Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Co decyduje o moim wyborze?

Recommended Posts

Falkhor    63

Jeszcze jedna ankieta, która pokaże nam samym, wyborcom - jak i dlaczego oddajemy swój tak cenny wyborczy głos na tego lub innego kandydata. Pytanie odnosi się nie tylko do wyborów Burmistrza, ale powinno wykazać, co na nas wpływa, byc może też - co nami manipuluje. Co odrzucamy już na starcie, czym się interesujemy i jakie cechy, wartości, działania 'punktują' na plus lub minus...

Proszę się dobrze zastanowić.

Pozdrawiam.

Szczus    63

no to tak patrze na wiek kandydata nie możne być za młody mało doświadczony mało jeszcze widział i mało jeszcze wie za stary tez nie może być żeby nie okazało się ze miał jakieś powiązania z sb albo inne tego typu sprawy nie może mieć pomówień oskarżeń o pedofilie i inne przestępstwa typu złodziejstwo, to ze był kiedyś karany np za pobicie nie robi na mnie żadnego wrażenia,dalej idąc, najlepiej jak by miał do czynienia z funduszami unijnymi albo ogarniał je dla mnie to jest główny argument ponieważ jest czas na branie pieniędzy i inwestowanie za pieniądze wspólnoty i trzeba to wykorzystać bo później może być za późno, niestety z przykrością muszę stwierdzić ze Łańcut kuleje i to bardzo nie powiem ale jest tragedia wręcz z tym wystarczy popatrzeć na inne podobne wielkością miasta typu Leżajsk, Przeworsk dlatego dla mnie jest śmieszne ze dwóch kandydatów chwali się ile to nie pozyskali jeden 4 mln drugi 6mln jak Przeworsk wiza ogółem 40 a Leżajsk tez kilkadziesiąt nie będę wymieniał ile niektóre małe gminy wzięły. Zwracam tez uwagę na dług skoro pan G potrafił przez pierwsze lata kadencji wyjść z budżetem na plus o tyle przed wyborami żeby pokazać ile to w Łańcucie się nie robi potrafił zejść na dość spory deficyt i dopiero zacząć budować rożne inwestycje które po wyborach jak wszyscy widza stanęły nagle . Ale u nas w mieście jeszcze jest Łatwo dostrzec i ocenić o tyle w Polsce trzeba się zdać na obietnice i spoty reklamowe co kto i ile zrobi to jest czysta manipulacja już. Cenie kandydatów którzy nie są głośnymi krzykaczami a wiedza od czego trzeba zacząć i są w stanie się dogadać z każdym mimo ze reprezentują inne nurty ale ze względu na dobro ojczyzny wspólnie coś zrobić

KatMajster    0

Pewnie 90% Polaków wybiera prezydenta czy sołtysa przez zdjęcie jakie ma na plakacie i czy w obeitnicach ma wystarczająco obietnic (no bo żeby było bogato co tam taki jeden co chce naprawic drogę i most i zapewnić np. bibliotekę??).

okura    4

Jestem tolerancyjnym i postępowym człowiekiem XXI wieku, więc głosuję tylko na murzynów, homoseksualistów, żydów. Jak któryś kandydat spełnia wszystkie opcje, to aż strach nie głosować na takiego.

Szczus    63

NO BO DZIŚ NIE GLOSOWAĆ na murzynów, homoseksualistów, żydów to dyskryminacja !! :) albo jak to pewna pani feministka stwierdziła ze w sejmie w demokratycznym państwie powinno być z urzędu 50 % miejsc dla pań choć by na innych kandydatów było 1o razy więcej głosów polowa musi być kobiet bo na tym demokracja polega !!!!

okura    4

@Szczus, ładnie to kiedyś JKM opisał, że w rządzie powinno być również 90% idiotów, bo tyle jest ich w społeczeństwie :)

Tutaj fajny filmik: