Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Nowy American Pie 5 - bez-ubraniowa impreza :)

Recommended Posts

maciej    32

7124869.3.jpg

Odważysz się na uczestnictwo w najbardziej odjazdowej tradycji uczelni z setkami golusieńkich studentów? Zatem szykuj się na skosztowanie kolejnego kawałka amerykańskiego placka serwowanego w stylu Stiflera – oto American Pie: Naga mila!

Ledwie Erik Stifler zdał sobie sprawę, że może być pierwszym uczniem, który ukończy studia będąc prawiczkiem, postanowił dołożyć wszelkich starań, aby to zmienić. Po wysłuchaniu kilku rzeczowych rad ojca Jima (Eugene Levy), Eryk jest gotów do startu w niesławnym dorocznym wyścigu – „Nagiej mili”, podczas którego jego oddani przyjaciele i grupka niespecjalnie odzianych panienek zrobią wszystko, by był to niezapomniany weekend.

zrodlo : filmweb

Nowiutka wersja American Pie 5 Nie trzeba chyba opisywać - Polecam :) Film powinien być już dostępny w wypożyczalniach DVD w całym kraju :)

Oglądał ktoś poprzednie części ?? Ktora wam sie najbardziej podobała ? Jakie wrażenia ? :)

Zuziaaa    0

ogladalam wszystkie czesci :) powiem tak - film dobry na odmozdzenie :) czyli nie myslec tylko patrzec :)

w sumie ostatnia czesc - ta z mlodym Stiflerem - nie pamietam tytuły - była najlzejsza, poprzednie - hmmm kazdy kto ogladal - wie :)

zobaczymy jaka jest ta najnowasza :)

Falkhor    63

Heh :D Wszystkich części (4?!?!?!)... chyba nie oglądałem. Hmmm... Można się posmiać, to na pewno. Zuziaaa ma rację - film na odmóżdżkowanie :D :D Płytki, wulgarny nieco, epatujący przede wszystkim golizną :) Film dobry do oglądania w towarzystwie przy piwku. Niekoniecznie bezalkoholowym :) Od AmericanPajów wolę jednak Road Trip czy nawet EuroTrip... AliG... How HIGH :) W sumie to nawet tylko Road Trip i How High. Też można wiele dowiedzieć się z nich o tym, jak należy np. studiować :) :)

Poooozdro.

PS. Będzie w Łańcucie kiedyś ten film? :D

Joy_ride    4

moim zdaniem im więcej American Pie tym się bardziej wypala ten film :) zmieniają obsadę :) kiepsniejsze scenariusze itd.

ale oglądnąć zawsze można :D

terelka    1

Ja uwielbiam wszystkie American Pie - fajny, smieszny film, ktory nie traktuje zycia serio :D Mozna sie posmiac. Juz wkrotce mam zamiar obejrzec ta najnowasza czesc. Mam nadzieje, ze bedzie rownie dobra jak poprzednie :D

Zuziaaa    0

ogladalam :D ehhhh :D chyba wrocił troche klimat starszych odcinkow - czasami byly momenty obrzydliwe, czasami smieszne, czasami kretynskie, a czasami takie jak w filmie romantycznym ... :)

czy polecam ? nie wiem :) ale mozecie sprobowac zaczac go ogladac :P

Guru    0

ogladalem wszystkie czesci i ta jest chyba najglupsza, ale w rozumieniu kretynska, malo smieszna. mysle ze powinni zaprzestac krecenia dalszych czesci, sa po prostu coraz gorsze... to tak moim skromnym zdaniem :)

maciej    32
ta jest chyba najglupsza, ale w rozumieniu kretynska, malo smieszna. mysle ze powinni zaprzestac krecenia dalszych czesci, sa po prostu coraz gorsze

Zgadzam sie z toba ta czesc to z deka duzy niewypał porownujac wszystkie poprzednie czesci. Ale heh tu chyba o to chodzi aby posmiac sie z "amerykanów" :)

iwcia    2

Fajny film, ale porownujac te wczesniejsze czesci to wypada przy nich blado :P wolalam jednak tamtych aktorow :D Ale przyznam ze posmiać sie tez pośmialam, i ogolnie komedyjka fajna i przyjemna :P jak to American Pie, mysle ze na tym odcinku sie nie zakonczy :P za bardzo popularny film, a aktorzy beda sie zmieniac jeszcze nie jeden raz :D

terelka    1

Właśnie obejrzałam kawałek American Pie i po 32 minutach mi się znudziło...- to mówi samo za siebie. Reszte obejrze jutro. Ale fakt, wcześniejsze wersje były lepsze.

Falkhor    63

Nio to jak już nawet Terelka mówi, że...

Ja uwielbiam wszystkie American Pie - fajny, smieszny film, ktory nie traktuje zycia serio

a potem...

Właśnie obejrzałam kawałek American Pie i po 32 minutach mi się znudziło...- to mówi samo za siebie. Reszte obejrze jutro. Ale fakt, wcześniejsze wersje były lepsze.

to chyba wolę zainwestować kase w inny tytuł :D