Jump to content
Sign in to follow this  
okimaxim

WIELKIE PORZĄDKI

Recommended Posts

okimaxim    0

Idą święta, pewnie każdy (albo przynajmniej większość) z nas ... SPRZĄTA!

Co najbardziej lubicie robić z prac przedświątecznych a czego nie cierpicie?

ja np nieznosz czyścić akwarium moim rybkom. Zawsze sie przez przypadek napije tej syfskiej wody, nadźwigam sie jej, plecy bolą, głowa boli, nogi bolą, ręce bolą, niedobrze mi i cała śmierdze rybami :/

nie lubie też sprzątać w łazience - wystarczy że poczuje zapach środków czyszczących a juz mi niedobrze i głowa boli, a wystarczy że dotkne jakiegoś środka (nawet przez rękawiczki) a dostaje wysypki i wszystko mnie piecze i swędzi :/ :D

ale bardzo lubie przemeblowania i ubieranie choinki :P jakoś daje mi to satysfakcje i zadowolenie :))) :D

iwcia    2

Rybek nie mam to akwarium nie musze czyscic :P hmmm nielubie zmywac wszystkich garów ktore zostaja po pieczeniu plackow i gotowaniu, niestety odbywa sie to pare razy dziennie w okresie przedswiatecznym :D

Nie lubie odsuwania mebli bo trzeba sie troche nadzwigac ;)

Ubieranie choinki jest przyjemne, lubie tez sprzatac sobie w pokoju, wlaczac miuzik :D i w takiej dosyc wesolej atmoswerze scierac kurze, ukladac wszystko na polkach. Lubie probowac wypieki i inne potrawy :) no i to chyba wszystko :D

terelka    1
Lubie probowac wypieki i inne potrawy

Oooo to ja lubie najbardziej :D

Ja lubie sprzątać w moim pokoju, porządkować szafke ;) zawsze coś znajde ciekawego, jakies stary zeszyt czy kartki, i wtedy moge chwilke powspominac :D

Nie lubie ubierać choinki, jakos nie mam gustu :) Za to uwielbiam pakowac prezenty, naklejac kartki, co i dla kogo (mam nadzieje, że niepokręciłam i każdy dostanie to co mu było przeznaczone :D )

Zuziaaa    0

ja hehe o dziwo lazienke lubie myc ;) moze dlatego ze nikomu sie nie chce, a ja jak juz to robie - to na blysk :D

lubie tez sprzatac pokoj, ale niestety za duzo czasu mi to zajmuje, bo zawsze znajde cos w tym balaganie co mnie pochlonie przynajmniej na pol dnia :/

piec i myc naczyn nie lubie - brak mi cierpliwosci :)

a choinki juz dawno nie ubieralam - specem od tego jest moj brat :D

okimaxim    0

ja uwielbiam zmieniać coś w swoim pokoju :D przestawić kilka mebli (za pomocą taty, oczywiście :D;) ) dodać cos, coś wywalić, zmienić wystrój, dekoracje, ozdoby... :) zawsze dekorowanie i ustawianie czegoś, robienie wystroju wnętrz i 'zewnętrz' :) sprawia mi przyjemność :P

nie lubie i nie umie gotować

ale kwiatki jak mam wene poprzesadzać moge i sie nimi pozajmować :D

grzenio    0
ja np nieznosz czyścić akwarium moim rybkom. Zawsze sie przez przypadek napije tej syfskiej wody, nadźwigam sie jej, plecy bolą, głowa boli, nogi bolą, ręce bolą, niedobrze mi i cała śmierdze rybami :/

A gdzie w tym czasie jest Klucha :?:

Proponuję zatrudnić ją do pomocy :) Ręczę że przed następnymi świętami nie będzie problemu z czyszczeniem akwarium ;)

okimaxim    0

Klucha ostatnio siedziała na krześle przed akwarium i sie 3 godziny patrzyła na pływające rybki. Niestety jej tusza i temperament uniemożliwiają jej wyeliminowanie czynnika brud-produkującego w postaci rybki :);) nawet jakbym ją wrzuciła do akwarium toby sie utopiła a nie złapała rybki :P:) ale nie jestem sadystą :D Kluche tucze odpowiednio przygotowanymi rybkami także nawet nie ma ona dopingu w postaci głodu :D żaden z niej pomocnik :D

iwcia    2

Moj pies to dopiero pomocnik :) pomaga mi brudzic podlogi :) jak przychodzi oswiniony z pola :) w dodatku jak jest pranie to chodzi krok w krok, do pralki do pralki :) obeseruje co sie dzieje moze tak nawet przez 2 godziny i najlepsze ze mu sie to nie nudzi :)

Okimaxim :) zapoznajmy twojego kota z moim psem :) zobaczysz jak sie polubia :D

Mysle ze zmienianie czegos, ubieranie pokoju, dekorowanie i eksperymentowanie sa najlepszymi czesciami porzadkowymi :) przynajmniej dla mnie :)

okimaxim    0

moja Klucha zaznajomila sie już z moimi dwoma psiakami i chyba nie ma większej ochoty poznawać piesków :) chociaż w sumie sie nie kłucą ale i nie pałają miłością :)

Moja Klucha może mi pomagać ewentualnie w rozwalaniu papilotów.

A może użyć jej do czyszczenia wanny? CO wy na to? :) takim gęstym futrem dobrze by sie czyściło :)

iwcia    2

No pewnie uzyj :) zato potem bedzie piekna futrzana kapiel :) bo pewnie polowa futerka by jej wyszla :) Okimaxim moj piesio jest wyjatkowy :) wiec mysle ze polubiliby sie :) on jak widzi kotka to dostaje bialej goraczy w celu zapoznania sie z nim :)

okimaxim    0

a mój kotek jak widzi obcego pieska dostaje białej gorączki byleby go nie widzieć :) ale że to Klucha i w dodatku leniwa to myśle że zapoznanie byłoby możliwe :)

okimaxim    0

no ale moja Klucha czuje sie bardzo samotna i taki piesek bardzo by sie jej przydał

a wracając do porządków - ja nie lubie sprzątać kudełków i resztek zabawek moich zwierzaków i jak coś napaskudzą :/ niestety w 80% ja to sprzątam :/

ale lubie je kąpać :)

okimaxim    0

ja uwielbiam przewalać klamoty na strychu lub w garażu :) przewalać stare ubrania z czasów gdy mama była jeszcze panienką, mierzyć je :) :) świetna zabawa :)

Zuziaaa    0

noooo ubrania to swoja droga :) w koncu moda wraca, a mama z ciocia na szczescie ubran nie wyrzucały, wiec czasem moge trafic na jakas perelke - dobrze zachowana i zazwyczaj modna :)

okimaxim    0

no niestety ubrania mojej mamy są już za bardzo sfatygowane i zniszczone żeby można było coś z nimi zrobić ale kto mi broni je poprzeglądać? :)

iwcia    2

U mnie wszystkie stare ubrania mamy juz popalone, jak bylam mala to z kuzynka przewalalysmy ciuchy u niej na strychu, sukienki bluzki wszystko mierzylysmy :) super sprawa i zabawa tylko wiecej bylo porozwalane niz posprzatane :)

Falkhor    63

U nas w związku z porządkami tez ostało się trochę ubrań... akle wziąłem je i zawiozłem do brata Alberta. może komuś się przydadzą.

poza tym - ruch był niesamowity, tańcowełm z odkurzaczem. Widok może nie tyle co rzadki, ale jednak egzotyczny :P :P

Falkhor    63

hahahahaha :P No ja sobei wypraszam - co jest tak ZŁEGO lub NIEZIEMSKIEGO w facecie z odkurzaczem? Toż to niebezpieczna maszyna, złowroga, niszczycielska, trzeba samczej siły i woli walki by ją ten tego... opanowac... noooo :P

Zuziaaa    0
co jest tak ZŁEGO lub NIEZIEMSKIEGO w facecie z odkurzaczem?

w tym rzecz ze nic :P ale nie wszyscy panowie to rozumieja i boja się go sadzac ze to

niebezpieczna maszyna, złowroga, niszczycielska

ale nie dla kobiet a dla nich :P

Guest Ahab   
Guest Ahab
No ja sobei wypraszam - co jest tak ZŁEGO lub NIEZIEMSKIEGO w facecie z odkurzaczem?

Nie wiem jak wam, lecz mnie to przypomina końcową scenę z filmu Scary Movie 1 :D

Falkhor    63

okimaxim, Bo wyglądacie wtedy tak męsko :D A tak na serio to fajnie widziec Wasze nieproadność i przychodzić z ratunkiem, ech, jak filmoy twardziel :D

Zuziaaa, Dla wszystkich :D Szczególnie, jeśli złą kobeita ma w ręku odkruzacz :D Facet powinien wtedy czytac gazetę. I to daleko od źródeł zasilania :D :D co by odkurzacz nie zadzialał :)