Jump to content
Sign in to follow this  
Zuziaaa

16.02.2007 Dzien Singla POPRAWINY :D

Recommended Posts

Zuziaaa    0

zainspirowana wypowiedziami na topiku o dniu singla, a przy okazji wiernie przestrzegajac regulaminu i nie robiac offtopa - zakladm temat ;):)

bo kraza pogloski jakoby organizowane mialo byc kolejne spotkanie, na zakonczenie ferii, lub tez jak wola niektorzy - by rozegrac patryjke pokera :):D

wiec czekam na propozycje, bo jesli Ziom sie zjawi to i ja nadciagne ;)

aczkolwiek nie poczuwam sie do bycia ogranizatorem - nic z tych rzeczy Robaczki :D:D

wypowiadac sie - czy wszystkim pasuje piatek i na ktora godzine :D

levi    0

ej ej ej :) nie wiem czy wiecie, ale od jutra jest post (hihihi) więc nie wolno robić takich imprezek :) hehehe

tym razem się piszę na to spotkanie ;) bo z tego co mi qmar z padlinką opowiadali to było całkiem fajnie ;)

piątek albo sobotka - oczywiście wieczorową porą :D

Falkhor    63

Piatek. DLa mnie weekend odpada całkowicie (SZKOŁA). Dlatego tylko i wyłącznie piatek i to w godzinie co najmniej... 16.00... wcześniej nie dam rady... ;)

Falkhor    63

17.00... a nawet 16.30 ;) niektórzy muszą szybko wracać do domku :) na przykład OKM :) Z resztą w ten piatek to ja też raczej do 1 w nocy siedział nie będę ;)

Zuziaaa    0
ej ej ej :) nie wiem czy wiecie, ale od jutra jest post (hihihi) więc nie wolno robić takich imprezek :)

impresssski spokojne beda ;) mam nadzieje :D

F dobrze mowi :D mysle ze tak jak poczatkowo bylo wspomniane 16.30 jest ok :D mam nadzieje ze duzo osob bedzie moglo :) :) najlepiej wiecej niz ostatnio ;)

Qmar    0

dobra to moze o 16 jak ostatnio, reszta dojdzie jak ostatnio, bedzie wiecej osob nie tak jak ostatnio, ewentualnie beda soczki a nie piwo jak ostatnio, post ma bcy ja odmawiam sobie % ^^

Tomi    0

Ja bym poszedł ale wiecznie coś sie zwali. Co do postu to... "pani od religi" coś kiedyś mówiła na ten temat, pić wolno ale nie żeby być nawalonym, chodzi tu bardziej o jakieś takie większe imprezy ;) ja sie pisze ale tak 50/50 bo zawsze może coś niewypalić, ale chciałbym wpaść. Godzina to tak pewnie ok 17 a miejsce obojętne byle nie Antico

okimaxim twój bujający się "ten ten" jest rozbrajający, pierwsze co mi sie w oczy rzuciło jak zawitałem na forum

Falkhor    63

Tomi, Heh, no teraz też masz ciekawego awatarka ;)

Hmmmm... W sumie nie bardzo widzę kiedy indziej... piątek, zakońćzenei ferii no i taka a nie inna godizna. Wychodzi chyba najlepiej... powiedzmy, że o 16.30. najlepsza chyba pora. Każdy może zaglądnąć przynajmniej na chwilę :D Na jedną partyjkę :) :) Na soczek lub herbatkę z cytrynką ;):D

Falkhor    63

Zuziaaa, N tak chyba będzie najlepiej ;) Lokal juz obczajony a poza tym jak mniemam, spodobały się Wam poduszki ;):) :)

Falkhor    63

Będę :D Znaczy się w piętek ;) W godz. 16.30 plus minus 10 minut :D Jedna poduszka dla mnie ;):) Weźcie karty :):D

Falkhor    63

Qmar, Umh. To trzeba zabrać wiele warst odzieży. Założyć 3 pary skarpet. Zegarki. 2 pary okularów. 6 podkoszulek. 2 koszule. Swetr. Bluza. Sauna jak się patrzy, ale za to ile do zdejmowania :P :P :)

Falkhor    63

Popieram optymizm Zuzi :) Cuda się zdarzają. Liczyć na nie 100% nie można, ale trzeba brać pod uwagę, że mogą się ziścić :P :P :)

Trzeba będzie wznieść specjalny toast za... MTURZYSTÓW oraz... JUBILATÓW :) :)