Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Sylwester - gdzie się bawimy?

Recommended Posts

terelka    1

Gdzie w tym roku spędzacie sylwestra? Na imprezie u znajomych, na balu, dyskotece, na rynku a może gdzies indziej?

Ja w tym roku spędzę w Krakowie, a dokładniej to w domku w Czajowicach pod Krakowem, razem z siostrą i jej ekipą :D

maciej    32

W Rzeszowie w clubie pod Palmą z moją najukochańszą dziewczyną przede wszystkim i jeszcze friends bedą :)

terelka    1
a ja w tym roku nie świętuje- bo i po co? :)

Jak to po co ;):) Trzeba Nowy Rok przywitac a stary pożegnać :D Pozatym każda okazja do imprezowania jest dobra :D

lukascompl    0

terelka, dla kontrargumentu podaje przykład z Francji:

Przeciwnicy nadejścia 2007 roku organizują 31 grudnia manifestację przeciwko przemijaniu czasu w Nantes (zachód Francji) oraz stolicy zegarnictwa, Genewie.

Genewski komitet Fonacon (Front przeciwko Nowemu Rokowi - Krajowy Komitet Organizacyjny) opracował "petycję do parlamentu", aby wyrazić "sprzeciw wobec zmiany kalendarzowej i przejścia do 2007 roku".

Manifestacja w Genewie rozpocznie się o godz. 22.00 w niedzielę. "Pokażcie, że 2006 rok był lepszy, niech innym odejdzie ochota do przejścia w 2007 rok!" - apelują organizatorzy.

Fonacon chce "dać prztyczka" mijającemu czasowi, aby "uczcić Sylwestra inaczej niż poprzez rzucanie serpentyn" - mówi jeden z organizatorów.

W Nantes odbędzie się autodafe symboli przemijania czasu (zegarków, budzików, kremów przeciwzmarszczkowych itp.).

Pierwsza manifestacja Fonaconu, 31 grudnia 2005 r. w Chauche (mała wioska na zachodzie Francji), zgromadziła zaledwie 300 osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się w Nantes około 3000 osób. ******

źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,wid,8663518,wiadomosc.html

Qmar    0

heh powiem szcze ze te argumenty sa dziwne :) 2007 rok i tak nadejdzie pozatym wole 2007 niz ten bo 2006 jak narazie byl najbardziej bezndziejnym rokiem w moim zyciu ;p

iwcia    2

Smieszne te protesty, bo czas i tak bedzie biegł do przodu nic tego nie zmieni :) no ale ludzie zawsze musza cos ciekawego wymyslic hehe.

Trzymajmy sie tematu. Piszcie gdzie sie bawicie :)

Falkhor    63

Ja będe się bawił spokojnie, ale treściwie w Łańcucie albo w Krzemienicy :D Oczywiście będzie szampan i fajerwerki? :)

okimaxim    0

szampan już kupiony :) nawet trzy :D (swoją drogą, nie wiecie po co mojemu dziadziowi AŻ DWA szapmany? - jeden dał mi ale co z tymi dwoma? :| :D )

Falkhor    63

okimaxim, może tak na wszelki wypadek, jakby jeden głośno nie wystrzelił? :D Ale jak już się dwa otworzy to ojojojojoj :D moooże być ciężko :):D

Falkhor    63

Zbliża się oj zbliża :D W radio już co kawałek muzyki słysze o odliczaniu... ja mówię - dla mie to jest tylko okazja, nie widze nic arcywyjatkowego w tym dniu, a raczej w nocy :D ja i tak więcej magii widze w codziennym dniu, niż w w tej marketingowej pompie :D :D :)

Falkhor    63

ja się dowiedziałem, ze będe spędzał sylwka w dwóch miejscach :P oczekiwanie, szampana i fajerwerki w Łańcucie, a impreza do białego rana lub trochę dłużej w Krzemienickiem Jarze :D

Falkhor    63

okimaxim, Nie, ja po prostu wiem, o czym Ty myslisz i już :P nie wiem co rpawda, jak z tego jaru wróce, ale jakoś tam dam radę. Nie takie rzeczy się wytrzymywało :)

Nie pierwszy raz będę Sylwka spędzał w więcej niż jednej lokacji... Sylwek 2003-4 spędziłem w Rzeszowie w 5 różnych szerokościach gegraficznych :D :D To była podróż :D

Ciekawe, ile osób wybiera się poza granice kraju :) pooooooooozdro wszystkim :)

Padlinka    0

heheh ja Falk cos czuje ze tez bede smigac z jednej imprezy na druga . Nie moge wybrac opcjki gdzie pojsc to pojde na obydwie :P

bawcie sie smakowicie :D

Falkhor    63

Padlinka, Możliwość wyboru jest lepsza niż wyboru brak :D

Ale jednak - gdzieś spędzi się tylko tę jedną chwilę, gdy będzie północ - ja jednak tak zrobiłem, że będzie to u mnie w domku, z bliskimi, a później balety :D:P

Zuziaaa    0

widze ze opcja przepieszczania sie z jednej imprezy na druga jest popularna :D

no akle w sumie to dobry sposob :) jak na jednej nie bedzie idealnie to moze druga zaspokoi potrzeby nasze :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this