Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Sylwester - gdzie się bawimy?

Recommended Posts

Falkhor    63

Hehehe :) no i ile osób można wtedy poznać więcej :) Tylko to trzeba lubieć, no i pogoda... jak będzie fatalna, to takie zmienianie lokali może tylko nerwów dostarczyć. mam nadzieję, ze się wypogodzi, to będą odane ognie sztuczne :D

grzenio    0
opcja przepieszczania sie z jednej imprezy na druga

To przepieszczanie się :D na imprezie bardzo mi sie podoba. Czy to jakaś nowa forma spędzania Sylwestra :?: :)

Zuziaaa    0
To przepieszczanie się :D na imprezie bardzo mi sie podoba. Czy to jakaś nowa forma spędzania Sylwestra :?: :)

od razu widac kto ma kosmate mysli :/ :)

ziomalka    0

Zuziaaa musisz koniecznie powiedzieć mi w szczegółach, na czym to przepieszczanie polega, nie to, żebym chciała tegop spróbować - z czystej ciekawości pytam :)

Qmar    0

Eee tam przemieszczac sie jak impreza jest dobra to po co isc na inna ? :D zreszta czasem mozna byc nie w stanie ;p

Zuziaaa    0
doby imprezowicz zawsze jest w stanie

ja juz wczoraj nie bylam w stanie :/ i to nie z powodu procentow, bo bylam trzezwa :D ale z powodu ogolnego zmeczenia :/ tak to jest jak czlowiek nie ma kondycji i raz na rok ruski na impreze pojdzie :)

iwcia    2

No i po Sylwestrze ;) mniej wiecej wiemy gdzie nasi forumowicze go spedzili ;) przynajmniej co niektorzy, wiec zamykam temat ;)

terelka    1

I kolejny sylwester przed nami :P Gdzie go spędzacie?

Ja w rzeszowie z przyjaciółmi :D Plany były troche inne, ale niestety nie wypaliły, no ale myślę, że i tak będzie fajnie :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this