Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Dlaczego nie!

Recommended Posts

Falkhor    63

Ktoś już oglądał nowy film w reżyserii Ryszarda Zatorskiego (kojarzycie go pewnie ze szpitalnego 'Na dobre i na złe' albo mniej szpitaalne 'M jak Miłość'). Przeglądnąłem sobie recenzje w necie i kurcze, jednak za ciekawie to to nie wypada... Cały czas uparcie wraca mi przed oczy niezbyt udany (jak dla mnie) film 'Tylko mnie kochaj'... Tam również był Zakościelny, i w sumie akcja była jakaś taka lukrowana i schematyczna... że aż nienaturalna. Jak oglądnąłem zajawkę filmu - przeczucie się umocniło...

Jakie są Wasze zdania na temat tego filmu? Czy warto?

maciej    32

Miałem okazje być ostatnio na tym filmie w kinie. Nie jestem fanem filmow romantycznych, więc zachwycał sie nie bede :D Ale ogladając ten film, moge smialo stwierdzic, jak ktos lubi komedie romantyczne, to nie moze tego przegapić. Film wart obejzenia np na walentynki, myśle, większości kobiet sie spodoba, bo każda z nich chciała by być na miejscu głownej bohaterki :) Hmm czy bym poszedl jeszcze raz. Mysle, że tak. Romantyczna bajka czasami warto zobaczyć :)

terelka    1
bo każda z nich chciała by być na miejscu głownej bohaterki :P

Dokładnie :) Ja to bym chciala byc na jej miejscu ehhh :)

Ja równiez miałam okazje ostatnio obejrzeć ten film w kinie i jak dla mnie rewelacja - śmieszny, zabawny i w ogóle bardzo fajny. :D Ale żeby się komus spodobał to ten ktoś musi lubieć takie filmy - typowe bajeczki. :D Ja takie lubie więc napewno bym jeszcze raz go z chęcią obejrzała. :)

Nie podobało mi się tylko zakonczenie, a szczególnie ta scena pod wodą hehe :D

iwcia    2

Super film :) jak dla mnie ciekawa fabula, bardzo dobrze dobrani aktorzy. Mozna bylo sie posmiac i chwilami wzruszyc.

Mysle ze na miejscu tej aktorki osobiscie byc bym nie chciala :D ale napewno nie jedna kobieta marzy aby wlasnie jej przydazyla sie podobna historia.

Podoba mi sie ze film pokazuje 2 odrebne swiaty - wies i miasto. Jak wiadac kazdy moze probowac spelniac swoje marzenia, a zycie potrafi zaskakiwac...

Jestem jak najbardziej na tak! Polecam wszystkim ten film.

lukascompl    0

Krytycy o takich romansidłach zawsze będą powtarzać iż to nie sięga nawet dna- dziwić się nie trzeba. Stary utartu schemat i nic wiecej, żadnego artyzmu, wizji filmowca z prawdziwego zdarzenia, film dla masowego widza niepozbawionego marzeń o lepszej przysłości, zakochaniu w cudownej osobie. tak jak było w przypadku Nigdy w życiu. I tak jak będzie w kolejnych odsłonach opowieści o Kopciuszku i księciu z bajki w wersji innego reżysera i scenarzysty.

Qmar    0

Taki film mozna oglądnąc ale zeby sie nim zachwycac to nie. jak przedmówcy wyzej: ten schemat jest juz obcykany i zawsze to samo tylko w innej sceneri z innymi osobami.