Jump to content
Sign in to follow this  
profesoq

Moze by coś zorganizowac z NFM ?

Recommended Posts

profesoq    0

Własnie mi przyszło do głowy ze mozna jakąś fajną imprezke zmontowac z grupa NFM :) Gdzies obojetnie gdzie byle razem a bedzie wesoło Z Falusiem bedziemy montowac klimat :D hehe // Dębnik :) podobnie :D heheh kto był to wie.... :) Czekam na wasze opinie :)

Falkhor    63

profesoq, :)

Noooo a kiedy? :D Jakaś przybliżona pora czy po prostu chcemy zrobić wspólnego sylwestra w dębnikowym lesie? :D

Ja na każde spotkanie - jestem na TAK :)

Pozdro :)

Falkhor    63

Heheheh :) Wiecie co, zaczyna mi się podobać :) Tylko ciekawe, ile osób mogłoby przyjść... Bo wiecie :) Od biedy SAMi możemy zrobić Sylwka... może grupą na miasto Łańcut, aaa potem do kogoś na działkę :) Najbliżej do Psorka, bo ja wiem, czy Dębnik byłby spokojnym miejscem tego dnia? :) :) :D

Trzeba by pomyśleć - nad czasem, skłądem i miejscem, więc... pisać :D

Falkhor    63

Zuziaaa, Spoko spoko :) No cóż - to było do przewidzenia - że cześc ludzi może już mieć plany. Dlatego kto wie, co się wymyśli :)

Falkhor    63

Zuziaaa, POWOLI :) :) Na razie wychodzi na to, ze startowo jestem ja i Psorek, czyli po rpsotu kilka piw (bez - :) - alkoholowych) i cisza, aż do rana, gdy trzeba wstać :) :) :)

A tak na serio - profesoq, Mam trochę wątpliwości, ile będzie osób... ale zoabczymy. Mam mały plan :) :) :D Ale jest bardzo mały :D

CZekajmy, co powiedza inni :)

profesoq    0
A tak na serio - profesoq, Mam trochę wątpliwości, ile będzie osób... ale zoabczymy. Mam mały plan :P:):D Ale jest bardzo mały :D

chciec to moc :) nie wiem czy u mnie kto bedzie w domu czy nie bedzie ale zawsze mozna sie spotkac nakupic "roznych rzeczy" i byc nie wiadomo gdzie.... Ale byc razem!! I szydzic :)

Falkhor    63

Tia :] Tym razem ja się dostosuję do więszości Userów :D nie chce wszystkich spędzac w pewno miejsce, bo by się nikomu nie podobało, bo by było narzekanie, ze pod górkę albo za ciemno albo za morko albo za zimno ;) Albo ze za daleko od domu, mama mnie nie puści :rotfl: I tego typu :D

Ale ale ale - sylwek niedaleko, więc się określać. Wstępnei jestem na tak 8) Może u kogoś? :D

ziomalka    0

Przyczajony tygryssss, ukryty smok też jest chętny, już dostałam ślnotoku na samą myśl o takiej imprezie, mmmmmmm :sweet:

To, czy wpisuję się na listę czy niet, zalezy, czy mnie zechcecie :D

A tak na poważnie - propozycja jak najbardziej zajebiaszcza, godna głębszego zadumania i przemyślenia XP

Falkhor    63

ziomalka, Tylko wiesz, jak ja zacznę sobei organizowac liste, to potem nie przyjmuję wymówek w stylu:

- jest inna impreza

- gardło mnie boli

- mama mnie nie puści

- a bo ja nie wiem, czego chcę

- a bo to za daleko

- a bo X, Y, Z...

Więc stzeż się :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this