Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Szkoły jazdy :)

Recommended Posts

SunShine    0

Nie chowam linka będzie lepiej go widać: www.best-l.pl niestety tutaj nie ma informacji o kursach. Jeżeli ktoś się bedzie chciał dowiedzieć o kolejne terminy to pisać :P

Kolejny kurs w Ośrodku Szkolenia Kierowców BEST będzie 31 maja. Dla zainteresowanych czyli Okimaxim :(

Totti    0

Obserwujac nasze szkoły jazdy zauwazyłem ,ze najwiecej wykroczen drogowych popelniaja instruktorzy z Ronda ....wstyd ........

Guest Street Fighter   
Guest Street Fighter

Witam juz jako szczęsliwy posiadacz prawka :]

Niżej zalaczam stronke gdzie mozecie sprawdzic czy prawo jazdy jest juz do odebrania w urzedzie.

No i powodzenia na egzaminach :]

http://www.kierowca.pwpw.pl/

SunShine    0

strona fajna, szkoda że wcześniej o tym nie wiedziałam :)

[ Dodano: 2007-07-03, 10:40 ]

Nauka jazdy :/

link1

ehhh że ta kobieta nie reaguje że jej kursantka na krawężnik wjeżdża :/

link2 to jest mocne!! Wstyd się przysnać że jestem blondynką :)

link3 a tu kolejna ^^"

Falkhor    63

Witia, ostatnio nie ma neta, więc nam nie napisała, ale to fakt :) Zdałą za pierwszym razem - także ten egzamin państwowy :)

kasik0001    0

Czytając wasze posty odnoszę wrażenie, ze w Łańcucie nie ma innej szkoły poza

"Best-em" i w dodatku ma 100% zdawalności.

Rzecz w tym, że nie mogę się z wami zgodzić.

Po pierwsze istnieją jeszce inne szkoły. Na pewno starsze i większe jak np. "Autofan" czy "Rondo" oraz troche mniejsze jak np: "Fiacik", "System", "Expert".

Po drugie. Ja robiłam prawko w "Rondzie" i bez najmniejszych problemów zdałam za pierwszym razem. Moja koleżanka pomimo mojego namawiania poszła do "Besta" (oczywiście jeździła z Mariuszem) i niestety na egzaminie nie bylo juz tak kolorowo. Później zdecydowała się zrobić jeszce kat. A. Jeździła w Rondzie z panem Leszkiem. Egzamin zdany za pierwszym podejściem.

Kończąc chcę napisać ze skoro ktoś załozył taki temat to moze chciał sie dowiedzieć czegoś więcej o OSK w Łańcucie a nie tylko poczytać ( inaczej tego nazwać sie nie da) wielką kryptorekalme jednej szkoły.

Pozdrawiam :D

mnemonick    0

Tu sie prawie zgodze z kasik0001 aczkolwiek są małe wyjątki

Ja robiłem we fiaciku i w auto fanie robie i powiem może wielko pomne słowa nie ważna szkoła bo ona tylko daje auto i jej sie płaci ale ważny jest tylko i wyłącznie instruktor jego podejście do kursanta bo jak dobry instruktor to potrafi nauczyć tak że zda sie wszędzie( np brat co moim zdaniem nie umie jeździć zdał w krakowie ale dopiero jak go dołuczył łańcucki instruktor nie ważne że na innym samochodzie) Ja mam inną tajemnice związaną z prawkiem i zdawaniem ale to nie koperta i lepiej niech tak zostanie.

Instruktor kształtuje młodego kierowce jeżeli jest dobry to nie tylko na egzaminie sie zda super ale i potem sie jeździ z rozwagą

Często bywa tak że jak ktoś idzie i jeździ na egzaminie tak sie skupia że mało sie nie..... a jak tylko zda to fura tatusia łokieć muza i suwać sie bo jedzie pan. Takie postępowanie też zależy od instruktora powtóże jeszcze nie od szkoły tylko instruktora.

A to czy sie zdaje za pierwszym to po części też fart w częstochowej był taki eksperyment że kazano egzaminatorom zdawać tak jakby to oni po raz pierwszy i prawie żaden nie przejechał trasy na tyle bezbłędnie żeby zdać.

A kłócił sie nie bede bo prawdopodobniej i tak najdłużej robie prawko ze wszystkich. A i km napewno też mam jak nie jeden kierowca z 10 letnim stażem albo i więcej a żadnej stłuczki z mojego powodu a i mandatu też jeszcze nie dostałem. ^^"

okimaxim    0

ja jeździłam w Beście z Mariuszem i mimo iż mało kto z moich znajomych wierzył że zdam - zdałam za pierwszym razem. I tak naprawde patrząc na statystyki Best ma najlepszą zdawalność w Łańcucie.

Jak ktoś nie ma za bardzo drygu do jazdy w trakcie 30 godzin jazdy nawet z najlepszym instruktorem nie zawsze się potrafi nauczyć, ne ma cudów.

Mi sie Best podobał i polecam bo na własnej osobie się przekonałam że są dobrzy.

mnemonick    0
I tak naprawde patrząc na statystyki Best ma najlepszą zdawalność w Łańcucie.

A gdzie są takie statystyki??

Mi sie Best podobał i polecam bo na własnej osobie się przekonałam że są dobrzy.

A byłaś gdzie indziej nie i nie możesz tego porównać ja OKM jestem uczniem 2 szkół ale zawsze podkreślam że najważniejsi są instruktorzy jak by dajmy przykład ten sławny Mariusz był instruktorem w innej szkole to pewnie wiele osób by wychwalało inną szkołę nie Besta.

Najbardziej bedą obrazowe statystyki nie po której szkole więcej osób zdało egzamin ale od którego instruktora kierowcy zdali i jak dalej jeździli znaczy sie wykroczenia wypadki itp.

Falkhor    63

Faktycznie, z chęcią zobaczyłbym rzeczywiste statystyki :)

Czyli - ilośc kursantów / miesiąc

zdawalność /miesiąc :) :sweet:

Jadwiga    0

Czytając wasze posty odnoszę wrażenie, ze w Łańcucie nie ma innej szkoły poza

"Best-em" i w dodatku ma 100% zdawalności.

Rzecz w tym, że nie mogę się z wami zgodzić.

Po pierwsze istnieją jeszce inne szkoły. Na pewno starsze i większe jak np. "Autofan" czy "Rondo" oraz troche mniejsze jak np: "Fiacik", "System", "Expert".

Po drugie. Ja robiłam prawko w "Rondzie" i bez najmniejszych problemów zdałam za pierwszym razem. Moja koleżanka pomimo mojego namawiania poszła do "Besta" (oczywiście jeździła z Mariuszem) i niestety na egzaminie nie bylo juz tak kolorowo. Później zdecydowała się zrobić jeszce kat. A. Egzamin zdany za pierwszym podejściem.

Kończąc chcę napisać ze skoro ktoś załozył taki temat to moze chciał sie dowiedzieć czegoś więcej o OSK w Łańcucie a nie tylko poczytać ( inaczej tego nazwać sie nie da) wielką kryptorekalme jednej szkoły.

Pozdrawiam ;)

Ja robiłam prawko w "Rondzie" i bez najmniejszych problemów zdałam za pierwszym razem. Moja koleżanka pomimo mojego namawiania poszła do "Besta" (oczywiście jeździła z Mariuszem) i niestety na egzaminie nie bylo juz tak kolorowo. Później zdecydowała się zrobić jeszce kat. A. Egzamin zdany za pierwszym podejściem.

Rydz    0

Mogę polecić Autofan bis . Robilam kurs 11 lat temu ,egzamin zdałam za pierwszym podejściem . Z tego, co się orientuję to nadal mają dobrą opinię ;)

Jadwiga    0

To który taki amant, że kobitki lecą na niego?

A czy w ogóle jakiś mężczyzna jest w stanie spędzić 30 godzin z kobietą tak ''na sucho"? ;D