Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Gdzie się poznaliście ze swoją drugą połowa?

Recommended Posts

terelka    1

Gdzie się pierwszy raz zobaczyliście, w kinie, teatrze, na koncercie, na ulicy, w szkole ? A może gdzieś indziej. Od razu wiedzieliście, że to jest TEN albo, że to jest TA? :D

Zuziaaa    0

tamtararamtamtamtamtam :D

mego Lubego poznalam ........... na czacie na wp :D i zeby bylo zabawniej to zagadala do niego kumpela, ale potem jej sie odechcialo i oddala mi go "w spadku" :)

czy wiedzialam ze to ten ? nie :) dlugo dlugo nie :) to sie rozwijalo z przyjazni :)

iwcia    2

Ja poznalam na Zjezdzie młodych w Łańcucie :) juz prawie 3 lata temu. Stanal sobie kolo mnie :D i jakos od slowa do slowa :D sie potoczyło.

Na poczatku nie wiedzialam ze to TEN, dopiero z czasem w miare rozwojuz akcji sie dowiedzialam :)

promyczek    0

Ja poznalam na czacie Onet :558: balam sie go bo przewaznie nikomu na czacie nie ufalam :| i raczej nikomu zadnych informacji o sobie nie dawalam... cos tchnelo i dalam mu nr gg :DD zaintrygowal mnie ale ja ... przestalam kozystac z gg ;/ tyle dobrze, ze dal mi nr komorki i po czasie napisalam smsa do niego. strasznie mnie zainteresowal swoim stylem pisania do mnie :)) ale rozczarowalam sie gdy na smsa odpisal ze mnie nie pamieta!!wyobrazacie sobie Panie jakie to bylo straszne zapomnial o mnie!!!

... i spotkalismy sie na PKP w Lancucie :)) na chodniku! to nie byla milosc od pierwszego wejzenia, ale cos w nim bylo i mi mowilo - nie mozesz go puscic ;] i tak sie zaczelo :)) poznawalismy, i gdzies miedzy czasie zrodzila sie milosc :)

ziomalka    0
ja jeszcze niestety takiej osoby nie spotkałem tej jedynej :/

Nie martw się Michas, nie jesteś sam w takiej sytuacji .... i powiem więcej - uważam, że im człowiek dłużej czegoś wyczekuje tym bardziej cieszy się z tego nadejścia .... :)

Totti    0

A ja w dyskotece ........o rany to juz 14 lat jestesmy razem ....zawesze mi sie podobała ....i wiecie co ? Ożeniłbym sie z nia jeszcze raz !!!!!!!

Falkhor    63

Totti,

A ja w dyskotece ........o rany to juz 14 lat jestesmy razem ....zawesze mi sie podobała ....i wiecie co ? Ożeniłbym sie z nia jeszcze raz !!!!!!!

Jeju :D Jestem facet, ale kurcze, moje gratulacje. Jak też będę ze swoją żoną tyle lat, to już teraz wiem, ze będę chciał tak jej powiedziec i żeby były powody, abym tak chciał... moje gratulacje :D :564: Popełniam małego offtopa, ale już wracam na temat - bo również sukcesem może być... poznanie jej w dyskotece. Ale 14 lat temu... Lub trochę więcej - to dyskoteki wyglądały inaczej :)

michas    0

nio 14 lat temu dyskoteki miały na pewno inny kilimat a 14 lat to juz kawałek czasu gratulacje

Nie martw się Michas, nie jesteś sam w takiej sytuacji .... i powiem więcej - uważam, że im człowiek dłużej czegoś wyczekuje tym bardziej cieszy się z tego nadejścia ....
moze Ty i ziomalka prawde mówisz moze z tym czekaniem to jest to :D czas pokaze :D

Totti    0

No własnei ze Was zaskocze ....były podobne ....dyskoteka nazywała sie "Hollywood" i miescicła sie w budynku PTTK .Oj to były piekne dni .........

Falkhor    63

Danka28,

poznaliśmy sie na czacie, mimo że dzieliła nas odległość ponad 300 km, byliśmy ze sobą dwa lata-teraz dwa i pół po ślubie!

Gratulacje :P Wspaniały dowód na to, że poznać można się wszędzie bez względu nawet na odległość. A skoro tyle czasu razem - to tylko świadczy o tym, że całe szczeście, iż wynaleziono Internet :)

terelka    1

Myśle, że wszędzie można spotkać :] w szkole , na ulicy, w autobusie, w parku na spacerze, w sklepie, na czacie... A gdzie reszta forumowiczów poznała miłość swego życia?

iwcia    2
A gdzie reszta forumowiczów poznała miłość swego życia?

Ja juz pisalam gdzie poznalam :P ale moim zdaniem swietnym czasem na powazny zwiazek sa studia :P poznaje sie duzo nowych ludzi, zawiera coraz to nowsze znajomosci, ludzie sa juz dorosli, mezczyzni tez :P no i mysle ze troche otwartosci checi a moze zdarzyc sie wszytsko, nawet najpiekniejsza milosc.

Raviol    0

W pubie gdy byłam na piwie, ale to długa historia i strasznie zakręcona :)Falkhor Napisałbyś wreszcie coś od siebie a nie tylko komentował innych :D

Falkhor    63

Jestem skromny człek :D Z ubogimi, prostymi historyjkami, to co sie będe wywenętrzniał. Zanudziłbym i tyle ^_^

U mnie w sumie zawsze jest tak, że nie ma jakiegoś poteżnego impulsu - wszystko rodzi się z czasem. Pierwszy raz moją połówkę zoabczyłem... w Pizerii Zielona... ale to jeszcze nie było mowy o tym, że to coś z tego będzie. Inne bliższe znajomości - szkolna ławka, Radiowęzeł, studia i Internet :P

Guest mala.em   
Guest mala.em

ja to mam jakieś wyjątkowe szczęście do poznawania wyjątkowych facetów w autobusach albo pociągach - jednak wspólna podróż zbliża :hihi:

ale z największą miłością mojego życia poznaliśmy się... na basenie, kiedy instruktor pływania zakwalifikował nas do jednej grupy ;)

a parę dni później spotkaliśmy się przypadkiem na tym samym kursie angielskiego - a ponoć Kraków to duże miasto :P potem już przypadków nie było :D

wielka miłość trwała prawie sześć lat i niestety z równie wielkim hukiem się skończyła, więc znowu pozostało mi obserwowanie współpasażerów w trakcie podróży :)

Falkhor    63

Hmmm... Megg, Co prawda to nie było ognisko NFM, ale było tam kilka osób z Forum i byliście akurat Wy, no ale cóż ;)

A może ktoś poznał swoją drugą połowę w... pracy? Tak z ciekawości zapytam :) :shy: