Jump to content
Sign in to follow this  
Totti

Basen

Recommended Posts

Falkhor    63

Update stanu łańcuckiego basenu :D

przyznam, ze w środku wygląda to to co raz lepiej :P:D na fotkach częśc pływacka, nie zrobiłem 'galerii', bo akurat stała jakaś konstrukcja i trochę nie mogłem zrobić fotki :P Ale proszę, co mam, to sobie pooglądajcie :D

Qmar    0

o ja 2 jacuzzi szkoda ze kolo siebie ;/ bezsensu troche i wodoczki nie beda fajne ale coz dla jacuzzi sie tam przejde :P :P :D

Joy_ride    4

trzeba sobie wykupić karnecik i zaglądać tam tylko rano przed przybyciem "szczyli" brudzących wodę

rano zawsze można liczyć na czystszą wodę po nocnej filtracji i opadzie brudów :P

trzeba się zaopatrzyć w jakieś extra mydło antybakteryjne i czepek :P

mam nadzieję że przestrzeganie czystości będzie na najwyższym poziomie :D

bo czasem się widzi jak "klient brudas" omija prysznic i wchodzi do basenu BRUDNY! :546:

basen ten buduję jak zauważyłem firma "mitex" która chyba gdzieś w polsce też wykonywała basen i się teraz "sypie/wali"

miejmy nadzieję że wszystko będzie OK :D

Falkhor    63

Qmar,

o ja 2 jacuzzi szkoda ze kolo siebie ;/ bezsensu troche i wodoczki nie beda fajne ale coz dla jacuzzi sie tam przejde

eeee tam :D może jak sie spece od wnętrz wysilą, to zrobią koło tych dżakuzzi jakiś fajny kącik, ale fakt, tak dwa obok siebie, heh :P Może czymś to przegrodzą :P Ale grunt, że wogóle JEST :D Na szybach można coś dac kolorowego, albo wogóle jakiś mikrokosmos tam ciepnąć... i będzie znośnie :D

Joy_ride,

trzeba się zaopatrzyć w jakieś extra mydło antybakteryjne i czepek

Hihi :D Albo od razu... litr ludwika brzoskwiniowego i jakoś to będzie :D :D :D

Qmar    0

co do jacuzzi to w irlandi jak sobisz to patrzysz sobie na morze :P a tu co bede ogladal parking jesli go zrobia czy kawalek jakiegos placu z kamieniami ?!

Falkhor    63

Qmar, Echhhhh... narzekałbyś tylko. na pewno trudno byłoby u nas morze podciągnąć w okolice basen, a taką Mikośkę to bym się bał :P Dlatego hehe, ciesz się z tego, co jest :P

okimaxim    0

noo ładniusi... ja chce już popływać!! w środe była już woda... ale nie wiem czasu mnie wywalili jak chciałam wskoczyć i popływać... ? może wy wiecie?

Falkhor    63

Basen będzi eoddany do użytku... końcem kwietnia. Tylko nie wiem jeszcze, JAk i KOMU. Bo pewne źródła podają, ze takie społęczne otwarcie to nastapi w czerwcu dopiero... ale tak czy tak jeszcze inne źródła mi podają, że ceny nie będą zbyt niskie... ale może sie mylą źródła? ;) Zorganizujemy sobei którys zlot NFM w... JACUZZI :(

Falkhor    63

Kolejne uaktualnienie sytuacji :)

Prace są już wybitnie na ukończeniu a raczej wykończeniu. łazienki pod kluczem, jeszcze gdzieniegdzie fugowanie, czyszczenie, zakłądanie armatury, i inne prace, które obecnie nie zawsze widać na pierwszy rzut oka :)

Na pierwszej fotce widać też... RECEPCJĘ, można powiedzieć :) Oraz bramkę, a takich bramek będzie dwie :) Kurcze, jak na zachodzie :P Plus podziemne przejście :D :D :D /Tego na fotkach jeszcze nie widać :P/

Falkhor    63

Joy_ride, Niom :P Spraw na zewnątrz budynku nadal nie poprawiono, dalej fatalny zajazd że tak powiem jest, ale hmm... z 'tyłu' już coś porównali, na jutro postaram miec więcej fotek, toteż looknięcie poglądowe będzie ułatwione :P Ale nie przeczę, sprawa wygląda całkiem fajnie :D

Falkhor    63

Joy_ride, No chyba, że gdzieś w przyparkowych zaroślach, hehe... Ciekaw jestem, jakie tam zawody będą organizować, czy szkółka pływania będzie... I wogóle, jak to zostanie zagospodarowane...?

Falkhor    63

Joy_ride, Heh, ale chyba już wiesz, ze nawet gdy płacisz, to różnie może być z wymaganiem, jeśli ma się na uwadze... nasze miasto :P :P :nerd:

Falkhor    63

Obiecane dodatkowe fotki :)

widać na nich wkraczająca komputeryzację i hihihi - kalibrację bramek :o , przystosowane dla osób niepełnosprawnych podjazdy i poręcze no i trochę innych rzeczy, w tym teren, na którym odpiero ma sie pojawic kostka :) Aby gości błotem nie witac :(

ziomalka    0

Mega wypas :o - zastanawiam sie tylko,kto jako pierwszy odważy się zjechać na tej zjezdzalni - nie chce nic mowic,nie znam sie na tym,ale na stabilną to ona nie wygląda :(

Osobiscie bardzo sie ciesze,ze wreszcie bedzie okazja poplywac na krytym basenie - choc nie wiem, kiedy tego zaszczytu dostapie :)

okimaxim    0

czy można sie zgłosić do testowania basenu? to bardzo niebezpieczne. Trzeba sprawdzić czy wszystko gra zanim ludzie tam pójdą. Tak niebezpieczne że w sam raz dla mnie :D ^^

Falkhor    63

Hihihihihi :D :D :D Tylko i wyłącznie topless :D:):D A panowie lowless :) :)

ziomalka, Ja moge jechać pierwszy :) :) :) Najwyżej jak coś gruchnie, to nie będzie szkoda :) :) ;)

Wypasik niezły, w sensie mówię o tych wszystkich oprzyrządowaniach, wykończeniu... na prawdę fajnie to wygląda.