Jump to content
Sign in to follow this  
spit

Łańcut i okolice moim okiem ;-)

Recommended Posts

Padlinka    0

spit czy Ty uprawiasz wylacznie sporty ekstremalne i podwyrzszonego ryzyka? adrenalina jest Twoim przeznazeniem ? ^_^

dla mnie poruszanie sie w sniegu jest masakra , a co dopiro latanie :hihi:

spit    0

Żeby uprawiać takie sporty trzeba być sprawnym ogólnie bo można sobie zrobić kuku, nie lubię popularnych sporty np piłkę nożną, jest dla mnie strasznie nudna, dużo jeżdżę na rowerze i biegam więc nie tylko "ekstremalnie " . W sporcie lubię pokonywać własne lęki i granice brnąć do przodu, wspinasz się to znasz to uczucie prawie odpadasz ale do następnego chwytu na granicy. No i to uczucie odpadania,. adrenalina wtedy faktycznie skacze ale to nie jest chyba moje przeznaczenie bo np w lataniu uwielbiam fajne widoki, zmienność matki natury i doświadczanie jej ogromu poprzez noszenia termiczne gdzie człowieczek jest miotany jak liść na wietrze. Na śnieg trzeba zakładać narty, nie lata się po śniegu przecież kilka kroków wystarczy tylko aby się oderwać.

ps

spit    0

Wiesz co ja i mój kumpel z którym latam, wspinałem się i robiłem różne dziwne rzeczy zgodnie stwierdzamy że jednak wolelibyśmy śmierć niż wózek gdyby Bóg dał nam wybrać ...

spit    0
wiec zima nie zima , dalej latacie?

Pewnie że latamy, zimą to dopiero jest latanie ;-) , z dzisiejszego pięknego mglistego poranka

1422594344_67c7c3a2f3_o.jpg

spit, jesli dzis latales okolo 17 40 to widzialem was ;) z autobuca :)

Ja głównie latam w pięknych okolicznościach przyrody albo w termice, to nie byłem ja .

spit    0
super fota spit, a mozesz mi przypomniec jak wyglada Twpoje skrzydlo bede wypatrywal ^^

Teraz głównie latam na niebiesko-żółtym, takim :

kolor beach ale to się chyba zmieni niedługo :o

rudzia    0

Spit to zdjęcie jest sliczne, aż nie chce się wierzyć, ze zrobił je normlany śmiertelnik ;) naprawdę jestem pod wrażaniem Twojego tanelnu :)

Qmar    0
ze zrobił je normlany śmiertelnik
a widzialas zdjecie ktore zrobil nienormalny smiertelnik ^^ albo jakis niesmiertlenik ^^? :P

Falkhor    63

spit, :) Czy Ty może ostatnio siedziałeś w swoim samochodziku na krzyżówce koło stawu browarnegi placu manewrowego i czyściłeś przednią szybę w samochodzie?Bo na dachu miałeścharakterystyczny... wiatrak? :P

Joy_ride,

wczoraj nad wysoką ktoś latał

Czy obrona pplot (powyżej 17J :D:P) spełniła swoje zadanie? :P

Tak se myślę, że skoro ja tyle fot pstrykm Tu, na ziemi, to z nieba bym chyba już nie zleciał. Mam nadzieję, że po smierci Bozia pozwoli mi wziąć aparat na chmurkę. Bo z piekła to paskudna perspektywa jest do zdjęć :P

rudzia    0
a widzialas zdjecie ktore zrobil nienormalny smiertelnik ^^ albo jakis niesmiertlenik ^^?

A skąd wiesz.Ludzie są różni. Jedni są normlani a inni nie :P Prosta filozofia :D :hihi: :lol-sweat:

Tak se myślę, że skoro ja tyle fot pstrykm Tu, na ziemi, to z nieba bym chyba już nie zleciał. Mam nadzieję, że po smierci Bozia pozwoli mi wziąć aparat na chmurkę. Bo z piekła to paskudna perspektywa jest do zdjęć

Tak jak chvesz to musisz być grzeczny i nie dawać kopów w pupę bo to nie ładnie i za to możesz iśc do piekła Ty, Ty, Ty...no wiesz :P :hihi:

spit    0
Spit to zdjęcie jest sliczne, aż nie chce się wierzyć, ze zrobił je normlany śmiertelnik :) naprawdę jestem pod wrażaniem Twojego tanelnu ;)

Nie przesadzaj ;) całkiem normalny facet jestem i jaki tam talent wyceluj i przyciśnij ot co ;-)

spit, :) Czy Ty może ostatnio siedziałeś w swoim samochodziku na krzyżówce koło stawu browarnegi placu manewrowego i czyściłeś przednią szybę w samochodzie?Bo na dachu miałeścharakterystyczny... wiatrak? :(

Jestem minimalistą mam rower, wiatrak, skrzydło i aparat to mój cały dobytek ;) może kiedyś się dorobię samochodu ( wątpię :) ) wole rower

Jesień Jesień !! jest kolorowo :

1428732721_397f4dfea2_o.jpg

Falkhor    63

Śliczne :) :) Chociaz ja z racji tego, że jestem szczurem lądowym, mógłbym podziwiac to też z mniejszej wysokości :) Ale ujęcie - PIĘNE. I te mgiełki :sweet:

rudzia    0
Nie przesadzaj całkiem normalny facet jestem i jaki tam talent wyceluj i przyciśnij ot co

Z tym, że ja tak nie potrafię :)

A co do ostatniego zdjęcia to jest naprawdę bardzo ładne. W sumie takie latanie w przestworzach wcale nie jest takie złe ;) mozna przynajmniej wiecej zobaczyc ;)

spit    0
spit, to ja Cie wypatrzylem wtedy :]

Qmar Ty to jesteś ;-)

A tego pana zauważyłeś ? też latał w pobliżu , fotka z tamtego dnia :

1463441033_af1bda012d_o.jpg