parkowania :D :D :D na razie ten temat wystarczy chyba B)

Falkhor    63

Kniejas - Na wielu forach regionalnych są takie tematy odnośnie złego parkowania. Dlaczego? Bo swój swego szybciej pozna i niekiedy 'obywatelska sprawiedliwość pantoflowa' działa szybciej, niż cokolwiek innego ;)

aqq    3

Tylko ja uważam, że czytanie tego typu postów powinno być obowiązkowym elementem "prasówki" porannej komendanta i burmistrza. Jeśli sami mają kłopoty ze wzrokiem to powinni skorzystać  z naszych obserwacji.

Pi0trek- nie znam nikogo , kto na wylocie z Łańcuta na Rzeszów jedzie 50-tka i jeśli wszystkie wylotówki z Rzeszowa mają 70 to dlaczego u nas jest inaczej ???

Co do parkowania to należy wprowadzić płatne parkowanie w centrum miasta albo zlikwidować płatne parkingi bo zawsze znajdą się oszczędni , którzy zaparkują gdzie popadnie a nie zapłacą za parking - w efekcie na parkingach są wolne miejsca a przez miasto nie da się przejechać.

Edited by aqq
  • Like 1

Neołafita    42

A co do samego parkowania to jak cie wkurza takie parkowanie to zadzwoń pod 997. Zaręczam że przyjadą i paragon zostawią. Muszą.

Ja Ci zaręczam, ze mają to serdecznie w tej części co przyrasta do stołka, wyrobić normę albo capnąć tego kto się sam podłoży to kres ich zainteresowań.

Ewentualne wyjątki tylko dla wyjątkowo równiejszych osób.

Neołafita    42

Neołafita - A często dzwoniłeś w takich sprawach na 997?

Gdyby to nie było oparte na statystyce to nie wiem czy obyło by się bez bluzgów  :P

Jarucha    30

Co do parkowania, krótka relacja z dzisiaj. Granatowy Ford Fiesta znowu parkuje na wjeździe na parkin przy Żardeckiego. Myślę, że należy do mieszkańca domu obok, a zaparkować na parkingu i przejść dodatkowe 5 kroków dla tegoż kierowcy to wyzwanie ponad miarę.

• Like 1

Megg    9

Kobieta wjechała z Cetnarskiego prosto, tam jest zzakaz postoju dla nie-mieszkańców, szłam akurat tam w stronę cetnarskiego na autobus, widziałam że zatrzymała się odebrać telefon, przełączyła światła na postojówki a tu pan policjant i mandat... Mógłby się na prawdę przejść wtedy po centrum, więcej by rozdał takich ulotek za wyceraczki :/