Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Najlepszy sportowiec...

Recommended Posts

Falkhor    63

terelka, No to masz całkiem sporo fan klubów do wyboru :D posuzkaj jakiegoś w Rzeszowie ;):D

terelka    1

Teraz nie mam czasu :D ale mysle, ze za tydzien znajde chociaz chwilke, żeby poogladac Kubice w akcji w GP Monako :D szkoda, że nie na zywo lecz jedynie w tv ;) Ale dobre i to :)

Falkhor    63

terelka, Nie bój nic :P niedługo pewnie przyjedzie do swojego funclubu w Rzeszowie i pokaże się na hali podpromie, jak startuje bolidem. Może też zrobi z jedno kółko po rzeszowie? Wiem, kilka sekund widowiska :D :D ;):):P ale zawsze coś :D

terelka    1

Sebastian Świderski :] od lat utrzymuje wysoki poziom gry. Jest świetnym siatkarzem, gra w lidze włoskiej, teraz przeniósł się do nowego klubu - Lube Blanca Macerata :] Jest to zespół z absolutnie wysokiej półki :]

kanalia    0

widze ze polscy sportowcy dominuja :) i to tylko ci z pierwszych stron gazet :D

dla mnie swietnym pilkarzem jest jakub blaszczykowski (chociaz wisla sukcs ;) ) bardzo dobrzy sa tez lukasz gargula i piotr giza :) z siatkarzy najlepszy jest oczywiscie guma, tyle lat w reprezentacji i nie zawodzi nigdy, ostatnio w formie winiarski jest :)

i musze jako mianiak NBA dodac jasona williamsa, i bena wallace'a swietni koszykarze, chciaz nie da sie ich do siebie porowac :) kazdy ma swoj specyficzny styl :)

PEPEr    0

Oj najlepszym sportowcem jest był i będzie oczywiście Michael Jordan ;)

Oprócz niego oczywiście Muhammad Ali oraz Magic Johnson , Zinedine Zidane :)

Z Polski Małysz Korzeniowski Jędrzejczak Smolarek :)

levi    0

PEPEr,

Oj najlepszym sportowcem jest był i będzie oczywiście Michael Jordan

oj to wogóle inna bajka :!: facet jest, był i będzie wielki :!: mam dla niego naprawdę ogromny szacunek i podziw...

ziomalka    0
oj to wogóle inna bajka :!: facet jest, był i będzie wielki :!: mam dla niego naprawdę ogromny szacunek i podziw...

No, no, no, masz u mnie kolejnego plusika levi' :P

Michael to wielka osobowość, wielki talent i mega cudnowny człowiek :P

Pozdr. :kiss:

levi    0

ziomalka,

No, no, no, masz u mnie kolejnego plusika levi'

ooo :kiss: heh a za ile + jest jakaś nagroda :?: =D dzięki...

a co myślicie o Zizu :?:

ja baaardzo szanuję tego człowieka :!: piękna kariera, wspaniały i co najważniejsze ZWYCZAJNY człowiek...

...gdyby nie to wydarzenie na mundialu, to miałby czystą i niczym nie skażoną karierę :!:...ale ja bym się chyba podobnie zachował w momencie jak ktoś by obraził moich bliskich :!: :!: :!:

ziomalka    0
gdyby nie to wydarzenie na mundialu, to miałby czystą i niczym nie skażoną karierę :!: ...ale ja bym się chyba podobnie zachował w momencie jak ktoś by obraził moich bliskich :!:

Zizou jest fantastycznym piłkarzem, uważam, że ciekawy człowiek i z tego co zauważyłam po wywiadach z nim - bardzo sympatyczny :puppyeyes:

A co do Mundialu - ja w tej sprawie powiem tyle: zachowanie Zizou świadczy ni mniej ni więcej jak o tym, że bardzo ceni rodzinę, jest dla niego niezwykle ważna i jest w stanie nawet poświęcić swój image medialny dla niej właśnie, piękne zachowanie ... ;)

terelka    1

ziomalka,

Zizou jest fantastycznym piłkarzem, uważam, że ciekawy człowiek i z tego co zauważyłam po wywiadach z nim - bardzo sympatyczny :puppyeyes:

Był niezwykle ważną postacią w futbolu. Teraz jego syn, który gra w młodżieżowej drużynie Realu Madryt robi furorę. :D Za 5, 7 lat, może dogo sławą i fenonem swojego tate ;)

ziomalka    0
Był niezwykle ważną postacią w futbolu. Teraz jego syn, który gra w młodżieżowej drużynie Realu Madryt robi furorę. :) Za 5, 7 lat, może dogo sławą i fenonem swojego tate :)

Na pewno dogoni! :) To zostaje w genach, jestem przekonana, że będzie równie zdolną bestią jak Zizou. :)

levi    0

oj z pewnością - ZIZU - to jedna z większych postaci piłki na świecie...nie będe już wspominał o bajecznej technice i trickach jakie pokazywał na boisku - wystarczy, że powiem o tym, że (jak się rzadko zdarza) był piłkarzem KOMPLETNYM tj grał fenomenalnie w ataku, a zarazem świetnie w defensywie...i miał niezwykłe czytanie gry...

...rzadko się zdarza tak wspaniały zawodnik :wow:

mam dla niego WIELKI szacunek :!:

Zgadzam sie z Wami, ze najlepszym sportowcem jest Michael Jordan. Ale trzeba było by to podzielic na poszczególne dyscypliny :) A więc tak:

Świat ; Polska

KOSZYKÓWKA: Michael Jordan ; Adam Wójcik

PIŁKA NOŻNA: Pele ; Zbigniew Boniek

F1: Ayrton Senna ; Robert Kubica ;D

terelka    1

Koszykówka: Michael Jordan

Siatkówka: wszyscy wicemistrzowie, trudno jest wybrać jednego bo wszyscy są fenomenalni :)

F1: Michael Schumacher: Robert Kubica :)

piłka nożna: wielu można tu wymieniać, ale może Zinedine Zidane

pływanie: Otylia Jędrzejczak

tenis: Roger Federer i za pare lat siostry Radwańskie :)

ziomalka    0
Zidane tylko szkoda że w taki sposób pożegnał się z karierą.

Ja na jego miejscu postąpiłabym dokładnie tak samo, może nawet i brutalniej, jeśli chodzi o obrazanie rodziny, nie ma przelewek, a co więcej, Włosi są zdolni do naprawdę ostrych textów, żeby tylko osiągnąć to, co zamierzają.

terelka    1

Ja bym do tego grona dodała także Arka Gołasia - reprezentanta Polski w siatkówce, który zginał tragicznie 2 lata temu w wypadku samochodowym...

Dziś druga rocznica śmierci Arkadiusza Gołasia, niezwykle utalentowanego polskiego siatkarza, który przedwcześnie odszedł od nas 16 września 2005 roku. Miał zaledwie 24 lata.

Gołaś, brązowy medalista mistrzostw świata kadetów z 1999 roku, olimpijczyk z Aten (2004), uczestnik Mistrzostw Świata 2002, wielokrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy i w Lidze Światowej, zginął 16 września 2005 roku w Austrii, w wypadku samochodowym w Griffen koło Klagenfurtu. Był wówczas w drodze do swojego nowego klubu - słynnego Lube Banca Macerata, w barwach którego nigdy nie było mu dane zagrać.

źródło- wp.pl

Arek, pamiętamy! [*]

levi    0

tak terelka masz rację - Arek był niewatpliwie jednym z lepszych siatkarzy na pozycji środkowego na świecie :/ brakuje go nam - kibicom :/

Arek, pamiętamy! [*]

pamiętamy...

michas    0
Ja bym do tego grona dodała także Arka Gołasia

swieta racja:)nie mozemy o nim zapomniec,przeciez tyle dobrego przyniosł naszej reprezentacji,szkoda tylko ze taki młody i znakomity zawodnik oddszedł tak szybko [*]my i tak bedziemy pamietac

ziomalka    0

Wczoraj face to face widziałam Bartka Kurka - jest bardziej przystojny niż w tv :sweet: Mój typ najlepszego sportowca - bo yyyyyyyyyy ma śliczny uśmiech :puppyeyes: :puppyeyes:

Falkhor    63

Enbi Smolarek :) Tak, to ten sam, który wygrał z Kazachstanem ;):D:) To mój obecny typ na na prawde neizłego sportowca. 11 goli ma, a jego ojciec chyba... 13? Więc oby znacznie przeskoczył swojego tatę :P