Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Jak zdobyć faceta - kilka wskazówek

Recommended Posts

iwcia    2

Drogie samotne Panie, znalazłam artukul w ktorym sa opisane ciekawe sposoby na znalezienie badz znalezienie wspolnego tematu z chlopakiem ktory w daleszej przyszlosci moze okazac sie kims waznym :D oczywiscie potraktujmy to z przymruzeniem oka :P ale moze moze kto wie kiedys sie przyda. Poczytac warto.

Każda z nas marzy o superchłopaku, ale żeby on był taki idealny nie na jedną imprezę lub co gorsza jedną noc. Przeczytajcie jakie triki są najlepsze: :D

Przypadek 1

Bez ciśnienia

W polowaniu na chłopaka najczęstszy błąd polega na tym, że źle oceniasz swoje szanse albo płoszysz kolesia ostrym podrywem. Luz! Wyczuj moment, kiedy dać facetowi do zrozumienia, że Ci na nim zależy. Lepije z tym poczekać, niż spalić akcję. Pozwól waszemu uczuciu dojrzeć! Na początek sprobuj się ze swoim słodziakiem … zaprzyjaźnić ( :] ). Takie podstawy dają większą gwarancję udanego związku a co najważniejsze związku na dłużej.

Przypadek 2

Wspólne hobby

Koleś z podobnymi obsesjami - nieważne czy to szachy czy nurkowanie - to naprawdę niezły materiał na chłopaka. Przynajmnije zawsze będziecie mieli temat do rozmów! Pozatym, jeśli żar uczuć się na chwilę wypali będzie was nadal łączyć bzik na tym samym punkcie. Nie pozwól jednak, żeby w waszych gadkach rządził wyącznie jeden motyw. Wtedy oboje wkrótce umrzecie z nudów!

Przypadek 3

Przejmij inicjatywę

Jeśli wpadł ci w oko wyjątkoko nieśmiały chłopak, musisz wziąść sprawy w swoje ręce, żeby coś w końcu wynikło z waszej znajomosci. Kwestia jest jednak dość deilkatna bo takiego faceta można łatwo spłoszyć. Przede wszystkim bądź czujna - nastaw swoje miłosne odbiorniki na full i wyłapuj wszytskie syngnały, jakie koleś do ciebie wysyła. Gdy wyczujesz, że zmiękł - zadziałaj! Jeżeli twoja akcja zakończy się powodzeniem masz gwarantowany podzwi kumpelek!

Chcesz zostać królową flirtu, podoba ci się chłopak który jest inny od ciebie zobacz jak radzą sobie z tym inne dziewczyny:

1 Rada Ani

Poszukaj faceta w najbliższym otoczeniu! To daje gwarancję że będziesz miała z gostkiem podobne zainteresowania i wspólne tanty do rozwmity: Będziecie się często spotykać przypadkieem a to ułatwia podrywanie. Ja najczęściej znajduje chłopaków koło pływali a ty ?!?

2 Rada Basi

Dobry marketing to podstawa :) Ja umiem robić wrażenie jestem rozrywana mam mnóstwo adoratorów i jestem najleopsza (nawet jeśli truchę koloryzuje). Bo jaki koleś nie chciałby chodzić z laską o którą zabija się połowa szkoły? Jest spora szansa że będzie chciał spróbować.

3 Rada Wery

Bądź twórcza. Podrywaj z fantazją. Wera mówi o sobie: Jestem kreatywna! Laski które są inne wyrózniają się z tłumu szybciej zwracają na siebie uwagę.

4 Rada Gosi

Najważniejsze jest mocne wejście. Gosia wierzy miłość od pierwszego wejrzenia. I ma w tym sporo racji bo już w trakcie pierwszej rozmowy jesteśmy w stanie ocenić czy ktoś nam się podoba. Dlatego pamiętaj o tym kiedy nawijasz do siomala ktorego dopiero poznałaś.

5 Rada Patrycji

Bądź naturalna. Nie jestem lanserką która cały czas mysli o tym że powinna się zachowywać jak lalunia. Używam nawet zwyczajnego błyszczyka. Faceci się mnie nieboją bo nie onieśmielam ich.

6 Rada Klaudynki

Bądź radosna. Mój byly chłopak powiedział : Ona ma energię jak 10 kobiet. Nie istnieje koleś który nie zwróciłby na mnie uwagi : Przecież ja ciesze się życiem!

7 Rada Anki

Zamiast barzekać mów o tym co dobre, Ania mówi o sobie i o otoczeniu pozytywnie np. niewstydzi się oznajmić że jest szczęśliwa. Kolesi kręci optymistycznie podejisćie bo dzięki niemu nabierają wiary że jest fajny

8 Rada i ostatnia Pauliny

Mogłabyś, oczywiście sama go zdobyć… Ale możesz także spokojnie poczekać aż gościu udowodni że jest coś wart. Ja przytrzymałam chłopaka i pozwoliłam mu się pocałować dopiero na 17 randce!

Żródło - Klik

ziomalka    0

Eeeeeee po pewnym czasie od tego topicu, po przeanalizowaniu tychże rad i zastosowaniu co po niektórych - hmmm nie działa ;):);) A może ja jestem jakaś dzifffna ? :shy: :sweet:

Pozostaje mi czekac na tego wyśnionego księcia na białym rumaku :letssin:

SunShine    0

Eeee każdy jest inny i ma cos w sobie :) nie ma co nikogo naśladować. Trzeba być sobą jezeli sie planuje dluższy związek ;) zmiany mile widziane ale tylko na lepsze :) w sensie więcej energii, uśmiechu, otwartosci... Ja z reguły jestem niesmiała strasznie ;) i na pierwszy rzut oka spokojna... Stosuje sie raczej do rad Patrycji :) Rada Anki też jest dobra. Popieram, że nie powinno się narzucać za bardzo, mieć wspólne hobby, Przejąć inictatywe można również... ale spojnie powoli delikatnie :( czekać na sygnały.

siss    0

Czy język tego artykułu to język młodzieży? Bo ja chyba za stara jestem... :nerd: (spalić akcję; ze swoim słodziakiem) :lol-above:

Ja przytrzymałam chłopaka i pozwoliłam mu się pocałować dopiero na 17 randce!
Może zadziała w wiosce amiszów. :hihi:
Używam nawet zwyczajnego błyszczyka.
Wow! :)

magdaaa    0
A może ktoś ma rady jak zdobyć faceta, ale dla trochę starszych osób?

Właśnie może ktoś ma rady, ale sprawdzone? Jak Wy poderwałyście swoje drugie połówki? A kto wie, może komuś innemu również uda się poderwać faceta w ten sam sposób :P

magdaaa    0
To już bycie sobą nie wystarczy? :P Potrzebne są jakieś specjalne podchody, zdobywanie?

To wszystko zależy od celu. Jeśli się chce kogoś na długi, poważny związek to trzeba być sobą po prostu, bo wszelkie wymyślanie, robienie z siebie kogoś kim się nie jest kiedyś wyjdzie i facet stwierdzi, że podobała mu się inna dziewczyna niż ta z którą się związał. Ale jeśli się chce jakiś przelotny romansik to wszelkie chwyty dozwolone ;D

Faceta na jedną noc też trzeba jakoś zwabić do sypialni, nie? :lol-above:

rudzia    0
Faceta na jedną noc też trzeba jakoś zwabić do sypialni, nie?

Ładnie ładnie :) :hihi: ale w sumie masz bardzo dużo racji :) :hihi: Tak po za tym, to najwet najmniejsze triki sprawiają, że mężczyzna leci za kobietką jak piesek ;) :lol-sweat:

Co prawda nie znam żadnych skutecznych medot, bo ja to jestem zialona w tych klimatach, ale trzeba byc po prostu sobą ;) a to chyba trudne nie jest;)

A może ktoś ma rady jak zdobyć faceta, ale dla trochę starszych osób? czyli w przedziale 18 lat - i więcej

Myślę, że 18 i niżej to na forum będzie Ci ciężko znaleźć, a jak już to będzie takich młodiutkich bardzo nie wiele. To ja już jestem ta starsza ??:> :hihi:

Gothka =)    0

rudzia, terelkę interesują faceci powyżej 18, a nie poniżej :lol-sweat:

Może po prostu trzeba kogoś sobą zainteresować? I mimo wszystko polecam bycie sobą. W końcu każda z nas ma to COŚ :) urok osobisty :)

rudzia    0
rudzia, terelkę interesują faceci powyżej 18, a nie poniżej

a To ja zrozumiałam, że terelka chce porady dla dziewczyn powyżej 18 :) No cóż każdy ma prawo do błędu :) :hihi: :lol-sweat:

magdaaa    0
a To ja zrozumiałam, że terelka chce porady dla dziewczyn powyżej 18 :) No cóż każdy ma prawo do błędu :) :hihi: :lol-sweat:

Ja zrozumiałam dokładnie tak samo jak Ty ;) Może Terelka wyjaśni o co jej chodziło ;) A to, że interesują ją fececi po 18 roku życia to się wcale nie dziwię :hihi:

terelka    1

rudzia,

a To ja zrozumiałam, że terelka chce porady dla dziewczyn powyżej 18 :) No cóż każdy ma prawo do błędu ;) :hihi: :lol-sweat:

Dobrze zrozumiałaś Rudzia, o to właśnie mi chodziło ;)

Chodziło mi ogólnie o porady dla dziewczyn nieco starszych niż gimnazjalistki, a nie tylko porady dla mnie :)

Gothka =),

rudzia, terelkę interesują faceci powyżej 18, a nie poniżej :lol-sweat:

To jest oczywiste :o Przy moim wieku dziwne byłoby gdyby interesowali mnie faceci poniżej 18 :)

rudzia    0

Terelka nie przestadzaj wcale nie jesteś stara:!:

To jest oczywiste Przy moim wieku dziwne byłoby gdyby interesowali mnie faceci poniżej 18

W sumie wiesz przy młodszym facecie mogłabyś poczuć sie jeszcze młodziej :lol-sweat: :sweet: Młodszy facet wcale nic złego by Ci nie zrobił, a zawsze to jakaś odmiana i to czasem może być coś przyjemnego ;) :hihi:

terelka    1
Terelka nie przestadzaj wcale nie jesteś stara:!:

Ja tak nie powiedziałam :) Mam 21 lat i np. chłopak 16 letni nawet nie wchodzi w rachubę :P Po prostu inna epoka :P

rudzia    0
Mam 21 lat i np. chłopak 16 letni nawet nie wchodzi w rachubę

No tak :P ale jakis 19 lub 20 latek to czemu nie :) Myślę, że nie miałabys nic przeciwko:) Znam wielu takich i to do ego wlonych i przystojnych ;) :sweet: Ale to juz jest kwestia gustu :P

ziomalka    0

To facet ma zdobywać dziewczynę - tak było zawsze i tak powinno być nadal - uważam, że nie ma nic gorszego niż narzucanie się dziewczyny ale i też nie znosze facetów typu ciepłej kluchy, którzy nie wiedzą na przykład .... jak się zachować w stosunku do dziewczyny. :shy:

Guest Kokaaaa   
Guest Kokaaaa

Witam jestem Karolina :)

Napisze wam co ja myśle o zdobyciu chłopaka ! ;) Zapraszam do czytania :

Ja tam nie zdobyłam jeszcze swojego "księcia z bajki " mam 16 lat dopiero , jestem młoda mogę się zabawić , poszaleć itp . poflirtować jak przyjdzie czas On sam przyjdzie nawet jeżeli będę miała 30 lat może przyjść z miłością jest jak z końcem świata nie wiadomo kiedy przyjdzie , a kiedy odejdzie .

Mam koleżankę która jest w moim wieku a ma chłopaka o 5 lat starszego widzę ze są szczęśliwi i się kochają  są już ze sobą 3 lata to dużo jak na ich różnice wieku .... Myślę ze na każdego przyjdzie pora każdy znajdzie swoją drugą połówkę nawet i Ci brzydcy jak mawiają " KAŻDA POTWORA ZNAJDZIE SWOJEGO AMATORA " więc kobiety nie martwcie się na pewno ktoś was znajdzie , wystarczy poczekać , bawcie się dużo jesteście młode piękne korzystajcie z życia ile możecie każda sekunda się liczy , nie płaczcie jeżeli jeden odejdzie .... w 100% następny przyjdzie :) Dziękuje za wypowiedzenie się :) 
Mam nadzieje ze pomogłam :) Pozdrawiam