Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Operacje plastyczne. Za czy przeciw czy reklamacja?

Recommended Posts

Falkhor    63

et powiem prawdę - uroda przyciąga uwagę. Nie można temu zaprzeczyć. Ale to jest tak chwilowe i dalekie od głębokiego zachwytu, zeż szkoda słów. MOja siostra czasem sama słyszy, jak igram sobei z pustych plastikówek, które spoko, ładnie się ubiorą, są wypacykowane i wychuchane... ale jak tak acoś powie, to ręce opadają. i ich żywot sprowadza się do tego, aby być zabawką i przedmiotem. Dlatego krojenie się 'dla frajdy' z samego takeigo zabiegu - to ejst po prostu... kiszka :P

ziomalka    0
No już jak czasem Ziom coś powie... to w tym przypadku mówi prawdę :P

Ziom zawsze mówi prawdę XP XP XP

ch żywot sprowadza się do tego, aby być zabawką i przedmiotem. Dlatego krojenie się 'dla frajdy' z samego takeigo zabiegu - to ejst po prostu... kiszka :P

Kiszką to mało powiedziane - to jest zła inerstycja, lepiej oszczedzić kasę i może zmienić coś innego - może hmmmmm ukształtować swój charakter ? :P

Falkhor    63

ziomalka, Za ową kase kupić sobei stos książek i je przeczytać. Oczywiście książek przynajmniej z zakresu dla licealistów ^_^ /intelektualnie/ :) Efekt - lepszy :)

ziomalka    0
Za ową kase kupić sobei stos książek i je przeczytać. Oczywiście książek przynajmniej z zakresu dla licealistów ^_^ /intelektualnie/ :) Efekt - lepszy :D

That's right ! :)

Gothka =)    0

Wg mnie piękno rzadko idzie w parze z inteligencją. Albo rybki, albo akwarium. Nie można mieć wszystkiego. A dziś pragnęłoby się wszystkiego właśnie, bez względu na cenę.

Osobiście wolę być inteligentna niż piękna :) Nie dam się pokroić, bo jeśli ja nie będę sobą [ja nie będę wyglądać jak ja], to kto będzie mną? ^_^ Patrzeć potem w lustro i widzieć obcą twarz? :eek: Odpada! :lol-above:

rudzia    0
Osobiście wolę być inteligentna niż piękna

zgadzam sie..co Ci z urody jak nic nie wiesz i co ci z urody jak zaraz mozesz ja stracic...w życiu nic nie trwa wiecznie

Falkhor napisał/a:

Za ową kase kupić sobei stos książek i je przeczytać. Oczywiście książek przynajmniej z zakresu dla licealistów /intelektualnie/ Efekt - lepszy

:) zgadzam sie :) ale wiecie ile za to mozna fajnych ksizek kupic...kurcze jak bym mial tyle kaski to bym wreszcie pelnila swoje marzenie i utworzyla swoja wlasna biblioteczke domowa :letssin: ^_^

Falkhor    63

Jakby ludzie byli TYLKo piękni, to juzd awno by wyginęli.

jakby nie ludzie brzydcy, ale inteligentni - to obecnie na ulicach ginęło by mnóstwo ludzi. Dwa razy tyle w nowoczesnych hipermarketach :P

Trzeba być inteligentnym. Inaczej 'wielki świat' zrobi z człeka papkę. Dlatego operacja plastyczna to jak dla mnie cos ostatecznego... gdy ktoś jest ze względu na wygląd poniżany, wyśmiewany...

rudzia    0
gdy ktoś jest ze względu na wygląd poniżany, wyśmiewany...

ale sam wiesz ze ludzie nie zwracają uwagi na wnetrze nie za pierwszym razem. Wygląd jest ważny i tak naprwde tylko to sie liczy na pierwszy rzut oka. Jestem zdania ze nie powinno sie niczego zmieniac na siłe, bo każdy z nas jest piekny na swój tylko sobie własicy sposób. trzeba tylko umiec to piekna w ludziach odnaleźc

ziomalka    0
ludzie nie zwracają uwagi na wnetrze nie za pierwszym razem. Wygląd jest ważny i tak naprwde tylko to sie liczy na pierwszy rzut oka

Ludzie, którzy tak innych odbierają, najczęściej się rozczarowują :/

każdy z nas jest piekny na swój tylko sobie własicy sposób. trzeba tylko umiec to piekna w ludziach odnaleźc

Szkoda tylko, że ludzie usiłuja upiększać się na siłę, robią wszystko by cudnie wyglądać,a nie zważają na to, co istotne ...

Falkhor    63

rudzia,

Wygląd jest ważny i tak naprwde tylko to sie liczy na pierwszy rzut oka.

Zależy KTO patrzy i czego oczekuje.

Jeden jest plus a moze raczej minus dla tych, co sie operują. Knony piekna się zmieniają. Wielki biust oraz wiecznie głądka buźka nie są już tak wychwalane - bo często są szykanowane (bo z operacji). wraca powolutku pochwała zdrowej, naturalnej sylwetki. Tak samo WYGLĄDU ogółem.

Gothka =)    0

Ile to operacji musiałaby sobie kobieta robić żeby się każdemu podobać i za modą nadążyć. Czy po tych iluś tam operacjach miałaby jeszcze coś naprawdę naturalnego? :P

Falkhor    63

Gothka =), Nie ośc, że nie byłaby naturalna, to po prostu zaczełaby się rozpadać...

rudzia    0

ale chciałam wam powiedziec że telewizja pomalu zaczyna zmieniac te kanony...wystarczy się dobrze przyjżec reklamom Dove...przecież te kobiety wcale nie wyglądają na modelki a jednak efekt jest super...fajnie by było jak by rzeszta producentów wzięła z nich przykład...może wtedy zmniejszył by się procent dziewczyn chorujących na bulimię i anoreksję...

levi    0

rudzia,

wystarczy się dobrze przyjżec reklamom Dove...przecież te kobiety wcale nie wyglądają na modelki

dobrze, że to zauważyłaś :!: też uważam, że ta reklama jest 'fajna', bo pokazuje, że w obecnym świecie nie liczy się tylko 'plastik' i spływający make-up, a naturalność i wrodzone piękno...i ja uważam, że tak powinno być: jakim mnie człowiek stworzył - takim pozostanę :!: xD

Falkhor    63

rudzia, I całe szczęście, ze to się faktycznie zmienia. Zdarzyło mi się chyba w poniedziałek widzieć jakimś zrządzeniem losu 4 osoby - kobiety - chude jak paluszek :/ Dla mnie był to widok przynajmniej... brzydki :/

Rekalam Dove chyba jako jedna z pierwszych zrobiła coś takiego. I wielki plus dla niej :)

rudzia    0
osoby - kobiety - chude jak paluszek Dla mnie był to widok przynajmniej... brzydki

zauważylam że co raz wieej panów mysli tak jak Ty!! w sumie to chyba lepiej bo zmieniają się pomału te czołowe wzorce przez które młode dzioewczyny się głodzą ii katują żeby tylko jakis facet się na nie popatrzył...to jest straszne ;)

Rekalam Dove chyba jako jedna z pierwszych zrobiła coś takiego. I wielki plus dla niej

chyba tak bo nie przypomniam sobie żadnej innej relkamy i mam nadzieje że będzie takich więcej...trzeba zacząc zmieniac sereotypy a media maja ku temu warunki

Gothka =)    0

Kościste kobiety wcale się tak bardzo nie podobają mężczyznom... W końcu co to za radość przytulać się do worka kości... ;)

rudzia    0

no własnie ja tam nie wiem ale to trzeba się już panów pytac...a kto powiedział że od razdu do worka kości może do szkieleta albo po prostu do szczupłej laseczki takiej jakiejś fajniutkiej modeleczki

profesoq    0
Kościste kobiety wcale się tak bardzo nie podobają mężczyznom... W końcu co to za radość przytulać się do worka kości...
A skąd wy babuszki wiecie co sie podoba facetom :P heheh Kazdy ma swój gust :) To co pisze w ksiazkach czy internecie a co sie kryje w człowieku to dwa rózne swiaty :)

rudzia    0

dobra profesoq jak się mylę to mnie popraw :P a wiem że tak nie jest :hihi: przecież wiadomo że piękno jest w każdym z nas tylko ujawnia sie ono w całkiem inny sposób i pod wieloma postaciami i różnicami detalami...(niepotzebne skreslic)

Falkhor    63

Na pewno to co sie wypisuje w necie i to co jest w gazetach czy nawet w prasie - to jest odzwierciedlenie tego, co jednsak dominuje. ale fakt, trzeba pamietac, że co człowiek to obyczaj ;) Jeden woli puszyste, drugi wieszakowate, trzeci male, czwarty duże ;) Ot, różnorodność zawsze była kluczem... ciekawego życia ;)

rudzia    0

ale jak by wszytscy lubili to samo to by już nie było za ciekawie. Wyobraź sobie że nagle wszytscy panowie lubia panie puszyste :P ....to nie jest co prawda koniec świata ale większośc kobiet, które chciały by sie przypodobac płci przeciwnej strałoby sie przytyc( ale nie wszystkie rzecz jasna;) różnorodnośc gustów i upodoban jest bardzo wskazana w zyciu każdego człowieka :P