Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Szkoły jazdy :)

Recommended Posts

SunShine    0

Bezkonkurencyjnie w opiniach wygrywa BEST :P eeeh raduje się me serce, że zainteresowanie tą firmą tak rośnie... I niektórzy mogą przeczytać o tej firmie niewiedząc jeszcze nawet o jej istnieniu :P Oj tak Gothka =), Mariusz jest świetnym instruktorem :D

Guest Street Fighter   
Guest Street Fighter

BEST<--is the best moge potwierdzic wlasnie prawko robie ;D

1.Zajefajnie

2.Lepiej niz zajefajnie

3.To juz wogóle opisac sie nie da to trzeba zobaczyc do czego serdecznie zachecam :]

Ogolnie rzecz ujmujac fajni instruktorzy, fajnie prowadzony wyklady a do tego herbatka i ciasteczka :letssin:

Dlatego jeszcze raz gorąco zachęcam do wybrania BEST . :puppyeyes: :puppyeyes:

p.s

A niech mi ktos inna firme wybierze to ja sie juz z nim policze :)

Pozdrowionka :Dwww.best-l.pl

Falkhor    63

SunShine, No dobrze by było poznać jeszcze opinie innych zdających :) :) :) Bo Ty to juz całkiem BEST jesteś :P The best of the best of the best :) :) Swoją drogą - często widzę te samochodziki z logo BEST na blachach :) Prują przez miasto :)

Witia    0

Ja również polecam BESTa! Robiłem tam kurs i zdałem za 1rwszym razem! Atmosfera jest naprawde świetna... :puppyeyes:

Teddy_85    0
Polecam BEST, z siedzibą oczywiście w Łańcucie. Zbyszek i Mariusz byli wcześniej instruktorami w RONDZIE

Za "moich czasów" :D nie było BEST-a... Atmosfera w RONDZIE jest suuper, więc w jego hmm "córce" nie może być inaczej...

Co rozumiecie przez "fajną szkołę"? Dla mnie ważne jest podejście do kursanta - nie jak do kogoś, kto nic nie wie o motoryzacji, więc trzeba na niego uważać, bo porysuje, zniszczy, skasuje L-ke, należy go karcić za każdy błąd, krzyczeć na niego, to może wreszcie zrozumie, że na czerwonym to sie "normalnie" nie przejeżdża, co chwile sprawdzać "ile jest na liczniku" itd...

No cóż - tak wyglądał mniej więcej egzamin, jak jeszcze nie było kamer :D Najbardziej denerwowało mnie, jak gościu patrzył mi na "zegary", a co do reszty, to sie nie odnosi do mnie :)

W tych szkołach, o których mogę pisać, czyli w/w mam najlepsze zdanie... Budyń - heh :) powiedział, że po ukończeniu kursu, jak już będziemy pomykać swoimi furami - mamy nie zapominać skąd czerpaliśmy wiedzę i umiejętności - i pozdrawiać napotkaną znajomą L-ke, albo instruktora - w praktyce, jak Ich przypadkowo spotykam - to Oni pierwsi pozdrawiają...

Dla mnie to się nazywa podmiotowe podejście do klienta :)

SunShine    0

Hmmm co do ronda... To niestety nie mam pozytywnego o nich zdania, bo nie puszcza się po ludziach herezji (zaznaczam, że niezgodnych z prawdą) oczerniającjących inne ośrodki którym, np. aktualnie dobrze się powodzi. Nie mam nic do tej firmy, ale gra nie fair jest dla mnie żenująca... Może opowiada to jakaś ich kursantka, ale co to za reklama która oczernia niesłusznie konkurencje... Nie tędy droga :)

A co do krzyku to czasami jest potrzebny :) Do mnie ja jestem wyluzowana to nic nie dociera :D Trzeba troszkę krzyknąć bo inaczej nie przyswoje informacji :) Wtedy człowiek lepiej zastanawia się nad tym co zrobił źle i jest większe prawdopodobieństwo, że to zapamięta i przyswoi. A na egzaminie jest za to cichutko i igólnie mrocznie... Chłodem wieje..

Aaa a co do 'pozdrawiania' kursantów i nie tylko kursantów to BEST też pozdrawia :D Musze przyznać, że to faktycznie miłe :)

Teddy_85    0
Hmmm co do ronda... To niestety nie mam pozytywnego o nich zdania, bo nie puszcza się po ludziach herezji (zaznaczam, że niezgodnych z prawdą) oczerniającjących inne ośrodki którym, np. aktualnie dobrze się powodzi. Nie mam nic do tej firmy, ale gra nie fair jest dla mnie żenująca... Może opowiada to jakaś ich kursantka, ale co to za reklama która oczernia niesłusznie konkurencje... Nie tędy droga :D

Cóż - mowa jest o przyjaznym dla KLIENTA ośrodku. Nie interesują mnie rozgrywki pomiędzy lokalnymi firmami. Przecież za kierownicą L-ki liczy się podejście do swoich obowiązków wobec kursanta, a nie jakieś sprzeczki, niesnaski pomiędzy konkurującymi ośrodkami.

W dzisiejszym świecie nic mnie już nie zadziwi - jeżeli chodzi o "oczernianie" konkurencji :D

SunShine    0

Szczerze mówiac ciężko wywnioskowac z Twojego postu czy piszesz o egzaminie, czy piszesz o ośrodku rondo, czy ośrodku best :D Staraj się pisać 'jasno' bo nie wiem jak na taki post odpowiadać a interesuje mnie ten temat bardzo :D U Ciebie jest mowa o przyjaznym ośrodku a umnie prosta informacja (fakt) na temat tego samego ośrodka, to chyba nie offtop? ^^"

Teddy_85    0

SunShine - w woli wyjaśnienia - w każdym moim poście pisałem o ośrodku jazdy OGÓLNIE, luźno nawiązując do egzaminu.

Nie staram się lansować ŻADNEGO z ośrodków jako najlepszego, najbardziej przyjaznego. Jestem obiektywny w swoich opiniach - oki - coby offtopu nie było :D

Polecam przejść się do biur jednego z tych ośrodków i sprawdzić atmosferę. Gwarantuję, że będzie przez caały czas trwania Waszego kursu na stałym, świetnym poziomie - a może nawet będzie jeszcze lepiej...

Co do Ronda - bo o nim mogę napisać najwięcej - dogodne umiejscowienie placu - obok stawu browarnego, wykłady na Danielewicza, obok Alfy...

Z kategorią "B" wszędzie jest mniej więcej podobnie. Jeżeli są wśród nas potencjalni "dawcy nerek" - nie chcę nikogo obrażać :D to prawko można zdobyć na fajnym moturze :P Za moich czasów dwa razy w tygodniu, do znudzenia, od 8 - 12 można było sobie pobrykać po "ósemce" - a nie jak w innych ośrodkach - w sumie tylko przez 10 h...

Teraz jest trochę inaczej, bo godzin jest więcej :D

SunShine    0

Pewnie już w humorze to było ale tutaj tez pasuje :D Szkoda że mój instruktor tego nie widział :) Szczrze mnie uczono innej koperty ^^

RONDO męka jakiejś kobiety :)

Ten post trzeba odczytać jako ostrzerzenie :P Nie róbcie tego 'w domu' :) pod żadnym pozorem :)

Witia    0

Znajomy w piątek zdał za pierwszym razem! A gdzie robił prawko? w BEST'cie oczywiście! :letssin: Polecam wszystkim!

Falkhor    63

Witia, Hehe :P Chyba jakieś liczniejsze będą te egzaminy, bo na placu buraczanym było dziś spore zagęszczenie 'lejb' :) BESTA i FIACIKA. A znajomemu - gratulujemy :)

SunShine    0

Tak, w końcu od czerwca wchodzą nowe samochody, peugeoty 207 :P no i jest jakaś mała zmiana w egzaminie teoretycznym (testy). Każdy chciał się wyrobić przed zmianami :P BEST peugeota 207 bedzie miał koło 27 kwietnia.

Co to jest plac buraczany? Mam nadzieje że nie plac manewrowy :) Brzydka nazwa Falkhor :)

Falkhor    63

SunShine, Do kładnie TO ma na znaczeniu :P Przecież najpierw był tam plac buraczany, a teraz nooo ten tego XP Lejby tam jeżdżą :P :P :P :hihi:

Guest Street Fighter   
Guest Street Fighter

No i jestem kolejną osobą która potwierdzi że BEST is the best.Dzisaj własnie zakończyłem jazde i zadałem egzaminik za 1 razem :] :] :] No i oczywiście polecam przyszłym kursantom BESTa

SunShine    0

Aaaaaa wiedziałam, wiedziałam :P że za pierwszym razem zdasz!! ciesze się niezmiernie że podzielasz moje zdanie! BEST the best of the BEST :]

Aaa... BEST ma teraz piękne Peugeoty 207 ;) i nowego instruktora, a potem jeszcze jeden... Ehhh niech rośnie w siłe... Bo konkurencja również coraz większa :P

Totti    0

Najbardziej podobaja mi sie t eszkoły ,których instruktorzy nagminnie łamią przepisy ruchu drogowego ........jak tak nam młodziez szkolą to zakrawa to na kpinę .....

Falkhor    63

okimaxim, Link już jest, gdzieś we wczesniejszych postach i przez długi czas wisiał banner BESTa na naszej jedynce :P