Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

27-28.11.2006 Łańcut we mgle...

Recommended Posts

Falkhor    63

Co tu dużo mówić :D Ostatnio pogoda jaka jest, każdy widzi, mimo, że mało widać ;)

PS. Jutro rano doleci druga porcja fotek, które akurat tak się złożyło, nie mam teraz ze sobą i ich Wam nie pokażę. W obiektywie znalazły się zachodnie kresy Łańcuta, kawałek Krzemienicy, Czarnej, Woli Dalszej i Woli Małej :D

Tak to jest, jak Falk jedzie na Podzwierzyniec rowerkiem po zakupy albo w odwiedziny do OkiMaxim :(:D :D

Pooooooozdrawiam.

Falkhor    63

Hihihihi :D Marsjanowo? Księżycowo? :( Ktoś na pewno zgadnie ;)

Miło, że się fotki podobają :D

Pooozdro :D

ziomalka    0

Falkhor zechciał zasięgnąć opinii fachowcy i profesjonalistki, więc oto i jestem :D

Zdjęcia mają w sobie pełne tajemniczości i niezwykłości ujęcia mgły, a jeśli dodać do tego fascynujące i takie romanyczne odblaski lamp, świateł, to nadaje całości wspaniał efekt ----> zdumiewającego piękna naszego city, nawet podczas mgły :(

PS Kraków też jest ostatnio spowity we mgle, szkoda, że nie mam tu aparatu, zrobiłabym pare zdjęć, choć z tymi Falkhora nie mam co konkurować ;)

Falkhor    63

Obiecana kolejna porcja fotek (ostatnie z 29.11.2006). W tym topicu, bo tematyka cały czas ta sama - miasto o okolice w złowieszczej mgle.... Wrrrr :D;)

Zuziaaa    0

wow ;)

bo co mozna powiedziec wiecej .... ?

zdjecia z pkp sa genialne :D a to drzewo, to nawet wiem gdzie jest, bo codziennie obok niego jade :(

Falkhor    63

Joy_ride, Niestety nie :D

Podpowiem, że to... Łańcut :D I to tu tuż przy... a nie, to na razie byłoby za dużą podpowiedzią :D:( Powiem tyle, że... część miasta na północ od torów :)

SunShine    0

mmm świetne :) mi z 1 sesji najbardziej podoba się '15 Flash1.jpg' a z drugiej '05 DrzewkoWolaMala.jpg' eeh :D miała urok w sobie ta nasza mgla :(

Falkhor    63

SunShine, Oj miała miała :( Kolega mi na gg napisał, że u nich podobna mgła była tez w Krakowie... z resztą prawie w całej Polsce... ale niestety, nie mogłem się roztroić i być wszędzie tam, gdzie mgła :)

Teraz czekam na zimę... zrobi się kolejną porcję fotek :D

Miło, że te się podobają :D :D

Pooozdrawiam.

x22    0

zdjecie "Marsjanowo.jpg" jest zrobione przy fabryce śrub, chyba ta ulica nazywa sie "wiejska" czy jakos tak.

Falkhor    63

x22, Brawo ;) No chyba tak się nazywa ta ulica. I tak, to fabryka śrub, tyle że widziana 'od tyłu, ze tak powiem, dlatego biorąc pod uwagę ciemność i mgłę można byo mieć dodatkowe trudności z rozpoznaniem tego miejsca :) Brawo za spotrzegawczośc, a moze po prostu jesteś gdzies z tamtych okolic? :)

Pooooozdrawiam.

marko    3

Falkhor pogratulować fotek, niektóre troszke poruszone ale to szczegół.

Oj była wtedy piękna mgiełka, pozdrawiam.

P.S - te w parku LUX!!!

Falkhor    63

marko, Hehe :) Przyznaję, porsuzone, alto jest, jak się jedzie rowerem i człowiekowi trochę tętno podskoczy po kilkunastu kilometrach :D:) Poooza tym nie mam statywu, a czekając na naświetlenie kilka sekund - to jednak ręce trochę się trzesą :D

Dzięki za opinię :)

Falkhor    63

:shy: ;)

Za jakiś czas postaram się wrzucić relację z Bieszczad/Beskidu, ale na pewno nie ma tam jakichś artystycznych. Ale niedługo palnuję parę nocnych i dziennych wypadów, więc jak będzie coś znośnego, to na pewno się tu pojawi :D

Falkhor    63

Mały update ;)

1bf967ef83b9483em.jpg

c896b39b538222c8m.jpg

82ca9df1b77d37ffm.jpg

2b87d912989c9b6em.jpg

4b2094db677de2c9m.jpg

I takie małe coś innego trochę ^_^

109719b62dcb3f3fm.jpg

I cos na czasie ^_^

eb730cdd26d0effam.jpg

:)