Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Propozycja dla szalonych nastek

Recommended Posts

maciej    32
Masz naście lat i wydaje Ci się, że Świat należy do Ciebie! Chciałabyś aby ten Sylwestrowy wieczór był wyjątkowy, czujesz się dorosła i odpowiedzialna ale rodzice nie chcą Cię puścić na wymarzoną imprezę… Niestety obawiam się, że skoro tak postępują, to mają ku temu powody. Nie unoś się honorem i nie trzaskaj drzwiami, jeszcze nic straconego, pomyśl jak inaczej zaplanować ten wieczór? Sylwester ma być świętem, powodem do radości i do zabawy, ale niestety nie zawsze tak jest. Mnóstwo osób nadużywa tego dnia alkoholu, często też sięgają po narkotyki, zazwyczaj uwaga dorosłych jest wówczas uśpiona i stąd biorą się nieszczęśliwe wypadki i bardzo przykre zdarzenia… Pewnie towarzystwo starszych osób bardzo Ci imponuje, ale na prawdę nie warto ryzykować zdrowia i życia dla jednej szalonej nocy! Zamiast się buntować porozmawiaj ze znajomymi, którzy mają podobny problem i znajdźcie wspólnie rozwiązanie. Jeśli pogadacie z rodzicami to z pewnością zgodzą się na to, abyście się spotkali u kogoś w domu pod nadzorem dorosłej osoby. Nikt oczywiście nie będzie Was obserwował, chodzi tylko o to, żeby w pobliżu - czy to w mieszkaniu obok, czy w sąsiednim pokoju – był ktoś odpowiedzialny. Jak zorganizować taką imprezę?

 

czytaj calosc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Heh... przykład opisany w tekście cytowanym przez Macieja jest całkiem niezły, jednak szkoda, ze tak to musi byc. Sylwek jest dla wszystkich i szkoda, że z racji głupoty innych - niektórzy nie mogą wychodzić z domu.

 

Z własnego doświadczenia wiem jednak, że najfajniejsze imprezy są we własnym, dobrze znanym gronie znajomych. Może i nie macie takich fajerwerków, jak Urząd Miasta :P ale... Grunt, to zdrowy rozsądek...

 

Pozdro.

:564:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×