Jump to content
Sign in to follow this  
michas

19.02.2007 Dzien Singla

Recommended Posts

Tomi    0

OK jak stawiacie to wpdam :D żartuje, niezabardzo lubie jak ktoś mi stawia. Co do Kamila, to on tutaj na forum jest. Jak bym sie wybierał to biorę go

Qmar    0
.......qumar......

ziom co za profanacja !! zaden komar zaden kumar zaden qumar zaden koqumar !! ma byc Qmar noo :D to "Q" (bez zandych u) jest tak wazne jak serce w Twoim organizmie ^^

Co do spotkania wpadne tam jak mi bedzie pasowac w czwartek mam czas o 17 powieniem miec w sumie wiec spoko :D

michas    0

sorki Qmar, piszac to nie do konca kontrolowałem to co mi na ekranie wyyskakuje,krótko mówiać byłem troche w stanie wskazujacym,jeszcee raz wielkie sorki :D :564: hiiiihihi :D

Qmar    0

-no ja informuje ze w czwartek nie moge bo mam trening ktorego nie opuszczam

-nic sie michac nie stalo ;p ale uczuluam na litere Q

-Padlince wybaczam bo to moja zona a zonie trzeba wybaczyc :D

Falkhor    63

Qmar, Informuję Cię, że możesz. Jakby co, to Administracja NFM wystosuje pismo a raczej prykaz przeniesienia treningu na dzień następny :D

michas, ja tam nie sądze, zeby trening był Ci aż tak bardzo potrzebny. No chyba, ze piłeś litry herbaty z cytryną, to ok :D

Tomi

Kamil

Padlinka

Michas

Zuzia

Ziomalka

Falkhor

Qmar

Kto jeszcze? :568: :564:

ziomalka    0

Przecież powiedziałam Falkhor, że się waham :D A tak na poważnie - postaram się być, aczkolwiek mam w tym tygodniu lekki hardcore i nie wiem jak to będzie :D

Pozdrawiam :)

Qmar    0

Falkorrrrrze ja na serio sie nie pojawie za pozno jakby to bylo o hmm 15 to ok wpadne na poltorej godziny i pojde na trening ale o 17 to za pozno nawet mi sie nie bedzie oplacalo przychodzic :P

okimaxim    0

jak Falkhor nadal będzie chory to wy nie liczcie że przyjdzie :P ja prawdopodobnie będe mogła na chwilke chociaż :D ale jeszcze nie wiem czy sie pojawie :D

Falkhor    63

ziomalka, Mówią, ze nie ma ludzi niezastąpionych :P:) Będe się starał jak najszybciej wyzdrowieć. Mówie, ubiję człowieka, który mnie to zaprzedał, gwwrrrrr... Wiec bardzo możliwe, ze jak będzie piwko, to tlko grzane w takim wypadku :P

Kamil    0

Siedze z Tomim i po browarku doszlismy do wniosku, ze nasze uczestnictwo w czwartkowym zlocie jest nikłe, z przyczyn nie zaleznych od nas.

Ps. Ja nie chcialem pisac dlaczego nie mozemy sie zjawic, a poniewaz jestesmy u mnie Tomi nie ma dostepu do kompa ;) ale mowi , ze jak przyjdzie do domu to wam napisze ;)

michas    0

coo do tego przełożenai to ja nie wiiem niech sie reszta wypowie czy im to bedzie pasowac,dla mnie data praktycznie i godzina roli nie gra,tak wiec chetni niech zabiorea głos w tej sprawie w razie ewentualnej zmiany daty lub godziny

Tomi    0

NO wieć Kamilu... mówiłem że napisze haha ogólnie mówiąc.... nie mamy kasy żeby zakozaczyć i przyjść a o "suchym pysku" chyba nie ma co siedzieć. Raczej więc się nie pojawimy, ja bym naprawde chciał bo nuda straszna na tych feriach i tyłka z przed kompa nie ruszam (przesada) i przydało by się urozmaicenie, ale no cóż :)

Falkhor    63

Tomi, Bez przesady, kuźwa! :> :> :>

To ma być spotkanie przede wszystkim, a nie ochlejparty. Siedzenie o suchym pysku? A co w tym złgo? Po prostu fajna okazja wyszłą, aby się spotkac, więc super będzie, jak ktoś przyjdzie chociaż na 20 minut. O to w tym chodzi.

Hmmmm... skoro wyszłyt akie a nie inne komplikacje - to cieszmy się, ze mamy ferie :)

Hmmmm... może.... tak po prostu... poniedziałek? Tylko żeby juz tak na stówę... :D

michas    0

jeli tak to może byc i poniedziałek ,jesli bedzie wiadoomo ze jest to lepsza data i bedzie pasowac Wam to niech bedzie poniedzialek ,prosze potwierdzac czy pasuje ta data :)

Tomi    0

No no... ja nie licze żeby "zalać pałe" tylko kurcze wlaśnie Wy będziecie napewno coś (cokolwiek by to nie było) komsumować a ja z Kamilem... to tak właśnie troche do kitu, ale chcielibyśmy wpaść i tylko to nas trzyma, a jak narazie jak to Kamil mówi... mój i jego portwel jest pusty jak afrykański beben :) Aż wstyd sie na mieście pokazać

Falkhor    63

Tomi, Heh :) spoko :D Nie bój żaby, serio mówię. Może do poneidziałku uskładacie ze 2 zeta, to akurat będzie na dwa kubki herbaty :D

Pozdro :D

Falkhor    63

No, zarypiście... jak ja czasem podam termin, to normalnie szok, jaki fajny, co nie? :D;) Hmmmmmm... 15:00?