Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

7.01.2007 Sukces Kosiny i Soniny w Będzinie!

Recommended Posts

Falkhor    63
7 stycznia 2007 r. odbył się finał Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie. Zespół wokalny "Solo" z Kosiny zajął pierwsze miejsce w kategorii młodzieżowych zespołów wokalnych, a chór "Camerata" z Soniny otrzymał wyróżnienie w kategorii chórów dorosłych.

Źródło - http://gminalancut.pl/

Gratulujemy sukcesu :)

Jak widać - nasz region z kolędowaniem stoi całkiem mocno :)

Może za rok zrobimy ekipę NFM, która uderzy na podobną imrpezę? :D Sądze, że mielibyśmy całkiem spore szanse :D

Elka    0

Dziewczyny z zespołu SoLo jak najbardziej ZASLUZENIE zdobyły to pierwsze miejsce!! Pokazały klase śpiewania.

Ale nie rozumiem, dlaczego po takim sukcesie nikt sie nimi nie zainteresował!? Przecież mają talent i powinny go rozwijać!

Bo z tego co wiem, wysyłane są do takich miejscowości, gdzie ludzi garstka i nawet nie ma kto bić brawa. Może ktoś by sie nimi wreszcie zainteresował?? Chyba każdemu zalezy na tym, zeby zrobić rozgłos gminie Łańcut. A te dziewczyny to potrafią. Mają w sobie tyle pozytywnej energii. A energia połączona z prawdziwym talentem to niemalże sukces. Drugiego takiego zespołu w naszej gminie, baaaa-w Polsce, nie znajdziecie choćbyście chcieli!!

Trzeba tylko wyciągnąc do nich pomocną ręke!! Naprawde to wyjdzie na dobre :P

Mam nadzieje, że ktoś przeczyta ten mój "apel" i pomoże zaistnieć zespołowi SOLO...

Niech wszyscy sie dowiedzą, jaki to jest SKARB... :P

rudzia    0

w sumie to masz racje ale tk naprawdę co my możemy !!

Może za rok zrobimy ekipę NFM, która uderzy na podobną imrpezę?

to zalezy od tego kto ma spiewac =D :hihi:

Elka    0

Byłam wczoraj w Soninie ("Smaki i aromaty z galicyjskiej chaty")

Śpiewało tam SoLo. Normalnie odlot!! Dziewczyny naprawde dały czadu!! xD xD Aż chciało sie słuchać :P

Ale jak tak stałam wśrod ludzi to co nieco obiło mi sie o uszy. Ludzie do siebie cały czas coś szeptali...:

"Te dziewczyny to do Opola a nie tu, po wsiach będą sie włóczyły.."

"Są stworzone dla sceny..."

"Profesjonalizm...nic dodac nic ująć..."

"Aż chce sie słuchać..."

Naprawde tak mówili. Bylo tego wiecej ale po co będe tu to pisała.

Nie wiem dlaczego, ale zalezy mi na tym, zeby te dziewczyny zrobiły jakąś kariere, żeby wreszcie zrobiło sie głośno o naszej gminie.

Tylko co tu zrobić?....

Sama niewiele zdołam. Ale jeśli by mi ktoś pomógł, to na pewno by coś z tego wyszło....

Hmm....A może by tak porozsyłać jakieś ogłoszenia do ośrodków kultury czy czegos w tym stylu. No np. ze jest taki i taki zespół i byłby chętny do uświetnienia jakieś imprezy. Nie mogłoby tak być?? Przecież każdy z nas ma internet.

Dziewczyny mają taką ochote na jakieś wieksze wystepy, tylko że nie ma kto im tego załatwić. Bo jest taki jeden osobnik, od którego wszystko zalezy i wysyła je tylko do wiosek w naszej gminie. A one nie mogą sie mu przeciwstawić, bo jeśli to zrobią, to mogą sie pożegnać z jakimikolwiek wystepami.

Dlatego prosze....Pomóżcie!!

Sama niewiele zdołam, ale jak połączymy siły, to na pewno cos z tego wyjdzie.

Kto jak kto, ale MY możemy to zrobić!

Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych!! :P No nie????? :P

Błagam....zróbmy coś z tym!!

To są młode dziewczyny, całe życie przed nimi. A więc niech to zycie będzie piękniejsze :P

Wiele zalezy od Was :)