Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Jaruszczow

Zamach na demokrację

Recommended Posts

Falkhor    63

Jaruszczow, Hmmmm... a co na to przepisy?? Jakieś procedury? Nie znam się na tej materii, ale jeżeli faktycznie tak się stało, jak stać się nie powinno, to nie skończy się chyba tylko i wyłącznie na samej reakcji członka komisji?

malolata    0

Zaskoczyłeś mnie! Ja to przynajmniej byłam na tym zebraniu i nic takiego nie słyszałam. O wyborach sołtysa mówił wójt, krótko najwazniejsze zmiany. To zebranie wiejskie wybrało (przez głosowanie)" liczebność"Rady Sołeckiej i na zebraniu wybierano członków komisji wyborczej.Jeśli słuchałeś (o ile wogóle tam byłeś) to wiedziałbyś jakie warunki trzeba spełnić by zgłosić kandydata na sołtysa, co do tego to nawet było kilka pytań. A zamieszanie to juz zrobiłeś , jakiś dziwny bełkot, może lepiej zrobić coś pożytecznego niż zarzucać i to konkretnej osobie nieprawdziwe rzeczy.

Młody a już ........

Falkhor    63

Jaruszczow,

niestety przepisy łatwo obejść
Spsob jest prosty, komisja cicho siedzi, ludzie sie nieinteresują, terminy mijają i wszystko jest ustawione.
to o czym mowie to są działania zakulisowe ubwieszczenia muszą wisieć nielależnie czy wybory sie odbędą czy nie

Jeny... tak to czytam i mi to zupełnie dziwnie wygląda... jakby tak na prawdę było, to byście tam już chyba mieli i prase, i telewizje, i jakiegoś reportera NFM :D

Poza tym, Jaruszczow, to dość ciężkei zarzuty... ale ciekaw jestem, jak sprawa się rozwinie...