Jump to content
Sign in to follow this  
spit

Łańcut i okolice moim okiem ;-)

Recommended Posts

Padlinka    0

Spit coraz czesciej mozna zobaczyc na niebie skrzydla[szczegolnie w kosinie ] :] . ciekawe czy to Ty ;)

a zdjecia z gory sa nieporownywalne tymi przyziemnymi

spit    0

Latanie to strasznie zaraźliwa choroba a jej ognisko jest w Kosinie, w mojej osobie ;-). Już kilku kumpli wysłałem w niebo ;-) . Więc to nie tylko ja ... i tak ma być ;)

rudzia    0

bardzo ałdne zdjęcie ;) strasznie mi sie podbają zwłascza ten zachód słonca :) masz do tego telent :) poprosze o więcej :sweet: :D

Gothka =)    0

Mnie się podoba Zamek z lotu ptaka ;) Tyle razy go widziałam z ziemi, że już nie robi na mnie takiego wrażenia, ale zobaczyć go z innej perspektywy... to co innego ;D

Joy_ride    4

spit fotki są śliczne ;) może kiedyś będziesz latał nad moim domem to odpalę flarę :letssin:

tak z ciekawości masz może jakąś łączność z "Jasionka tower" lub jakiś podobny środek łączności z ziemią typu CB, PMR itp.?

no najprawdopodobniej tel.kom. :]

spit    0
spit fotki są śliczne :) może kiedyś będziesz latał nad moim domem to odpalę flarę :letssin:

tak z ciekawości masz może jakąś łączność z "Jasionka tower" lub jakiś podobny środek łączności z ziemią typu CB, PMR itp.?

no najprawdopodobniej tel.kom. :]

Fajnie że się podobają ;) ciesze się ;) , ja używamy PMR 70 cm ale w okolicy latają też 2 metrówkami .

Qmar    0

spit nieraz Cie widze jak gdzies szybujesz ;) tzn widzialem poki bylem w polsce ;) moze zrobisz fotke mojej chalupy z lotu ptaka :)

Joy_ride    4

no mam takie zabawki SWITEL'a PMR co mają 8 kanałów i zaledwie 0,5W mocy, jeżeli to coś takiego to może kiedyś sobie porozmawiamy ;)

spit    0
spit nieraz Cie widze jak gdzies szybujesz :) tzn widzialem poki bylem w polsce :P moze zrobisz fotke mojej chalupy z lotu ptaka ;)

Już CI pisałem kiedyś że jak mnie dobrze opijesz to pomyślimy ;-)

no mam takie zabawki SWITEL'a PMR co mają 8 kanałów i zaledwie 0,5W mocy, jeżeli to coś takiego to może kiedyś sobie porozmawiamy ;)

spróbuj może się dogadamy kiedyś ;)

-----------------

Ale nie samym lataniem człowiek żyje i trochę inna fotka, wujek nie miał akurat nic dobrego :) i taka mina :) :

1173434831_0dc6eaf717_o.jpg

rudzia    0
wujek nie miał akurat nic dobrego i taka mina :

Oj nie dobry wujek :) Trzeba było cos dac to minka od razu by się zmieniła :P

mrla    0

Naprawde świetne zdjęcia! widok z góry musi być jeszcze bardziej niesamowity niż to widać na zdjęciach! oj, poszybowałby tak kiedyś ;))

rudzia    0

spit jak juz tal oubisz robić zdjęcia to może robisz zdjęcia Starego Miasta w Krakowie i Wawelu. To też musiałoby wyglądać pięknie z góry ;) :sweet:

Padlinka    0

2 ostatnie zdjecia - rewelacja . ten chlopczyk jest uroczy , a solina ach wspomnienia .

(spit Twoj nick nawiazuje do sprzetu spinaczkowego ? )

spit    0
piekne, naprawde bardzo mi sie podoba, szkoda, że sama nie umie robic takich zdjęc :( a masz więcej ?? :sweet:

mam duuużo ;-) a zdjęcia trzeba robić robić robić i jedno z kilkuset będzie dobre ;-)

spit jak juz tal oubisz robić zdjęcia to może robisz zdjęcia Starego Miasta w Krakowie i Wawelu. To też musiałoby wyglądać pięknie z góry ;) :sweet:

bez specjalnego zezwolenia nie można tam latać ;-(

spit Twoj nick nawiazuje do sprzetu spinaczkowego ?

tak, wpinasz się czasem w spita? ;-) kiedyś ostro łoiłem

#######################

Ania , córka latającego kumpla jak pierwszy raz miał startować płakała troszkę że tato odleci ;-) ale teraz to już pomaga tacie skrzydło rozkładać ;-)

1356230630_c619f52e65_o.jpg

Bieszczady

1342350937_a77920a6c7_o.jpg

darekielb    13

super widoczek nad chmurami, a ta wcześniejsza fotka według mnie jest troche za bardzo rozmyta po bokach, ale ogólnie bardzo ładny kadr

piekne, naprawde bardzo mi sie podoba, szkoda, że sama nie umie robic takich zdjęc ;) a masz więcej ?? :sweet:

mam duuużo ;-) a zdjęcia trzeba robić robić robić i jedno z kilkuset będzie dobre ;-)

popieram nawet zawodowcy mają nieudane zdjęcia. Zawsze trzeba robić kilka fotek jednego motywu i później wybrać najlepszą

Padlinka    0

spit zdaza mi sie :hihi: , ostatnio czasem czesciej łoje ^_^ ale sezon sie konczy :/ zimno , podejzewam ze w wietrze i(za niedlugo) sniezku bedzie ciezko latac .

Ania jest sliczna , a Bieszczady miejsce swiete . naprawde dobre zdjecia

spit    0
spit zdaza mi sie :hihi: , ostatnio czasem czesciej łoje ^_^ ale sezon sie konczy :/ zimno , podejzewam ze w wietrze i(za niedlugo) sniezku bedzie ciezko latac .

;-) a znasz kogoś z Kosiny? z mojego sprzętu korzysta teraz kumpel ;-) śnieg nie przeszkadza w lataniu a jakie piękne widoki jak wszystko białe, zobaczysz ;D