Jump to content
Sign in to follow this  
michas

19.02.2007 Dzien Singla

Recommended Posts

michas    0

tak wiec ferie wypadaja o ile dobrze jestem poinformowany to gdziies około 12 lutego termin który był wczesniej ustalony to 15 lutego,godzina i miejsce trzeba ustalic w wiekszym gronie,15 lutego wypada w czwartek,

tak wiec reasumując

15 lutego o jeszcze nie znanej godzinie i miejscu organizowany jest dzien singla wziasc moze w nim każdy nie tylko singiel,każdy bedzie mile widziany,

tak wiec chetne osoby prosze sie wpisywac i propononowac miejsce i dokładny czas,w pożniejszym terminie po wysłuchaniu wszystkich propozycji co do miejsca i czasu zapadnie ostateczna decyzja,narazie propozycje,

a i jeszcze jedno jesli ktos bedzie miał jakis pomysł jak ciekawiej spedzic ten dzien bo w planach jest chyba spotkanie sie w jakiejs knajpie na piwku i pizzy,tak wic jesli bedzie ktos miał inny plan niz piwo i pizza prosze pisac,

kazdy pomysł zostanie rozpatrzony

ziomalka    0
wpisywac i propononowac miejsce i dokładny czas,w pożniejszym terminie po wysłuchaniu wszystkich propozycji co do miejsca i czasu zapadnie ostateczna decyzja,narazie propozycje

15 luty,godziny popoludniowe, U Sołtysa? :) bo sprawdzona pizza i fajna atmosfera :)

Chyba, ze ktoś z Was ma ochote nie na piwko i pizze ale .... na innego rodzaju rozrywki ;)

Nie wiem jak Michas, ale ja jestem otwarta na propozycje :)

Falkhor    63

Ja iż singlem nie jestem, też się chętnie pisze, ale dodam, że nie wiem do końca co będę wtedy robił. A ponadto do charakteru całej imprezy - hmmm... trzeba zaznaczyć, ze to dzień singla i nawet jesli ktoś przyjdzie w parze, to powinien usanować nerwy singli i np. nie okazywac ostentacyjnie swojego stanu związku :D :D :D

Ferie to ferie, młodzi będą mieć czas, a co do miejsca - to epwnie U Sołtysa, bo jest tam dośc obszernie i wygodnie :D Ale nie jest wykluczone, ze możemy spędzić się gdzieś indziej :P

Zuziaaa    0

czy ja tez moge ? :D singlem nie jestem, chociaz jak przyjde to nie "sparowana" :D wiec nie bedzie problemu :D mam nadzieje ze bede mogla :D [czytaj - ze bedzie to w odpowiednich godzinach :P ]

michas    0

jak juz wspominałem wczesniej kazdy bedzie miło widziany a co do czasu to prosze podawac komu jaka godzina pasuje pozniej sie jakas kompromisowa godzine ustali która bedzie pasowac wszystkim lub znacznej wiekszosci,a co do propozycji innych niż piwo i pizza to prosze pisac jesli ktos bedzie miał jakis pomysł moze akurak bedzie jakis pomysł lepszy niż pizza :P

michas    0

to wtakim układzie ja zaproponuje jakiś czaspowiedzmy że o 17.00,to jest tylko taka luzna propozycja,z racji tego ze ze są to ferie godzina moze byc rózna,ale powiedzmy,że od 12.00 w dół,tak wiec 17.00 to tylkoluzna [propozycja prosze sie tym nie sugerować,telraz tylko sie w co do tej godziny ustosunkujcie,tak aby wybrac jak najlepszą pore zeby jak najwiecej forumowiczów przybyło,jak narazie jest nas czwórka,ale do 15 lutego jest jeszcze troche czasu wiec mysle ze jeszcze ktos sie znajdzie, :P

ziomalka    0
jak zdam wszystko to bede

U mnie podobnie - ale wszystko jednak wskazuje na to, że mnie nie będzie .... na 100% jeszcze nie wiem, zobaczymy ...

Falkhor    63

Echhhhhhhhhh...

Proponuję, aby każdy kto z jakichs przyczyn NIE MOŻE być danego dnia... i zaraz pisze, że ma to i tamto - niech pisze dzień, w którym wie, ze ma luz :P To się najwyżej trochę przesunie wtedy :P:D

Cerberion    0

dzien singla? nie przerablo was cos? walentynki to taka mega komercha, wiecie pocztowki, kwiatuszki itd.

jak ktos prawdziwie kocha, to nie trzeba mu daty 14tego lutego, tylko wezmie rower i pojedie do swojej pieknej pani i powie jej prosto w oczka ze ja kocha, uwielbia, chce z nia byc na dobre i na zle itd.

nie przepadam za walentynkami, bo ludzie daja sobie rozne rzeczy a i tak nic nie mysla. A tu chodzi glownie o myslenie i o serce. Reszta to tylko pozerka.

michas    0

no cos widze ze zainteresowanie jak narazie nie za duze ;) ale jest jeszcze troche czasu :D mam nadzieje że jesdzcze jacys chetni w koncu sie znajda :) a co do nauki to nie można ciagle sie uczyć :) mozna sobie zawsze pare godzin przerwy zrobic :) wyjsc gdzies pospacerowac wypic piwko itd itp :) nabrac checia do dalsszej nauki :) potem wrócić i z zapałem siasc do ksiazek :) i sie na blache wyuczyć :) i zdac na 5+ :);)

iwcia    2

Powiem tak, pomysl takiego spotkania jest całkiem oki ;) zawsze to okazja dla samotnych osob na poznanie innych ludzi a w tym moze nawet kogos kto z czasem okaze sie coraz to blizszy ;)

trzeba zaznaczyć, ze to dzień singla i nawet jesli ktoś przyjdzie w parze, to powinien usanować nerwy singli i np. nie okazywac ostentacyjnie swojego stanu związku :D:) :)

Nie popieram pomyslu ze jezeli ktos przyjdzie z kims to nie okazywaz stanu zwiazku hehe, dla mnie to troche smieszne udawanie ze sie z kims nie jest, albo ze ten ktos jest zwyklym znajomym czy znajoma. Jezeli takie sa reguly to na taki zlot singli powinni zjawic sie faktycznie sami single.

okimaxim    0

nie chodzi o to żeby udawać że sienie jest z tym kimś ale sądze że chodzi o to żeby nie całować sie jakoś za bardzo i nie pokazywać na siłe że "my jesteśmy razem a wy samotni hahaha". Można dać sobie buziaczka delikatnego, trzymać sie za ręce cz delikatnie przytulić ale nie robić to nachalnie i ciągle żeby innym nie było przykro...

Tomi    0

Nie mam prawa sie na ten temat wypowiadac kto ma być a kto nie ale co do kilku wypowiedzi wcześniejszych to ... jeśli to dzień singla to singla... czyli nie ma osób które "mają" kogoś, no niewiem ale takie jest moje zdanie, zresztą mniejsza z tym. Ja sie zastanawiam czy się wybrać... tylko... jak tak patrze to troche pewnie wiekiem niepasował bym do Waszego grona :D Co do godziny to hmm noo w sumie ferie, wiec godzina bez znaczenia, ale 17 to mysle ze w sam raz. Co do miejsca too u Sołtysa mnie nigdy nie było, myślałem o Milenium, ale jak kto woli. Jeszcze pomyśle do 15 moge umrzeć, pogadam może z kumplem i razem wpadlibyśmy, ostateczna odpowiedz dam za jakiś czas...

Falkhor    63

Tomi, Co ja co, ale podczas jakichkolwiek zlotów NFM jakoś nikt nie sprawdzał wieku :D:) I nie było z tego tytułu aluzji. nawet na meczu w siate NFM przedział wiekowy tez był spory, i jakos nic nikomu się nie stało ;):)

Co do skłądu na dzień singla - hmmm... jak piasłemw cześniej, no gdyby tak wszyscy single chcieli tylko i wyłacznie singli, to pewnie, trzeba się dostosować, ale jak wspomniałem wcześniej - jak idzie nie-singiel, to ma się dostosować do atmosfery, zę tak powiem :) :)

Godzina - 17.00

Lokal - U Sołtysa (wydaje mi się jednak wygodniejszy niż Millenium, ale zoabczymy, co na to single :)

pozdro

okimaxim    0

Tomi wiesz do tej pory ja byłam najmłodsza na takich zlotach i jakoś nie narzekałam bo sie naprawde świetnie bawiłam i każdy mnie na równi traktował, także nie ma co sie wiekiem przejmować :P ważne żeby sie dobrze bawić i miło spędzić czas :P i właśnie po to sie organizuje takie zloty :D

co do lokalu... ja bym chyba też wolała Sołtysa :) jakoś tam mi przyjemniej niż w Millenium :)

iwcia    2

Tomi zgadzam sie z Toba, co do tego ze jezeli to ma byc zlot tzw "singli" to sami single powinni sie spotkac.

Kiedys mozna zorganizowac zlot wszytskich bez wyjatku czy single czy w parach. A jezeli ludzie w zwiazkach macie ochote isc na pizze z singlami, to mozna zmienic nazwe na spotkanie walentynkowe albo towarzyskie :P i kazdy bedzie mogl zawitac i nikt nie bedzie sie glupio czul :P

terelka    1

Zreszta jak do tej pory ujawniło się tylko pare singli :P wiec myslę, że lepszym rozwiązaniem byłoby zorganizowanie normalnego zlotu NFM :P czyli jak zawsze pizza i duża ilośc piwka :D

Falkhor    63

terelka, Hihi :P Dlatego wg mnie to jednak może nazywać się dzień singla, pod warunkiem, że osoby z parą (czy to na zlocie, czy niekoniecznie) będą miec kogoś, to jednak prym wiodą... singlowicze :D i to ejst ICH wieczór. ja potrafię to zaakaceptowac i na pewno nie będe robił nic, co byłoby neizgodne z dniem singla :) Ale jak pwoeidziałm, niech sami zadecydują.

pooozdro :P

michas    0

tak wiec kwestai wieku wogóle nie gra roli,bo co do tego wszystkiego ma wiek,dzien singla to tylko nazwa nie ma tu zadnej reuły że tutaj moga przyjsc tylko single , mona potraktowac dzien singla jako zlot NFM bo nie ma tu żeadej reguły ani zadnego regulaminu co do tego swieta,przeciez nie chodzi tu o to żeby ludzi sie w tym dniu poznawali i w pary łaczyli,po prostu może to byc zwykłe spotkanie zwykły zlot pod nazwa dzien singla podczas to którego np.wypije sie zdrowie wszystkich singi i to bedzie nawiazanie takie do tego swieta,a jak juz wczesniej pisałem nie chodzi o nic tylko zeby sie spotkac poznac nowych ludzi posiedziec chwile posmiac sie porozmawiac i generalnie dobrze sie bawic,tak wiec dzien singla to tylko nazwa i prosze sobie jej do serca nie brac głeboko i że jak dzien singla to tylko impreza dla zamknietych,a zeby nie było niedomówien może to byc zlot na który moga przyjsc wszyscy bez wzgledu na wiek,płeć i rase :D

Tomi    0

HMMM co ja myśle to fakt.... jesli to zlot singli to pasowało by żeby byli sami single, tzn nie mam nic przeciwko żeby inni przyszli (ja tu nie mam prawa głosu :D ) pisze tylko co myśle... NO i chiałem jeszcze zakomunikować :D że prawdopodobnie na 99% (nigdy nic nie jest na 100) przyjdę z kolegą, o ile będzie za co "poimprezować". Co do lokalu to nie zwracajcie uwagi że napisałem Milenium, niewiem jak jest u Sołtysa i nie mam czego porównywac gdzie lepiej. Tam gdzie Wy ustalicie tam sie zobaczymy

michas    0

znaczy sie dzien singla to tylko jest nazwy ,nie jest nigdzie powiedziane ze maja byc tylko single i tyle,kazdy jest mile widziany,

eciwko żeby inni przyszli (ja tu nie mam prawa głosu ) pisze tylko co myśle..
tutaj kazdy pisze to co mysli,i kazda głos jest traktowany w ten sam sposób,nei wiem czy tak moge pisac bo to chyba nalezy do innych osób adimów lub modów, a tak wogóle to chyba terelka, ma dobry pomysł
zorganizowanie normalnego zlotu NFM
znikły by wtedy wszystkie niescisłosci ,a podczas zlotu mozna by np.wypic zdrowie wszystkich singli :D co wy na to ?? :D wtedy by kazdy mógł przyjsc bez żadnych skrupółów :D