Jump to content
Sign in to follow this  
marko

Zdjęcia, przeróbki, digital-art itp...

Recommended Posts

marko    3

Co jakiś czas będę zamieszczał moje "wypociny" tzn. zdjęcia.

Zapraszam do oglądania i komentowania. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

...bo podróże to moja pasja

geograf2pv3.jpg

Falkhor    63

Topic przeniesiony do działu Album piętro wyżej - Autor pragnie umieszczać zdjęcia, acz nie może z tego powodu, że dostep do wcześniejszej 'Mojej Galerii' jest dla niego niemożliwy z racji... małej liczby postów :P

Zachęcamy do wstawiania fotek tutaj :P

grzenio    0
chociaż więcej pracy przy ustawianiu... :/

A czy kota da się wogóle ustawić :?: Jeśli nie zechce to nie ma na niego siły :)

Qmar    0
chociaż więcej pracy przy ustawianiu... :/

A czy kota da się wogóle ustawić :?: Jeśli nie zechce to nie ma na niego siły :)

mi sie wydaje ze to chodzi o ustawianie obiektywu ^^

Falkhor    63

Hmmm... mnie się jednak podoba drugi kot, z kotów w sumie, ale trzecie zdjęcie... bombowe :) I nie wiem dokłądnie, czy to kot sie tak czai, czy raczej ptak poluje :) :)

Falkhor    63

okimaxim, o ile wiem, to Ty masz chyba swój topic z kotami, więc tam dorzuć te foty, booo to na razie tutaj - to album Marko :)

Teraz ładna pogoda, więc mam nadzieję, Marko, że postarasz sie o troche nowych fotek :)

marko    3

No właśnie nie bardzo mam czas; praca, studia, dom itp....

Ale postaram się, czas napewno się znajdzie he he!!!

Falkhor    63

marko, Spiesz się zatem, booo pogoda ewidentnie dopisuje :) Dzisiaj zapowiadany niespodziewanei ciepły dzień :):D :D Troooszkę słońce się schowało, ale... dziś spałem przy otwartym oknie :) Wydarzenie życia :) :)

Tylko że buro tak jakoś... więc trzeba czekać na słońce :) Wtedy dogadasz się ze Spitem i pofruniecie nad nasze głowy, hehe. Nooo chyba, że masz w domu jakieś własne studio (sugeruję się pierwszym zdjęciem w tym dziale).

marko    3
marko, Spiesz się zatem, booo pogoda ewidentnie dopisuje :) Dzisiaj zapowiadany niespodziewanei ciepły dzień :(:P:) Troooszkę słońce się schowało, ale... dziś spałem przy otwartym oknie :) Wydarzenie życia :P:)

Pogoda żeczywiście ładna, prawie jakby już szła wiosna :-)

Tylko że buro tak jakoś... więc trzeba czekać na słońce :) Wtedy dogadasz się ze Spitem i pofruniecie nad nasze głowy, hehe. Nooo chyba, że masz w domu jakieś własne studio (sugeruję się pierwszym zdjęciem w tym dziale).

Moje studio to zwykły pokuj he he. Jest dość duży, także we własne studio można się pobawić i poeksperymentować ;-)

Okimaxim a z koteczów to jeszcze znalałem coś takiego, narazie to wszystko co z tej sesji ;-) :

zamyslonykoteczek8ey.jpg

kot1te0.jpg

kot2oy6.jpg

kot3jn2.jpg

okimaxim    0

to Twoje koty? jejku jakie fajniusie ! :P normalnie zajefajne :) ile masz kotków? :) (może kiedyś pochwale sie swoimi Pulpetami :( a mam sporo fot kotów w końcu miałam jeszcze niedawno 13 sierściuchów :P ) tylko na razie net mi źle chodzi i nijak wysłać mi foty

Falkhor    63

heheh :) Druga fotka - 'Na ścieżce przeznaczenia' :( A tekst 'No chyba nie kopniesz leżącego??' :P

A na ostatniej fotce tabliczka - 'uwaga, ta roślina jest mięsożerna' :P:)

marko, Duży pokój to już połowa sukcesu. Raz wyczaiłem jakąś książkę - Fotografia studyjna i z tego co tam widziałem - to nakładem nie tak znowu dużych kosztów można sobie zrobił miły kącik do pstrykania fotek. Ale patrząc na wspomnianą fotografię - i tak już masz warunki fajne :)

A ludziom cos pstrykasz?

marko    3
heheh :) Druga fotka - 'Na ścieżce przeznaczenia' :) A tekst 'No chyba nie kopniesz leżącego??' :P

A na ostatniej fotce tabliczka - 'uwaga, ta roślina jest mięsożerna' :):D

...he he :P

marko, Duży pokój to już połowa sukcesu. Raz wyczaiłem jakąś książkę - Fotografia studyjna i z tego co tam widziałem - to nakładem nie tak znowu dużych kosztów można sobie zrobił miły kącik do pstrykania fotek. Ale patrząc na wspomnianą fotografię - i tak już masz warunki fajne :D

Falkhor to kwestia tego jaki efekt chcesz uzyskać, całkowitą ciemność czy jasny klimat. Ja zasuwam rolety i zasłony i mam pawie całkiem ciemno a po za tym pokuj ten jest od wschodu także po południu można spokojnie uzyskać taki efekt a co za tym idzie to jeszcze odpowiednie ustawnie parametrów w aparacie i gotowe. Z bielą raczej też nie mam kłopotów; biały parasol i odpowiednio dobrane światło i "włala";) Oczywiście efekt nie będzie 100%-owy, ale jakiś jest :)

A ludziom cos pstrykasz?

Czy pstrykam ludziom?! Zależy. Jak zdarzy sie okazja to gdzieś w plenerze ukradkiem (przykład niżej, zoom x10 robi swoje he he), strzelę w kogoś obiektywem;). Jak na razie to zbieram informacje i oglądam dużo portretów i coś próbuję?

Ploty..ploteczki...

dziewes6.jpg

Dziecięce zabawy

dziecinu0.jpg

Na plaży...?

kobietyrm5.jpg

Falkhor    63

W pierwszej fotce wydaje mi się, ze bardzo ciekawym obiektem byłby ten pan, brunte, który chowa się za dziewczyną zajmującą centrum kadru... hmmm... Grek? :)

Druga fotka - no dzieciaki wyszły kapitalnie :) jak ci się to udało, hehe :) Tyle dzieciaków złapac w jeden kadr i to jeszcze jakieś... zgrane logiczne zdjęcie :D? :)

Trzecia - Hmmm... no jak dla mnie średnia. ładne tło :P

Falkhor    63

okimaxim, Hehe :) No może dlatego reszta fotek nie nadawała się do publikacji, bo tam doszło do ostrych rękoczynów :D:)

Ale fajne zdjęcie. Dużo emocji...

okimaxim    0

bo to jedno dziecko, już na czworakach, rękami sie podpiera, takie ledwo żywe :) całę siwe :D oj sie porobiło ;D zgłosić na policje, mamy dowód w postaci zdjęcia ;):)

marko    3

Okimaxim, Falkhor wszystko dobrze sie skończyło, nikt nie zginął wszyscy żyją ;-)

Nawiązując jeszcze do plaży :

Beach Patrol

lornetkazt4.jpg

Mitch Dukanon Junior :-)

ratownikxe8.jpg

Falkhor    63

Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że pierwsza z fotek z patrolem to jakiś fotomontaż :)

Ale druga jest super :) Myślę, że ten chłopczyk to nawet lepszy od Bjukanona :)