Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Szkoły jazdy :)

Recommended Posts

Guest Street Fighter   
Guest Street Fighter

Moze ktos mi polecić jakąś dobra i w miare tania szkołe jazdy w Łańcucie.Najlepiej zeby szybko kurs zrobic i zeby nie było dużo ludzi.Ja sie słabo orientuje bo częsciej w Rzeszowie bywam niz w Łańcucie.No i zeby instruktorzy byli w miare a nie jakies przymuły.oczywiscie na kat. B. :] :] :] :] :]

michas    0

brachol jak w łańcucie to idz do ronda albo do auto fana tam jest jeden gosc sopx chyba najlepsze szkoły w łancucie :) a jak chcesz to moge cie ja przeszkolic z extremalnej jazdy z niekontrolowanych poslizgów i z palenia kapcia :) hihiih :) po której na pewno zdasz egzamin :D hiihihihihiihihihi :) co do ceny we wszystkich jest praktycznie tak samo

okimaxim    0

ja polecam BESTA :D (dziwie sie że SunShine wcześniej go nie poleciła :) ) bo są świetni instruktorzy i ponoć super uczą :) jak będe robić prawojazdy (to po maturze dopiero) to tylko tam :)

Zuziaaa    0
ja polecam BESTA

jezeli BEST to jest stosunkowo "świeża" szkola jazdy, i uczy w niej niejaki pan Z. - to rowniez polecam bardzo goraco :):):):)

to odnoscie proktyki, bo jesli o wyklady chodzi - to robilam w rondzie i bardzo mi sie podobalo - P.B. ciekawie mowi :D

Falkhor    63

ja robiłem prawko w Rondzie.... hmmm... ale potem cześc instruktorów zrezygnowała i założyli włąsną szkółką hmmm... EXPERT chyba. Ale teraz nawet nie wiem, czy jeździ... jest jeszcze AutoFan. Hmmmm... Czyli jakis wybór jest :D

SunShine    0

Oczywiście [glow=orange]BEST[/glow]

Po pierwsze znajduje się tam młoda lecz doświadczona kadra instruktorska, która odłączyła się od ronda. Firma jest nowa więc ma nowe samochody i sprzęt. Atmosfera jest niesamowita ja osobiście szalenie lubie mojego instruktora. Jestem mu wdzieczna za wszytsko i wiem że zależy mu na zadowoleniu kursantów a nie na samym zysku. Duże poczucie humoru. Na wykładach karmią Cie i poją :) co tylko chcesz... Mają bardzo wysoką zdawalność przeważnie wszyscy zdają za 1 razem... Są niedobitki, które zdają za 2 razem :D ale to zalezy juz tylko od kursantów :) Instruktorzy dostarczą Ci niezbedną wiedze i umiejetności w bardzo przyjazny i trwały sposób. Co do kwoty możesz spłacać w dowolnych ratach. Ważne żeby spłacić przed końcem kursu. Kurs odbywa sie bardzo szybko, po tygodniu masz już wszystkie wykłady za sobą i zaczynasz jazde którą kończysz również szybko ale tak żeby skończyć tuż przed wcześniej zarejestrowanym egazminem. Ja miałam z Mariuszem ale Pan Z jest również sympatyczny :) Ufałam mu w 100% wiedziałam że nawet jeżeli ja prowadze to moge obok niego czuć sie bezpiecznie :) Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze nie ma żadnego 'Pan' czy 'Pani'. Można z nimi porozmawiać o wszytskim nie jest oficjalnie :) Aaa i organizują Ci darmowe badania lekarskie zaoszczędzając Twój czas i pieniądze :)

best Wiecej dowiesz się na ich stronie...

Eh, ależ mi smutno że już skończyłam kurs :) Naszczęscie mam jeszcze kontakt z Mariuszem :) Każdy kto robił kurs w tej firmie wie za co im sie zawdzięcza :) Poprostu polecam będzie Pan zadowolony ;)

Falkhor zapomnialam Ci powiedzieć ze Mariusz pamięta Cie z ronda :) Widział Cie na placu jak robiłam łuczek i twierdzi że miałeś z nim wykłady w rondzie, on jest niesamowicie bystry i spostrzegawczy O_o podziwiam tu u niego. I niesamowicie szybka reakcja ;) zanim ja jeszcze pomyśle to on juz reaguje i ratuje z opresji :)

Guest Street Fighter   
Guest Street Fighter
a jak chcesz to moge cie ja przeszkolic z extremalnej jazdy z niekontrolowanych poslizgów i z palenia kapcia :) hihiih :)
od tego zaczynałem jazde samochodem więc juz to opanowałem do perfekcji ale thx za checi :D

a co do wyboru szkoły to dalej nie wiem ktora wybrac :/

SunShine    0

Najbliższy kurs zaczyna się 22.02.2007. Spacjalnie pisałam do Mariusza i zadzwonił i mnie poinformował. To 2gi czwartek ferii :P Możesz pójść troszke wcześniej, porozmawiać i dopytać sie o szczegóły.

Falkhor    63

Do wyboru są takie firmy u nas chyba:

Fiacik

AutoFan

AutoFan2 (*)

Best

Expert

Rondo

LOK (*)

Te z (*) tak oznaczyłem, bo nei mam pewności, czy jeszcze istnieją... a AutoFan2 to nie wiem... czy na pewno jest :P

Guest Guest   
Guest Guest

System, moj brat załapał sie jeszcze na kurs z 7 lutego za 1000zł a w reszcie podobno 1200zł, ale nie wiem czy i tutaj nie wyrównali

main    0

ja polecam Besta :P chociaz prawko robilem jeszcze w rondzie z obecnym wspolwlascielm Besta czyli z Mariuszem:) oj jak dawno to bylo 5 lat mineło :) zdalem za 1 razem ;)

a palic gumki nauczylem sie sam :P chociaz i na kursie udało mi sie raz sfurac opony na skrzyzowaniu :]

merigold    0

Ja robiłam prawko w Rondzie i milusio wspominam ten czas,sporo dodatkowych godzin dostałam,hehe chociaż jazda z panem P.B to dosyć ekstremalne przeżycie:).Ale fakt faktem wiele mnie nauczył i chyba to jemu zawdzięczam to ,że zdałam za 1 razem,gdzie w mojej turze zdały tylko 3.Wcześniej jeździłam z innym instruktorem,wspominam to bardzo miło,luźne rozmowy,fajna atmosfera:) Pewną styczność z Bestem też miałam i powiem ,że tak bardzo miło było:)

Megg    9

Heh, zależy szkołę jazdy na czym..? :P :P

w Czarnej jest kurs jazdy na koniu. Widzuiałam plakat :) Jct popatrze i przekaże szczegóły :) :)

Falkhor    63

Hiehiehie :P Heh, a ciekawe, jaka literka odpowiada za umiejętność prowadzenia... wierzchowca? :) I gdzie by ją wpisać na prawko jazdy :P:) Hmmmm... ciekawa sprawa :)

I jak widac, jest u nas taka szkółka :) Jesteśmy bardziej europejscy, niż nam się zdaje :)

Falkhor    63

Bleh, wiecie, wydawać to się może, ale koń jaki jest, każdy widzi :):P Dlatego nie wydaje mi się, żeby to było aż takie proste... Z drugiej strony małe dzieci mogą wierzchcem nawet na psie jeździć, wiec... chyba tylko animalsi mogą się sprzeciwiać.

Kategoria Z :)

I to wcale nie jest offtop... topic mówi o nauce jazdy, i dopiero post okresla, ze chodzi o kategorię B :P Więc... dlaczego by nie mieć i B i Z? :)

marta k    0
Heh, zależy szkołę jazdy na czym..? :( :(

w Czarnej jest kurs jazdy na koniu. Widzuiałam plakat :( Jct popatrze i przekaże szczegóły :( :(

To ja poprosze szczegóły

Guest Street Fighter   
Guest Street Fighter

Mi tam wystarszy kat.B. Na wierzchowca nawet bym nie chciał bo pewnie bym czesciej z lezał pod nim niz na nim jezdził.

Gothka =)    0

Polecam BEST, z siedzibą oczywiście w Łańcucie. Zbyszek i Mariusz byli wcześniej instruktorami w RONDZIE, ale woleli założyć własną spółkę. Moja koleżanka jeździ z Mariuszem i jest zachwycona :P