Jump to content
Sign in to follow this  
Totti

Basen

Recommended Posts

Totti    0

Słyszałem ,ze na poczatku lutego oddany do ma byc do uzytku basen w Łańcucie.Czy ktos ma jakis informacje czy to prawda ???

Falkhor    63

Totti, hmmm... z tego co ja wiem, to ma byc oddany do uzytku ale z KOŃCEM lutego... Bo patrząc na roboty tooo niby już prawie kończą, ale... hmmm... musiałąby byc dobra pogoda, bo na zewnątrz też im chyba jeszcze trochę roboty zostało... Z tego co widziałem, to mają sie już przebijać z budynku basenu do reszty hali :) Więc kto wie :)

Falkhor    63

Teddy_85, Hehehe :) No przychylam się do tego, bo swego czasu widziałem dzień w dzień, co tam robiono, dlatego troszkę nierealne wydaje mi się, że oddane będzie 'pod klucz' końcem stycznia... tylko koniec lutego... no MOŻE połowa lutego... ale nie sądzę, żeby wcześniej. CHYBA, że mowa tylko i wyłącznie o samym pomieszczeniu z basenem... bo prawce trwają jeszcze w kilku innych 'przyczółkach'.

Qmar    0

a ja slyszalem ze bedzie mały plytki i jedynymi atrakcjami bedzie zjezdzalnia ktora sie znudzi po 3 zjezdzie i auna ktora pewnie bedzie platna ;/

Jak wszyscy pojda na nowy basen to sie okaze ze pelno osob z forum tam bedzie ^^

Falkhor    63

hehe... z tego co ja wiem i co widziałem, to... basen WIELKI nie jest. Jest nawet całkiem MAŁY i... płytkawy. Zjeżdżalnia nie jest maksymalnie fantastyczną imprezą, jednak JEST dość długa... i dopasowana do zróżnicowanej wiekowo grupy...

Sauna? No o ile wiem, to ona jest tam już ohohoh czasu... i jest płatna, więc raczej się to nie zmieni. CHYBA ze chca dobudować jakąś dodatkową... Tak czy owak sam BASEN nie będzie olimpijskim :) Prawdopodobnie będize dwa tory na kręgle :) restauracja/pub, teren zielony z krzesłkami, parasokami, itp, parking... Hmmm...

Dużo, ale zarazem niewiele. Tak bym to streścił.

Joy_ride    4

jak czytam to rozumiem że nie będzie to wymiarowy basen :/

zjeżdżalnia trochę prostacka :/

najprawdopodobniej będzie max. 180cm głębokości to już śmiech i skakać się nie da :/ będzie zakaz!

śliczny basenik jest w nowej wsi ciekawe czy ten w łańcucie będzie chociaż trochę taki luksusowy ( dwa baseny, masaże wodne, sauna, solarium, zjeżdżalnia)??

Qmar    0

Joy_ride, nie napalaj sie tak na ten basen :( to bedzie tylko tyle ze kryty i mly do plywania ;/ i tak pojde i tak sobie skocze :P nawet jakby mial 1.4m :P

Joy_ride    4
pojde i tak sobie skocze :P nawet jakby mial 1.4m :P

po czym usłyszysz gwizdek ratownika i ostrzeżenie za drugim razem wyjazd z basenu przymusem :(

na basen się nie napalam :) wiele lat czekałem na kryty basen w łańcucie teraz gdy już kończą ja się wyprowadzam do innego miasta :|

Falkhor    63

No ja bym mógł skoczyć nawet na mokrą szmatę leżącą na dnie :(:P ale faktycznie... napalać się na cuda nie ma co. patrząc z budynku hali przez okna do wnętrza budynku z basenem... to neiktózy wezmą go chyba za brodzik :P Jak dla mnie to taki obiekt raczej do popływania relaksacyjnego. O skokach z trampoliny będize można zapomnieć. Jeden ze znajomych złośliwie powiedział, że...

...basen ma wystarczajace rozmiary do wyhamowania osoby wyskakującej ze zjeżdżalni :) :) :)

Joy_ride,

( dwa baseny, masaże wodne, sauna, solarium, zjeżdżalnia)??

Jakoś nie sądzę :) :) :P

Qmar    0
pojde i tak sobie skocze :P nawet jakby mial 1.4m :)

po czym usłyszysz gwizdek ratownika i ostrzeżenie za drugim razem wyjazd z basenu przymusem :)

Trudno ale raz sobie skocze ^^

A nie sadze zeby byly wieksze atrakcje na naszym basenie naprawde pojde z ciekawosci kiedys i tyle.

Falkhor    63

Dodam jeszcze, że jak na moje oko... to ceny mogą być troche wywindowane... Z racji tego, ze basenik jest mały, ze będzie restauracja, to coś mi się tak ten tego wydaje, że poza zajęciami lekcji pływania itd. dla dzieci, młodzieży... tooo obiekt będzie dostepny raczej dla bardziej kasiastych ludków... ale tak tylko mi się wydaje.

Dlatego nawet nie wiem, czy zdążę wskoczyć do pustego basenu, zanim mnie ochrona wyrzuci za brak VIPowskiej legitymacji :)

Falkhor    63

Joy_ride, Hehe :P W Polsce byłem ŁĄCZNIE na 3 obiektach basenowych. A raz pojechałem na Węgry i na jednym obiekcie... było 5 basenów w tym jeden 'olimpijski' :) Pooooza tym baseny TAM to jakby jakaś normalna rzecz :D Co chwila jakiś jest... moze dlatego ludzie tam zdrowsi są, bardziej opaleni, hehe? :)

W Łańcucie będzie hmmmm... brodzik dla VIPów z Restauracją :) :)

terelka    1

Basen jest potrzebny w każdym mieście i miasteczku :P Nawet jeśli będzie mały to myśle, że popływac będzie można :) W godzinach wieczorych lub porannych (coś dla Falka :) ) zawsze jest mniej ludzi na basenach. :D Polecam pływanie jako bardzo dobry środek relaksujący :)

Falkhor    63

terelka, Jeszcze tylko przekonaj do tego owe wszystkie MIASTA i miasteczka... Urzędy wolą budować siedziby niż realne przedmioty użyteczności publicznej.

Ale ale ale... to my w łańcucie już... DWA baseny będizemy mieć. jeden kryty i jeden odkryty... Kurcze, zbytek, normalnie przesada... Musimy z jednego zrezygnować chyba...

terelka    1
Ale ale ale... to my w łańcucie już... DWA baseny będizemy mieć. jeden kryty i jeden odkryty... Kurcze, zbytek, normalnie przesada... Musimy z jednego zrezygnować chyba...

Myśle, że napisałęs to w celach propagandowych :P :P :):P bo basen to samo zdrowie, żaden zbytek :D

terelka, Jeszcze tylko przekonaj do tego owe wszystkie MIASTA i miasteczka... Urzędy wolą budować siedziby niż realne przedmioty użyteczności publicznej.

No niestety tak bywa. Przed wyborami tylko pojawiaja się plany, bo nawet u mnie- na wsi :D - jeden z kandydatów na wójta planował budowe basenu :D Nierealne ale ja na niego zagłosowałam :D no ale przegrał i nici z basenu :)

Joy_ride    4

na węgrzech nauczyli się korzystać z wód termalnych, co w polsce niby jest nie możliwe dzięki czemu zarabiają inne firmy zaopatrujące basen w wodę itd.

bo po co mieć baaardzo gorącą wodę za free jak można płacić i przepłacać :D

pod prawie całą polską są termalne wody!

zaraz ktoś powie że są głęboko, i niema jak odwiertu zrobić.

odwierty są teraz na takim poziomie technicznym że żaden problem można nawet wiercić na 10,000 metrów!

zrobi się odwiert to znowu podatek dowalą :/ taki kraj :/

Falkhor    63

Joy_ride, Popeiram, bo o ile pamieam... tooo... Samoobrona czy LPR sugerowali potęge polskiej energii geotermalnej? Głośno o tym było swego czasu...

A pomysł szkoda, ze nie jest wykorzystany! A jeszcze jak wspomniał JoyRide - pozostaje sprawa podatków i użeranie się z firmami 'konwencjonalnymi'... echhhh...

fajny by był taki całoroczny basenik z ciepłą wodą...

Falkhor    63

Specjalnie dla naszych Userów, strudzonych czekaniem na ponowne uruchomienie NFM :P - zarzucamy coś super przedpremierowego i na prawdę - ngdzie wcześniej niepublikowanego :D Nasz reporter ze zwykłym dla niego narażeniem życia zdobył te oto fotki, abyście mogli się poczuć tak, jak na miejscu :D

Na fotkach widoczny stan ogólny prac, widok 'kąpieliska' :) noooo i teren, na którym pojawi się restauracja - pijąc drinka lub posilając się będize można patrzeć, jak sobie inne ludki pływają itp. :) :)

Zanosi się na prawdę fajnie... Jednak proponowany termin oddania całej inwestycji pod kluczem - koniec kwietnia. Warto jednak poczekać :)

Dodatkowo bowiem robiona jest KLIMATYZACJA całości budynku. Więc w przyszłości wszelkie większe imprezy nie będą upływały w dusznocie i parnocie.

PS. Pozdrawiamy naszego reportera przy okazji :)