Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

W gminie Cierpisz ma powstać teren na nowy cmentarz.

Recommended Posts

Falkhor    63

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego

OGŁOSZENIE

Wójta Gminy Łańcut

o przystąpieniu do sporządzenia

miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Na podstawie art. 17 pkt.l ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym /Dz. U. Nr 80 póz.71II zawiadamiam

o podjęciu przez Radę Gminy Łańcut Uchwały Nr XLI/301/06 z dnia 25 października 2006r. o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w Gminie Łańcut w miejscowości Cierpisz, celem budowy cmentarza parafialnego na działkach nr ew. 484; 483; 482; 481/2; 481/1 w Cierpiszu

Zainteresowani mogą składać wnioski w związku z w/w w terminie do 31 grudnia 2006r. w Sekretariacie Urzędu Gminy Łańcut /pokój nr 108/.

Wszelkie informacje dotyczące w/w przedsięwzięcia udzielane są w pokoju 204 Urzędu Gminy.

Źródło - Gmina Łańcut

Ludzie, którzy w tej sprawie mają swoje wnioski, zastrzeżenia - proszeni są o jak najszybsze wnoszenie ich do urzędu Gminy. W końcu budowa nowego cmentarza nie jest zwyczajnym obiektem...

Pozdrawiam.

Falkhor    63

Sweet_Girl, Heh :) No być może tak, jeżeli jesteś z tej miejscowości i tam masz zamiar być pochowana :) To się jeszcze upewnij, czy to będzie dogodne miejsce, czy nie będziesz komuś pod 'oknem' leżec, że tak powiem. Mieszkanie przy cmentarzu... ech, i ten widok rano, i wieczór, za oknem... Na pewno można się przyzwyczaić.

grzenio    0
To się jeszcze upewnij, czy to będzie dogodne miejsce, czy nie będziesz komuś pod 'oknem' leżec, że tak powiem. Mieszkanie przy cmentarzu... ech, i ten widok rano, i wieczór, za oknem... Na pewno można się przyzwyczaić.

Na pewno będzie to miejsce z pięknym widokiem na okolicę :) Miałem okazję ostatnio pierwszy raz zapędzić się do Cierpisza na samą górę. Widoki są niezłe.

A tak ogólnie miejscowość zrobiła na mnie dobre wrażenie, widać że (przynajmniej przy drodze) mieszkańcy dbają o swoje obejścia. :)

Sweet_Girl    0

A tak ogólnie miejscowość zrobiła na mnie dobre wrażenie, widać że (przynajmniej przy drodze) mieszkańcy dbają o swoje obejścia. :)

oj sorka bardzo ale myslisz ze wies to nie wiem , jakies widoki konia i krów pasących sie gdzies na polanie??!! :D moje miejsce zamieszkania jest bardzo scentralizowane, wkońcu za rok mamy być przedmieściami Rzeszowa :D:))

p.s. ciesze sie ze Ci sie podobalo :D i gratuluje wytrwalosci pod tą wielką górę :)

pozdruuufka :)