Jump to content
Sign in to follow this  
michas

19.02.2007 Dzien Singla

Recommended Posts

Falkhor    63

Niom :) Fajowo było. jak dobrze liczyłem poszło.... 6 albo 7 browarków i dwa zestawy frytek :P Plus ostra partia w pokerka... no no no :D Zaraz cos postaram się przesiać z fotek :) :) :) Ale zlocik był fajny... bo to dodatkowe piwko... co miałm że tk pwoiem schowane, to była dla osób, które przyjdą... m.in. Tomiego i Kamila... no ale cóż... :( Pozostaje wierzyć, ze przybęda nastepnym razem. Ubaw był spory :D :D

michas    0

no myslałem ze gorzej wyjde na tych zdjeciach,nie jest zle,co do zlotu panowała miła i przyjazdna atmosfera,fajnie było ,nie wszyscy sie stawili ale coż maja czego załowac :P

Qmar    0

A ja dzis gadalem z Tomi'm okazalo sie ze stary kumpel z gima ^^ no i wypas moze jak Tomi i Kamil beda mieli kasiore to zoorganizuja cos w piatek/sobote i sie pojdzie jeszcze raz tylko zalozmy nowy temat i oby szybko :P

ziomalka    0

Mi osobiscie spotanie bardzo sie podobało - juz dawno sie az tak nie usmiałam :D :D :D Więc teraz pare czarnych komentarzy co do świeżego mięcha - znaczy sie nowo poznanych ludzi chciałam powiedzieć :P

Qmar - okazał się bardziej sympatyczny niż mi się wydawało :D :D :D

Padlinka - bardzo fajna i przemiła dziewczyna :)

Michas - no cóż - tajemniczy, spokoojny facet, ale my go rozszyfrujemy :D

Jeśli nasze kolejne spotkania - o ile mnie zaprosicie, będa tak zabawne i uroocze jak to dzisiejsze, ja się piszę - może i specjalnie dla Was zjadę z Krakowa już w ten weekend ? :( No i obicecuje ze przy kolejnym spotakniu pokuszę się już o jakiś napój wyskokowy :) :)

[ Dodano: 2007-02-20, 00:32 ]

Szkoda tylko, że nie było nas więcej :D Ale to się nadrobi ;) Kiedyśa tam :) - levi' szkoda, że Cie nie było :)

Falkhor    63

Hehehehe... No to fajnie, że jak już się kończy jedno spotkanie, to może byc juz kolejne :P Ja z tego miejsca od razu mówię, ze jak dla mnie w grę wchodzi TYLKO PIĄTEK. Cały weekend mam zajęty szkołą, więc nie dam rady nic zdziałać, noooo ale przecież nie musicie mnie zapraszać :) Jakby co, to oponuję już za PIĄTKIEM :)

ziomalka, Też uważam, że było po rpostu zarypiście i też się sporo pośmiałem :):D :D Zwłaszcza oglądając fotki :D No i robiąc fotki hehehe :D Co prawda OKM z tego wszystkiego zapomniała pieczarek i czapeczki ale jakoś się to wyprostowało :D

Echhhh... Nawet nie zauważyłem, jak zleciało... coś ponad 3 godziny :(:);)

okimaxim    0

mi też tak szybko mineło...

kurcze była 17 za kilka minutek 18 i ja już musiałam biegusiem na busa :P aż pieczarek i czapki zapomniałam :) ale TAAAAAAAAAAAKA IMPREZKA :) ja chce jeszcze raz :) ^^

Qmar    0
Qmar - okazał się bardziej sympatyczny niż mi się wydawało :) :) ;)

To wychodzi na to ze ja jakis dziwny jestem na forum ?? :D :D :D;)

Zuziaaa    0

;)

podzielam zdanie Ziomusia - jak zawsze :) ze impreza byla bardzo udana :)

ciesze sie ze poznalam nowe twarze :) nie wiem czy komentowac wszystkich, bo chyba nie wypada ;) ale ogolnie bardzo pozytywne wrazenie mam :D

fuuuuj namieszlam i troche nielogicznie pisze ale to z przemeczenia :D

jezeli mam sie czuc zaproszona na spotkanie, to z przjemnoscia sie zjawie :D

Qmar    0

michas ale zuziiiiii i ziomalce najwyrazniej nie :P to nic widze ze jutro bedziemy grac ostro w karty ^^ :D no to do zobaczenia :)

Prot    0

To kiedy to spotkanie? Ja bym bardzo chciał się z wami spotkać ale od jutra 12:25 nie ma mnie w Łańcucie.... :D może coś na tygodniu zorganizujecie?? Z miłą chęcią Was poznam :) w realu :)

Cerberion    0

gratuluje spotkania ;) po fotkach widze, ze bylo na prawde udane wiec milo, ze ekipa z forum si ejakos zapoznala i mozecie sobie zloty robic. :P mimo ze jestem tylko obserwatorem, to chetnie zoabcze foty z tego co dzis ma byc :D milego dzionka zycze