Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Jaruszczow

Stabilny rozwój = ruch prostoliniowy po okręgu

Recommended Posts

Guest Jaruszczow   
Guest Jaruszczow

Pan Szczygieł oferuje stabilny rozwój :P

hmm tak sie zastanawiam jak można połaczyć stabilizacje i rozwój.

Rozwój to zawsze jakaś zmiana, czyli nie ma mowy o stabilności :D

MOże ktoś spróbuje mnie uświadomić.

A moze to jest fakt autentyczny i poprostu trzeba go uznać za słuszny

Falkhor    63

Heh... fakt autentyczny to idem per idem... Bo nie ma przecież faktu, który byłby nieautentyczny...

Zaś co do stabilnego rozwoju - są rozwoje małe, duże... są nagłe i powolne... są drastyczne, są wyrównane.... i tak by trzeba było rozumieć 'stabilny rozwój' - czyli taki, który wprowadza zmiany zapeniając mieszkańcom pewność jutra. Co prawda sam zwrot 'stabilny rozwój' może się wydawać sprzeczny z prawami fizyki :):P Ale w praktyce jest często stosowany :) /google -> Stabilny rozwój/

Ja to traktuję jako hasło wyborcze, i jak widać większość musze sobie dopowiadać sam... Chociaż przyznam, że być może jest to hmmm... taki zwrot, który oznacza 'zrobiłem, ile mogłem' lub 'zrobiłem, ile chciałem'.

Falkhor    63

jak powiedział raz Maciej :)

Stabilny, czyli cały czas równo idący, tylko hmm rozwój do przodu czy rozwój wstecz... tego tu nie wiemy, ale miejmy nadzieje ze do przodu chodzi w tym haśle :)

Ludność Łańcuta straciłą cześć zaufania do obecnego jeszcze burmistrza - o tym świadczą wyniki wyborów. II tura będzie działać na całkowicie innych mechanizmach.

Tak jak przez I turą kampania J. Szczygła była bardzo nikła (takie jest moje zdanie), tak zmieniło się to przed II turą, która już jutro. 'Stabilny rozwój' to dobre hasło, dobrze pomyślana była ulotka, gdzie pokazano co zrobił, i co zrobi...

... jednak leży kontrakcja wobec kontrkandydata :P Zbyt mało czasu trwałą kampania przed I turą.

Samemu jednak pomysłowi prowadzenia stabilnego rozwoju w naszym mieście nie można powiedzieć NIE. To dobre rozwiązanie. Tylko kto je wprowadzi w życie?