Jump to content
Sign in to follow this  
promyczek

Sylwester oddzielnie?

Recommended Posts

iwcia    2

Hmm to zalezy dlaczego nie chce spedzic tego wieczoru z druga połowka.

Jezeli dlatego ze pracuje, albo wypadlo mu cos bardzo waznego to bylabym w stanie to zrozumie :)

Natomiast jezeli woli byc z kims innym, np ze swoimi znajomymi, albo robic cos zupelnie innego bez bliskiej osoby, to mysle ze cos nie gra...

Wedlug mnie w taki wieczor i noc, powinno byc sie razem szczegolnie jezeli powaznie mysli sie o sobie :) Sylwester jest raz w roku i przewaznie jest to swieto par...

iwcia    2

Dla mnie sylwester to bycie przedewszystkim ze soba :) do tego dobra zabawa, fajny klimat, moze byc tez grupka przyjaciol.

Gdy sie z kims jest, to tymbardziej chce sie witac we dwoje nowy rok a zegnac stary.

Mysle ze dla chcacego nic trudnego.

Promyczek z jakiego powodu ta druga osoba nie chce spedzic tego wieczoru ze swoja polowka? Mam nadzieje ze z waznego.

Janteek    0

A jeżeli druga połowa jest setki kilometrów od Ciebie gdzieś za granicą państwa to co wtedy? Wtedy można iść na sylwestra do kolegów czy to nie dopuszczalne ;> ?

promyczek    0

janteek hm no a nawet gdy jest sie tysiac klometrow od siebie... to mozna sobie drinkowac przez telefon np.?? nie trzeba oddzielnie. no chyba ze sie woli kolegow niz swoja blisk polowe, to wtedy sie idzie do kolegow.

co innego jezeli nie mozna zadzwonic do siebie ani utrzymac kontaktu przez internet

iwcia    2

Jezeli ja bylabym w takiej sytacji, i nie byloby mozliwosci przylotu, to absolutnie bym nie protesowala :)

Nie skazałabym drugiej osoby na siedzenie z nosem w tv samotnie w sylwestrowa noc, tylko dlatego ze nie mozemy sie spotakac.

Zabawa osobno tez dopuszczalna kwestia ustalenia tego miedzy soba :)

grzenio    0

Zgadzam się z Iwcią. Nie można skazywać kogoś na Sylwestra spędzonego ze słuchawką przy uchu i telewizorem przed oczami. Nawet jeżeli bawi sie z kolegami, to zakładam że i tak z życzeniami zadzwoni o północy. Nie może się umartwiać całej nocy tylko i wyłącznie dlatego że jest gdzieś daleko.

iwcia    2

No jasne ze pogadac mozna, zlozyc zyczenia. Ale siedziec ze sluchawka czekajac polnocy? Chyba bym zaspala z tego wszytskiego :)

Sama bym poszla na jakas imprezke w takiej sytuacji i mojego chlopaka tez bym wyslala zeby sie nie zanudzil sam w domu :) Koledzy, imprezki, wszytsko jest dopuszczalne, kwestia zaufania.

grzenio    0
ah w moim idealnym scenariuszu... to by zrobil mi niespodzianke do mne przyjechal :)

No to trzymamy kciuki żeby się spełniło. Może akurat wersja o spotkaniu z kolegami jest po to żeby zaskoczenie i radość ze spotkania były większe.

happy01.gif

promyczek    0

no wszystko byloby w pozadku gdyby zostalo przegadane co i jak, tak sie nalezy. co jezeli osoba jest postawiona przed faktem, i jej opinia na ten wieczor sie w ogole nie liczy... ?

iwcia    2

Jezeli osoba postawiona jest przed faktem to moim zdaniem troche nie w porzadku...

Takie sprawy jak osobny wypad np do kumpli czy kolezanek, powinno sie przedyskutowac wspolnie, przedstawic swoje racje. Powinnismy nawzajem liczyc sie z naszymi zdaniami,

Facet ktorego nie obchodzi co mysli na ten temat dziewczyna i na odwrot zachwuje sie troche niepowaznie, chyba czas sie w takiej sytacji zastanowic, co w takim razie dla niego(niej) ma tak naprawde znaczenie? Dobra zabawa? Czy sylwester bez zgrzytów i gniewania sie z druga strona.

grzenio    0
no wszystko byloby w pozadku gdyby zostalo przegadane co i jak, tak sie nalezy. co jezeli osoba jest postawiona przed faktem, i jej opinia na ten wieczor sie w ogole nie liczy... ?

Z całym szacunkiem, ale to jest opis tylko jednej strony. Nie znamy jak tę sytuację opisałaby druga strona. Więc nie wyciągałbym pochopnych wniosków i przyznawał komukolwiek rację.

Falkhor    63

nie żyjemy w świecie, gdzie wszyscy tak samo uznają Sylwester za czas wolny, że 31 grudnia i 1 stycznia to czas balangi. Dajmy na to, szef Twojego partnera dał mu ultimatum... albo moze i Twój partner nie chce się do tego rpzyznać, że ktoś mu każe zrobić coś, czego on nie chce, ale musi? jak wspomniał Grzenio, trochę mało wiemy...

czasem i sylwek przez komórkę może byc niemołżiwy. Ciężko tu coś ocenić, zaradzić...

Promyczku - A pomyśl, że może być tak, że w zamian tej straconej Sylwestrowej nocy, za tydzień przeżyjesz znacznie milszy, równie szalony weekend we dwoje? Hmmm? Czy juz teraz wiesz, ze Twoja drug apołowa nie będzie chciała Ci tego jakoś wynagrodzić?

Falkhor    63

promyczek, Eeeee, no nie sądzę, żeby był aż takim tyranem i despotą :P:D

Żartobliwie to żartobliwie...W tej historii dużo będzie trzeba zaufania - że Twój partner po prostu musiał tak zrobić... i nie chce dużo o tym gadać. Mnie tez by było przykro, że jest taki obowiązek, który zniweczy miłe plany na sylwestrową noc lub na każdą inną. Czy też każdy inny dzień :D Jestem optymistą i sądzę, że jak już będziesz mogłą wyjść z kąta, to zorganizujecie sobie jakiś rewanżyk :D Pooozdrawiam. :)

promyczek    0

hm nie powiem, ze mam jaka kolwiek ochote zeby sobie zrobic 'zrewanzowanie' za stracony wieczor, gdyz to juz druga taka impreza - ktora moj 'partner' bezemnie sobie zorganizowal. andrzejki - moglam juz wtedy sie domyslec, ze cos nie tak, ze na impreze nie chce ze mna isc.

ja jestem pesymistka.

ale mysle ze czas zakonczyc moje zale na forum :D bo to i tak mi nie pomoze!

pozdrawiam i milego sylwestra Wam zycze :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this