Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

22.01.2007 Na prawdę dziwny i zarazem niebezpiczny wypadek..

Recommended Posts

Falkhor    63
Dość nietypowy przebieg miał wypadek, w wyniku którego do szpitala trafiła 51-letnia kobieta z Wysokiej. Tego dnia wieszała na ogrodzeniu posesji leżącej przy drodze wojewódzkiej klepsydrę. Tymczasem na jezdni, pomimo podwójnej linii ciągłej, kierujący samochodem Nissan Sunny 22-letni mężczyzna z Handzlówki podjął manewr wyprzedzania będącego przed nim innego pojazdu. Traf chciał, że kierujący VW Golfem 35-letni mieszkaniec Wysokiej zamierzał skręcić w lewo, pomimo, iż nie było to w tym miejscu dozwolone. Nissan uderzył Golfa w lewy tylny błotnik, spychając go do rowu, a następnie wprost w kobietę, zajętą wieszaniem klepsydry na płocie.

Kobieta doznała złamania kości udowej, a ponadto okazało się, że jest w stanie nietrzeźwości, miała ponad 0,20 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zdarzenia zajmują się policjanci z KPP w Łańcucie.

Źródło - KPP w Łańcucie

 

Nie dość, że kobieta wieszająca klepsydrę była w stanie wskazującym... to jeszcze obydwaj kierowcy zachowali się brawurowo - obaj zlekceważyli 'podwojną ciągłą' i jeszcze... spowodowali poważny uszczerbek na zdrowiu 51letniej kobiety... Ciekawe, czy gdyby kobiecina była trzeźwa - czy dałaby radę uniknąć obrażeń?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Totti    0

Pan z Golfa skrecał na podwojnej lini ciaglej po mame ,która akurat rozwieszała klapsydre .Pech chciał ,ze podczas gdy skrecał na jechał na niego inny kierowca , który wyprzedzał go na podwojnej lini ciagłej ....co za znajomosc przepisów !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Joy_ride    4

jechałem tamtędy jak był ten wypadek :D

muszę kupić sobie jakiegoś cyfraka i w aucie wozić :D

 

golf I w rowie jakiś chyba "japończyk" najechał na golfa tak to chyba wyglądało

 

tamto miejsce jest samo w sobie niebezpieczne, zjazd z góreczki w stronę albigowej przed mostem na "sawie"

 

po lewej dawny taki biały sklep (to właśnie obok tego sklepu) potem za mostem sklep "groszek" a jakieś 200 metrów stacja paliw "oktan"

 

jak to we wsi tu jakieś piwko to tam piwko po ulicy łażą pod wpływem bez odblasków złą stroną itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Bake   
Guest Bake

najlepiej w Wysokiej przejedza się od kościoła prosta - na łańcut, nie wiem kto mądry postawił po prawej stronie centralke Tp... masakra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×