Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Najlepszy sportowiec...

Recommended Posts

terelka    1

.. to? no właśnie kto według was jest najlepszym sportowcem, kogo lubicie i cenicie, a może któryś (któraś) Wam sie podoba. Adam Małysz, Piotr Gruszka, Maciej Żurawski, Otylia Jędrzejczak.... czy ktoś inny?

Falkhor    63

Jako sportowiec ogółem - Korzeniowski (chodziarz :P ). Do tego dodałbym jeszcze Lance'a Armstronga... oraz PELE ;)

Guru    0

najlepszy sportowiec: zdecydowanie król Roger Federer, nie ma drugiego tak skutecznego sportowca.

a z Polski: Ebi Smolarek, za to ze wprawil caly narod Polski w euforie podczas meczu z Portugalia :P Prrzeszedl chlopak do historii ;)

Poza Ebim, pasowaloby wyroznic ktoregos z siatkarzy, Zagumny lub Wlazly, i plywakow, zdecydowanie Korzeniowski, 3 medale na ME :D

Falkhor    63

Widzę, ze wymieniacie sezonowych, no to ja dodam z takich Ebiego :P Bo w sumie wszyscy albo raczej większość nowych jego fanów pokochała go dopiero na meczu z Portugalią ;) Oraz Otylię :D

Guru    0
Widzę, ze wymieniacie sezonowych

sezonowych bo mniej wieej o to chyba chodzi :P

chyba ze mamy wybrac sportowca wszechczasow to moze Pele, Szewińska, Lendl, Borg, Agassi, Popov...

terelka    1

Ja z tenisistów lubie właśnie Agassiego i Andiego Rodicka :P Kiedys lubiłam nawet w tv oglądać jak grają, teraz nie mam zbytnio czasu.

Falkhor    63

Hmmmmmmmm... Z sezonowych to pewnie KOZAKIEWICZ :D A ponadczasowych polskich...? Ktoś poda jkiś typ?

terelka    1
Z sezonowych to pewnie KOZAKIEWICZ :)

hmm chyba z niesezonowych Kozakiewicz? przynajmniej tak mi się wydaje? A moze źle mi sie wydaje :) Ten od gestu Kozakiewicza? ;)

Falkhor    63

Tak, tak, ten sam. Ja mówię sezonowy, bo w sumie wszyscy znają go tylko z tego swojego gestu... ja też. Dlatego mówię, ze sezonowy... bo z jednego sezonu :D Co innego sportowcy grający wiele, wiele sezonów i trzymający ten samy wynik. przykład Adam Fly-Fly-Fly Małysz :) On dał mi się zapamiętac, echhh...

michas    0

witam wszystkich

moim zdaniem najlepszym polskim sportowcem jest Adam Małysz poniewaz jako chyba jedyny utrzymuje od paru lat wysoka forme i chociaz zdarzaja mu sie gorsze wystepy ale patrzac na cały sezon zawsze jest w swiatowej czołówce ,nie znam przynajmniej ja zadnego innego sportowca który przez taki długi okres czasu utrzymywał by tak wysoka forme,nie wiem moze macie inne zdanie,czekam na wasze odpowiedzi:)

levi    0

a ja podam inne nazwisko: Boruc - gościa szanuje za to co robi i za to jaki jest...luzak, wie co do niego należy i nie jest takim cwaniakiem :) wystarczy poczytać albo poogladać wywiady z kolesiem....szacunek :P

nom i oczywiście stały skład co do innych: małysz, smolarek, otylia :P

ale i tak Boruc rządzi :P ---> Boruca do Barcy!! :569:

terelka    1
ale i tak Boruc rządzi :P ---> Boruca do Barcy!! :569:

Z tego co sie orientuje, to on raczej wolałby kierunek proangielski :) Aresnal byl nim ponoc zainteresowany, wiec kto wie :P Fakt, jest bardzo dobrym bramkarzem, już nie raz pokazał, że potrafi grac na światowym poziomie.

Można też tutaj umieścić piłkarzy ręcznych :P Srebro na MŚ to wielki wyczyn :P

michas    0

co do boruca niby dobry bramkarz ale mnie i tak nie przekuje zdarzaja mu sie sporadycznie błedy ale błedy kardynalne i jal\kos nie daze go zbyt duza sympatia może dlatego że w legi grał ale życze mu jak najlepiej,co do najlepszego sportowca otylia u mnie odpada , mimo sukcesów ,typuje adama małysza bo juz od paru lat utrzymuje sie na jednakowym poziomie i nie schodzi po nizej tego poziomu,reprezentuje chyba najrówniejsza forme ze wszystkich polskich sportowców,no jeszcze robert kubica wpowoli nam wyrasta na gwiazde i na najlepszego sportowca ale to jeszcze nie tego roku,oczywisci tez trzeba brac pod uwage naszych piłkarzy recznych i siatkarzy,mysle ze z tej grupy to najrówniejsza forme reprezentował paweł zagumny,ale to tylko jest moje skromne zdanie

michas    0
Wlazły
no zgodze sie z tym że w znacvznym stopniu przyczynił sie do srebra siatkarzy,ale jesli o siatkarzy to mysle ze najwiecej do srebra naszej drużyny przyczynił sie jednak paweł zagumny jednak,takie jest przynajmniej moje zdanie,nie wiem jak co ey na to??

terelka    1

Do srebra przyczyniła się cała drużyna, bo jednak siatkówka to sport zespołowy :D I gdyby w meczu z Rosją nie weszli zmiennicy, tj. Szymański czy Gruszka ten mecz nie byłby do wygrania. Każdy z chłopaków miał swój udział w sukcesie. Zagumny, fakt - najlepszy rozgrywający mistrzostw, ale wyróznić też trzeba, Winiarskiego, Wlazłego, Świderskiego, którzy te fenomenalne wystawy Pawła kończyli :)

Jak jeden miał słabszy dzień to zmiennik go zastępował i tak dotarliśmy do finału. Mamy naprawde, równą, dobrą drużyne. Czekam teraz na kolejne sukcesy naszych siatkarzy :)

ziomalka    0
Do srebra przyczyniła się cała drużyna, bo jednak siatkówka to sport zespołowy :)

Dokładnie tak - kazdy z zawodników wniósł coś w gre i o zadnym nienależy zapominać :)

Mamy naprawde, równą, dobrą drużyne. Czekam teraz na kolejne sukcesy naszych siatkarzy ;)

Ojjj czekamy, tylko ja mam do organizujących te rozgrywki prośbę - żeby mecze były w te weekendy, w które będe - o ile bede - zjeżdzać z Krakowa :D:) :)

Falkhor    63

czy w tym temacie ktoś wspomniał o Kubicy? :D Ostatnio temat zamikł, a prawda jest taka, że fankluby rosną jak grzyby po deszczu :)

13,700 dla zapytania Kubica Fanklub.

:)