Jump to content
Sign in to follow this  
Totti

Basen

Recommended Posts

Falkhor    63

Remember - Słuszne uwagi. I zrozumiałem Cię dobrze, tylko od razu przypomniałem sobie kilka sytuacji z życia, w których pracownicy obsługi złościli się na fakt, że są pracownikami obsługi, to wszystko.

Chaos na basenie... rzeczywiście, takie coś utrudnia frajdę i wykorzystanie czasu, za który się zapłaciło.

REMEMBER    0

W dniu wczorajszym byłem to już od godz 16 była kolejka przed kasą - masakra !!!!, Jak wychodziłem kolo godz 18 bylo podobnie, a kumpel dzwonił wieczorem koło 20 tez było ludzi - wspólczuję pracy Paniom z szatni i kasy - trzeba sie troche o zapychać. Chyba trzeba wnieśc postulat żeby jeszcze jedna nieckę wykopali - to może nie byłoby kolejek - co o tym myslicie ???:(

Kwasek    0

Nieprędko chyba miasto dostanie kasę na coś takiego jak rozbudowa basenu.

Dlatego ja bym raczej widział przyzwyczajenie się do kolejek.

Może zrobić coś takiego jak w ZUS? Automat z numerkami?

Jozku    4

Bo od miłych pań w kasie trzeba wyciągnąć jedną ważną rzecz - telefon (17) 225 93 93... Informacje o możliwości wejścia na basen na bieżąco i aktualne :-)

Falkhor    63

Marekapn - Po to, żeby go nie ukradli? Żeby nie zniszczyli elewacji? Żeby ochroniarzom się go lepiej pilnowało? Żeby policja przejazdem widziała co się tam dzieje?

marekapn    3

Marekapn - Po to, żeby go nie ukradli? Żeby nie zniszczyli elewacji? Żeby ochroniarzom się go lepiej pilnowało? Żeby policja przejazdem widziała co się tam dzieje?

Chodzi mi o oświetlenie wewnatrz basenu. W środku świecą się wszystkie lampy. Chyba że te lampy podgrzewają jeszcze wodę :D

caulfield    9

10 ZŁ!!! Tyle teraz wołają w weekendy za bilet, motylek sam mi sie otwiera w kieszeni :/ Nie wiem jak w Nowej Wsi, ale w Sokołowie 8-ke a w Leżajsku 8.5 tylko w tam usługa sauny za dodatkową usługą. Czytałem ostatnio wywiad z panem Gwizdakiem, ze w ubiegłym roku założyli kolektory słoneczne za unijne pieniądze, żeby zmniejszyć rachunki ,a tu prosze efekt zupełnie odwrotny!