Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Smerfy i Gargamel wkrótce na WIELKIM EKRANIE!

Recommended Posts

Falkhor    63
Prace nad zapowiadaną od jakiegoś czasu produkcją posuwają się do przodu.

Składająca się z 256 odcinków opowieść o Smurfach przygotowywana jest przez Herba Ratnera i Jordana Kernera jako trylogia. Każda z części powstanie w przy użyciu trójwymiarowej animacji komputerowej dla wytwórni Paramount Pictures. Premiera pierwszego filmu planowana jest na 2008 rok, w 50. rocznicę powstania Smurfów.

Szczegóły trylogii o niebieskich stworzonkach trzymane są w tajemnicy. Być może John Lithgow udzieli głosu Gargamelowi, ale to na razie jedynie pogłoski.

- Dowiemy się więcej o Gargamelu i Smurfowej Zupie. Dowiemy się, jak to wszystko się zaczęło i co naprawdę dzieje się na zamku. W opowieści jest potężny czarodziej... i wiele, wiele innych rzeczy - zdradza Kerner.

Smurfy wyszły spod pióra belgijskiego autora komiksów Peyo (Pierre'a) Culliforda w 1958 roku. Serial na podstawie zeszytów z przygodami stworków realizowany był w latach 1981 - 1990. O przejęcie praw do kinowej wersji produkcji Jordan Kerner starał się przez ponad 5 lat.

Źródło - Wirtualne Media

Nie lada gratka dla wszystkich, którzy podobnie jak ja kojarzą swoje dzieciństwo z tą właśnie bajeczką. Nie polską, to fakt, ale poza Boliem i Lolkiem, Reksiem, Żwirkiem i Muhomorkiem, Wodnikiem Szuwarkiem, Krecikiem, Pszczółką Mają, Opowieściami z Wiklinowej Zatoki...

... Smurfy to było COŚ :(

Hmmm... tylko trójwymiar... No nie wiem, czy na pewno będzie to super pomysł (uwielbiam tę charakterystyczną smerfną kreskę ;) ), chociaż... Shrek... Potwory i spółka... No kto wie, kto wie :D

Do 2008 roku jeszcze jest trochę czasu :D

Pozdrawiam.

PS. Kto jeszcze lubi Smerfy? A może ktoś lubi Gargamela? :D

okimaxim    0

ja lubie Smerfy ;) ten film może być świetny chociać... jednak kreskówka to kreskówka - ma swoje wady ale i mase zalet... prtzypomina dzieciństwo... te nowe smerfy na pewno nie będą już takie jak te z dzieciństwa...

Falkhor    63

okimaxim, Być takie same na penwo nie będą, ale licze na to, iż twórcy staną na wysokości zadania i zrobią bajkę dla DZIECI. nie chcę, aby smerfy były tego typu co Shrek czy czerwony Kapturek - prawdziwa historia. Bo można się tego obawiać, niestety.

Żeby Smerfy były Smerfami ;)

ziomalka    0

Uwieeeeelbiam Smurfy :(:):D A szczególną sympatią cenię Gargamela - "uuuhh jak ja nie cierpie tych smerfów !!! ''

Już nie mogę się doczekać wielkoekranowej premiery tej kreskówki wszechczasów :D

Teddy_85    0

Gargamel fajnie się śmiał, a te małe bidaki musiały przed Nim uciekać...

Bardzo mi się podobala ta bajka, nie było tam przemocy, albo prawie, bo czasem ktoś "wykopał" Ciamajde za horyzont... Heh... Gdzieś nawet miałem 2 komiksy ze Smurfami...

Szkoda że "niebieskich ludków" nie ma w programie... Tylko Disney - czasem, jak niechcący :D widzę co ogląda moje rodzeństwo w porze "dobranocki", to wychodzę, bo obraz nie jest wcale zachwycający, ale jakbym zobaczył tytułową bajkę, to zostałbym pewno na chwilę :(

W dzieciństwie dziadzio obiecywał mi że pójdziemy do Bażantarni łapać krasnale do worka... To chyba rodzina ze Smurfami, więc gdy tylko widziałem je w TV, to bieglem "męczyć" mojego staruszka :)

Falkhor    63

Teddy_85,

W dzieciństwie dziadzio obiecywał mi że pójdziemy do Bażantarni łapać krasnale do worka...

hehehe :D No bo u nas w kraju to zamiast Smurfów były Krasnale :( Baaaardzo ładna nazwa - taka swojska, bo Smurf brzmi jednak nieco egzotycznie :)

Zdecydowanie Smurfy są znacznie lepszą bajką niż wszystkie 'pokemony' razem wzięte. nie mówiąc już o pewnej bajce, która zwała się chyba 'Tygrysia maska'.... Porażka.

Ciamajda rulez! :D

SunShine    0

nie lubie smerfów... są takie jakieś... niebieskie i dziwne :D wole Muminki, Reksia, Coralgola, misia Uszatka :) ale w sumie nie wyobrażam sobie smerfów 3D :D trzeba będzie to zobaczyć :D

ale bajkę tą oglądałam i do tej pory pamietam piosenke która ją rozpoczynała :D "hej dzieci jesli chcecie, zobaczyc smerfów las, przed ekren dzis zapraszam was i telewizor właczcie dźwiek podkrećcie i usiądźcie zaczynamy dla was nowy film. Kto sie boi Gargamela niechaj zaraz pójdzie spać to jest program dla tych co sie lubia bać" :( czy jakoś tak ^^ chyba troche inaczej jednak :D