Jump to content
Sign in to follow this  
michas

19.02.2007 Dzien Singla

Recommended Posts

Qmar    0

sema4 - bardzo fajny lokal nie smierdzi fajkami przynjamiej w poludnie jak jest malo ludzi duzo miejsca mozna posmiac :) djacie dokladne dane co do spotkania i juz zeby nie trza bylo szukac

Falkhor    63

Qmar, No Michas jasno zarządził - SEMAFOR :D Zatem Semafor :) Jako ze to będę ferie, więc co młodsi :) a moze i co starsi :) będa mogli swobodniej operować swoim grafikiem... Będzie to dokładnie za tydzień (15. LUTEGO), więc coś mi mówi, że ja wtedy będę miał nawet czas :D Tylko jeszcze godzina?

Falkhor    63

Zuziaaa, Hmmmmmm... są fryteczki i chlebek z sosem czosnkowym na szybko. A tak pzoa tym - to mają fajne domowe żarcie. Pizzy to tam nie robią :D Ale jest piwo :D Nooo i jednak jak zwrócił uwagę nawet Qmar - całkiem przytulnie :D

ziomalka    0

Zgadza się, Semafor to baardzo miłe i sympatyczne miejscce, w sam raz na towarzyskie schadzki :D Jest tam baaardzo przyjemna atmosferka no i ziomalka też gorąco poleca :)

PS nie szkodzi, że nie ma pizzy, ale jest piwo :D :D :D

Falkhor    63

ziomalka, No to jak już nawet Ziom poleca, to ja mam czyste serce, że poleciłem ten lokal :D meritum to wiadomo, coś ciemnego i schłodzonego w wysokiej szklance zwanej kuflem, a dla bardzo głodnych - tez się znajdzie coś porządnego :D

Zuziaaa    0
meritum to wiadomo, coś ciemnego i schłodzonego w wysokiej szklance zwanej kuflem,

czyli nic dla mnie :/

a dla bardzo głodnych - tez się znajdzie coś porządnego :D

to brzmi juz bardziej zachecajaco :D

ziomalka    0
czyli nic dla mnie :/

Nooo jak to :D Kiedys Zuziaa musimy utopic cmutki w piwie TOGETHER :D Coś takiego wczoraj od Ciebie usłyszałam :D Nie ma zmiłuj - ja nie chce namawiać do złego, ale dla Ciebie chyba zrobię wyjątek :D

ziomalka    0
przeslyszlas sie Zlotko :D :D piwko wypija jak sie obronie :):D albo i nie :D :D:D

Prosze nie podważać słuchu starego doświadczonego zioma :D

A wracając do Sema4, nie chce nic mówić Falkhor, ale ja tam nic prócz piwa godnego uwagi nie widziałam :D Chyba, że nie dośc że głucha, to jeszcze ślepa jestem :D

michas    0

godzina wstepnie ustalona była na 17.00,ale oczywiscie można ja zmieniać dowolnie jeszcze,jak tam komu bedzie pasować to niech pisze i sie wtedy najwyzej wybierze jakas taka godzine która bedziue pasować wszystkim uczestnikom zlotu :D

Falkhor    63

Zuziaaa, Ale w Semaforku jest fajny bajerek z herbatką :) Za 2 zeta masz filiżankę, palsterek cytryny i czajniczek, w którym w sumie są dwie filiżanki herbaty :D jak gdzieś w mieście na tanią ale dobrą herbatę - to tylko tam :D

No i nie zapominajmy, że cały lokal jest wypełniony... poduszkami :D

ziomalka, Hmmm... jest nawet miejsce, zeby się pogibać i krystzałowa kula :D Hmmm... automat do gier i możliwość projektorowania stacji tv :D Hmmm... a żarełko - domowa kuchnia :D W fajych cenach, CHYBA :D

Joł :D

Padlinka    0

mm jak dla minie najlesze miejsce na taka schadzke :D chyba tak duzych miejsc" wspolnie siedzacyc " nie nzjadziesz mozer poza antico ale ja nie przepadanm za tym lokalem ;/

hehe cos czuje ze jednk ja bede najmlodsza :D

Falkhor    63

Padlinka, No to najwyżej kupisz sobie herbatkę z cytrynką albo jakieś coś bealkoholowe :D /zwróćmy uwagę na ten charakterystyczny tik z mrugającym okiem/ :P:D;)

Nie ma znaczenia, KTO ILE ma lat :D Będizemy razem, będzie fajnie :D

Tomi    0
Padlinka, No to najwyżej kupisz sobie herbatkę z cytrynką albo jakieś coś bealkoholowe :D /zwróćmy uwagę na ten charakterystyczny tik z mrugającym okiem/ :D :D :D

Nie ma znaczenia, KTO ILE ma lat :D Będizemy razem, będzie fajnie :)

Podarujcie jej :) 17 lat ma to napewno nie jednego browarka już łyknęła :) hehe żartuje, nic nie mówie, niewiem jak jest. Co do wieku to ja sie cykam czy iść jak patrze na Wasz wiek

okimaxim    0

ej no co TY :D idź :D ZAPEWNIAM CIE że będzie kilka osób w Twoim wieku :D zapewniam :D sama wiem kto :D także nie bój sie :) na takich zlotach nie patrzy sie na wiek tylko na charakter :)

Qmar    0

Tomi, ja (oczywiscie jak pojde :D), okimaxim przykladowo mamy po 18 lat wiec nie boj sie :D najwiecej bedzie ludzi z okolic naszego rocznika chyba :D

Falkhor    63

okimaxim, Dokładnie :D Co tam wiek :D Jakbysmy chcieli, aby hmmm... wszyscy byli w przedziale wieku administracji, to to nasze Forum nie miałoby sensu :D Dlatego trzeba się uczyć tolerancji i otwartości :D

Padlinka    0

Tomi nu bo ja z kim załycze? g:P

wiekiem sie nie nalezy przejmowac bo i tak ja zapewne bede najmłodsza :D bedzie fajnie , jestem tego wiecej niz pewna

patrzcie tearz ile mam lat :D 95 ^^ jestem seniorka forum i bede was pilnowac :D z racji wileku najwiecje .. herbaty sie nalezy :diabel2:

michas    0

najmlodszy to i tak ja sie czuje mimo swojedo posunietego wieku :D hihiihih :D a tak wogóle to tak na poważmnie to kto ma sie zamiar stawic na ten zlot??z tego co tu piszecie mozna wywnioskować że są to nastepujace osoby:ja(znaczy sie michas),falkhor,okimaxim,padlinka,qumar,tomi,zuzia,ziomalka,i chyba jak narazie tyle z tych co sie zadekralowali na forum jesli kogos pominołem z góry przepraszam,ale oczywiscie jeli ktos ma ochote przyjsc serdecznie zapraszamy,kazdy jest mile widziany,a wiek to wogóle nie gra roli,czy ktos ma 17 czy 170 bez róznicy :D hihihi :D troche przesadziłem :D liczy sie w koncu dobra zabawa :) i mile spedzony czas :) jeszcze raz przypominam date 15.luty,2007 godzina 17,jesli komus nie odpowiada prosze mówic to sie tak dobierze żeby wszystkim odpowiadała :) pozdro :) hihiih :)

okimaxim    0

15 lutego ja będe w Rzeszowie i chyba nie będe miała możliwości sie pojawić na zlocie :D chyba że jakis dobry człowiek podwiezie mi samochodem tam i spowrotem albo chociaż spowrotem... :)

Falkhor    63

Nawet 95 letnia Padlinkę będzie się mile widziec na zlocie :) Posiedzieć, pogadać sobie o Forum ale nie tylko :D i tyle, nie sądzę, abyśmy mieli się zalkoholizować do masy upadłościowej i potem... napaśc na sklepik i ukraść wafelka :)

Tomi    0

Ja niewiem czy będe, chciałbym ale... kasy nie mam zabardzo zeby gdzies wypad zrobić. Jesli już miałbym wpasc to z Kamilem pewnie

Padlinka    0

spoko Tomi zrobimy mała forumowa zrzute :) a Kamila kim kolwiek on jest bierz im wiecej luda tym lepiej :)

a ziomalka czarnuszku murzyna co prawda nie mamy ale moze da sie jakos Ciebie przekonac? :D