Jump to content
Sign in to follow this  
spit

Łańcut i okolice moim okiem ;-)

Recommended Posts

Guest Ahab   
Guest Ahab
Aham z jakiego roku jest ta mapka ?

Ahab mówi, ze nie wie... ale nie ma wiecej niz kilka lat gdyż kumpel zobaczył przed swoim domem swoje punto .... inny kumpel zobaczył przed swoim domem swojego fiata... Sądze, że ma max 3 lata.

Nie ma na fotosie tego nowego supermarketu tam koło osiedla maczka (Lidl czy ten inny...) więc ma conajmniej rok ?

Oczywiście całe foto jest dokładniejsze i większe, terytorialnie również.. np. widać moją chate w Wysokiej :P

Zdjęcie zajmuje 99 mb bo ma rozdzielczość okoo 16 000 dpi :) i jest chyba jako to sie mówi "grafika rastowa" i do przeglądania wymagany jest darmowy program Dipedit.

Falkhor    63

Ale nie uderzył w wieze, prawda? :P:) Widzę, że kroi sie tu jakaś współpraca, hehe. I dobrze, tak trzymać. Postaram się odszukać gdzies fotkę 'lotniarza' :) :)

Qmar    0

Ahab ona jest jeszcze przed wakacjami robiona bo miedzy domami moich sasiadow (kuzyni) stoi przyczepa kempingowa jednego z nich a stala przed wkacjami jeszcze a moj dach nie jest jeszcze pomalowany a malowal go ojciec w tym roku na wakacjach

spit    0
czy podczas lotu na paralotni obowiazuje jakis sprzęt ochronny typu spadochron czy coś podobnego ? :P

Obowiązku nie mam ale latam z spadochronem zapasowym i w kasku. Kask kilka razy mi się przydał zapas na szczęście jeszcze nie ;D

Witam spit widzę, że ciebie też tu przywiało he he. A to juz widziałeś! Ale reszta chyba nie?

Cześć Marek, jak widzisz latam nie tylko po niebie, fotkę widziałem i wole ją w kolorze ;D

Guest Ahab   
Guest Ahab

To apsurt ! Pszeciesz wyraznie jest napisane "Piekarnia Uszyce", a karzdy wie, isz po angielsku "Spit" znaczy "rorzen", wienc nie mugł to być Spit !

Ave Jasiu Śmietana :)

spit    0
Hmmm... a czy to moze jesteś TY, Spit? :)

To nie ja, nie mam reklamy na skrzydle ale jak mi kupisz nowe mogę coś tam reklamować :)

spit    0
forum mozesz reklamowac ;p zlozmy sie na nowe :)

ok ;-) 10k pln kosztuje takie skrzydełko jak chce mieć ;D , co to na was nie ;D

Falkhor    63

spit, Phi :) Wrzucimy to w koszty :) :) :) :) to moze od razu drugie zapasowe :) Co to dla nas :D :D

Więc gdzie następne fotki łańcuta i okolic widzianych Twoim okiem? :) :) :) Czekam na jeszcze jakieś ciekawe ujęcia, hehe :)

spit    0
spit, Phi :) Wrzucimy to w koszty :) :) :) :) to moze od razu drugie zapasowe :) Co to dla nas :D :D

Koledzy tez by chcieli :)

Więc gdzie następne fotki łańcuta i okolic widzianych Twoim okiem? :) :) :) Czekam na jeszcze jakieś ciekawe ujęcia, hehe :)

Nie ma pogody na latanie, a ja czekam na nowe skrzydło z reklamą forum ;-)

Falkhor    63

Hehehe :) nooo nie wiem, czy taki znowu rewelacyjny POMYSŁ :) Ja żeby przeczytać, co pisało na skrzydle tamtego gościa - musiałem użyc dopiero aparatu... Mimpo wszystko jest to ciekawa reklama, ale... hmmm... no może być nieskuteczna :D:)

Jakby tak ciągnął za sobą 30 metrów x 5 metrów plakat NFM to... to byłoby coś :) :)

Zuziaaa    0
Jakby tak ciągnął za sobą 30 metrów x 5 metrów plakat NFM to... to byłoby coś :) :)

to by bylo genialne :):D kto wie czy czasem, czasem .... :D

ja czasami widywalam takich panow zasuwajacych nad wislokiem, ale zwykle latali grupowo - znaczy bylo ich ze dwoch czy trzech - to moze Ty spit, ? :)

spit    0
ja czasami widywalam takich panow zasuwajacych nad wislokiem, ale zwykle latali grupowo - znaczy bylo ich ze dwoch czy trzech - to moze Ty spit, ? :)

Jak czerwono -niebieskie to ja ;-)

Jakby tak ciągnął za sobą 30 metrów x 5 metrów plakat NFM to... to byłoby coś

Proponuje 10x2 takie nie ma problemu , wkrótce może zobaczycie jak zrealizuje pewne projekty :)

Falkhor    63

spit, Tylko daj znać wcześniej, to przynajmniej będziemy wypatrywać :)

Ciekaw jestem, ile by nas kosztowała taka wstęga :):D :D

PS. Gdzie kolejne FOTY?? :)

Falkhor    63

Faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajne widoki :) aż tak sobie pomyślałem, kurcze, domontować do mojej Falusi taki osprzęt dodatkowy i by sobie skracał drogę do szkoły, hehe :D

Super widoczki. Aaaa nad Czechy - to chyba nie dolecieliście znad Łańcuta, co? :)

Falkhor    63

Łunochod - no nawet podobny :D Aaaa to juz teraz wiem, jakiego transparentu się spodziewać :P:D Hmmmm... a fotka tej drogi, ginącej pod chmurami - miłe dla oka. A tam wyżej w chmurach - kolega? :) Czy takie walki w stylu Red barona urządzliście? :P

spit    0

To nie chmury tylko mgły o poranku a ta droga to E4 pomiędzy Głuchowem a Kosiną w tej dolince. Na zdjęciu tego nie widać ale ja lece znacznie wyżej od kumpla, on mi jak zwykle pozuje ;-) . NIe wiem co masz na myśli z Red Baronem