Jump to content
Guest Guest

CS

Recommended Posts

Guest Guest   
Guest Guest

Może ktoś z was gra lub grał w Counter Strika i podzieli się z nami wrażeniami z tej gry :) ja w to czasem pogram mimo to, że jestem dziewczyną :D

Falkhor    63

FiolA, To Ci się chwali :) Mnie kanter podobał sie połowicznie... była to czysta zręcznościówka z niewielką dozą realizmu. Mimo wszystko - CoD bije go na głowę. CS jest zręcznościówką, liczy się szybkość, a skradanie się i planowanei jest trochę denerwujące :P Ale nie można tych gierek chyba porównywać...

Chociaz przyznam, że CS znudził mi się znacznie szybciej, niż CoD... ten drugi... mi się nei znudził :)

Guest Guest   
Guest Guest

fajna gierka :D dużo grałem w zwykłego CS I BARDZO FAJNY STRZELANKA SPOKO =D

Guest Bake   
Guest Bake

mi się gra straasznei szybko znudziłą moim zdaniem miałą jakąś taką dziwno grafikę... no ogólnei MI się nie podobała ...

Falkhor    63

Gdyby nie to, że gra ciągle się zmienia, to pewnie byłaby już migracja na kolejne tytuły, inne tytuły albo kto wie, moda na COŚ innego, byle nowszego. A tak CS się trzyma - i to mówię przez obserwację swoich znajomych, którzy już dawno po studiach a czasem po meczu w TV robią sobie seansik w CSa ;)

Nie znam osoby, która nie strzelała w Countera, taka jest prawda. W tym roku wychodzi CS: Global Offensive, który w odróżnieniu od Source ma szanse narobić trochę zamieszania i odjąć ciut rynku wersji 1.6, która jest obecnie najpopularniejsza. Chociaż aktualnie najchętniej i najpowszechniej graną grą jest LoL - wszyscy znajomi się już od CS odwrócili, no bo ile można... ;-)

Falkhor    63

3 lata... ja to przestałem liczyć :ph34r::D

A ile w to można? No wg mnie, jeśli robić przerwy - to w sumie nie wiem, jak długo, to po prostu trwa :D

Jozku    4

Gdyby nie to, że gra ciągle się zmienia, to pewnie byłaby już migracja na kolejne tytuły,

Najciekawsze jest to, że właśnie popularna jest wersja 1.6 która praktycznie jest niezmienna od.. 10 lat? Po prostu pochodzi z czasów kiedy liczyło się "to coś". Jest niesamowitym połączeniem lekkiej, niezobowiązującej, lekko taktycznej, dynamicznej strzelanki, która dodatkowo wymaga od gracza diablego refleksu i tzw "skilla" a nie znajomości błędów i mechaniki (oczywiście to tez może pomóc ;-) samej gry...

stysiek - login seteam - jozekf

Gram rzadko, trzeba się umawiać, np na priv ;-)

Falkhor    63

Jozku - Dokładnie :) To takie coś, co ma Diablo 1, ale już nie ma Diablo 2 a już nie ma co mówić o Diablo 3 ;) Jakim cudem ludziska sięgną po starocia? Takim właśnie "coś cosiem".

Tak jak sobie teraz przypomnę, jak się człowiek urywał z zajęć na uczelni, bo jeszcze jedna runda z klanem rzeszowskim trzeba się było bić. Ech ;) Dawne dzieje :D

Megg    9

CSa na szczęście tak nie zdewastowano jak Diablo....

Ktoś coś lubi za coś więc po co tak zmieniać

Nie ma to jak stary dobry CS :)

Edited by Megg

Falkhor    63

Stary dobry CS musi jednak oddać pokłon takiemu Battlefieldowi czy Medal of Honor. Mówię tu o grach bez warunków tak powszechnych ostatnio 'pay to win'. Czyli technikalia są niesamowite. Ale grywalność - tego nie da się osiągnąć tylko grafiką :)

camper23    0

Cześć, mam pewien problem z counter strike source.Ściągnałęm go z http://sourcecs.pl/download/  Po wczytaniu instalatora gry wyświetla się błąd "nie jest prawdiłową aplikacja win.32." Na tym komputerze mam zainstalowany system Windows XP 32 bit. Na komputerze  kumpla on działa, ale on korzysta z Windows 7. Myslę ,że to wina systemu. Da się w tę gierkę pograć na XP?