Jump to content
Sign in to follow this  
Zuziaaa

16.02.2007 Dzien Singla POPRAWINY :D

Recommended Posts

levi    0

noooo to jak będzie moja siostrzyczka to będzie wesoło :P

a zatem w piątek coś ok 16-tej?? :) wchodze w to :P

/a tak w ramach offtopiq/ właśnie widze, że coś się przestój zrobił :558: ja też jakoś wene straciłem :558: ale po sema4-rze to się napewno zmieni :)

levi    0

aaa jak Zusiaaa :) przecież wszyscy jesteśmy jedną wielką rodzinką :)

a ja z OKM znam się już dość dobrze :) i wiesz...zawsze chciałem mieć siore i jakoś tak się narodziło :)

noo to werbować ekipe :P potrzodzimy troszke :P

mówiłem, że ide na 99%, a teraz to wzrosło do 99,9% :) pozdrawiam pa :)

Zuziaaa    0
hehehe a ja mówiłam że nie ide a jednak na również na 99,9% ide

widzisz - cuda sie zdarzaja :P:D

A ja zawsze chciałam mieć brata a mam już dwóch (Qmar i Levi' :P:) )

ciekawe, kto tu jeszcze jest rodzina ? :) :) :) :)

Qmar    0

ja ?! spoko Padlinka idziesz ze mna żonko :P i juz :) jakbym nie szedl to bym sie zastanowil te ostatnie gorące rozmowy z Falkiem.... :) ale ja ide to Cie przypilnuje ;) ludzie idziemy all :)

Falkhor    63

Pospolite ruszenie? :P:) U mnie na początku było 99,9% pewności, teraz jest 95, bo mnie przeziębienie nie może puścic ze swoich okowów, ale nie w takim stanie szło się na zlocik ;) Dlatego 95% to i tak dużo :):D Najwyżej nie będę pił mrożonego piwa :)

A tymi powiązaniami rodzinnymi to ciekawe rzeczy wychodzą :)

terelka    1
a jak ekipa z Rzeszowa ? :P dalibyscie rade moze ? ;)

Ja juz niestety piątek mam zaplanowany od dawna :) Ide na mecz siatkówki na podpromie :) ciezko bylo zdobyc bilety, wiec nie moge sie wymigac :)

Falkhor    63

Sądzę, ze jeszcze Michasa można by liczyć :) Tylko cosik się nie wypowiada :) Ja jak zwykle zrobię wszystko co w mojej mocy, by dotrzeć JAKOŚ na zlot hehe :) :) :D Oczywiście będę miał APARAT, jeśli już się tam pojawię :P;):) Szkoda jednak, że RzeszTeam się nie pojawi... Ale kto ich tam wie :) :)

Już teraz zaznaczam, że jeśli będziemy coś pić, to najprędzej herbatkę :):D:)

Falkhor    63

terelka, Dlatego dopisałem 'ale kto ich tam wie' :D :D :D

Echhh... kupiłem se syropek z lancetnika czy z czegoś takiego :P Smaczne toto, chętnie bym całe wypił, ale pani w aptece mówiła, że tylko 304 razy dziennie :D A dzisiaj prawie nie spałem :/ Tak to jest z przeziębieniami... dlatego mówiłem o herbatce, najlepiej z cytrynką :) :) :)

Zuziaaa    0
304 razy dziennie :P

ja mysle ze na dzein wystarczy jak bedziesz pomalu pociagal :D

Tak to jest z przeziębieniami...

wiec na jutro cieplo sie ubrac, poduszkami Cie obłozymy i bedziesz mogl z nami chwile posiedziec :D

Falkhor    63

Zuziaaa, Hiehieheiehiehieheihie :):D :D 304 razy... bo to wiesz... taka całkiem spora buteleczka tego syropu jest. Pisze na nim 40%... Syrop Żytni Żołądkowy Gorzki :P:D :D

cieplo sie ubrac, poduszkami Cie obłozymy i bedziesz mogl z nami chwile posiedziec

Taaaaa :D Mówisz, udusić i zakopać :D:) :) Nie dam się tak łatwo :D :D

michas    0
Sądzę, ze jeszcze Michasa można by liczyć :P Tylko cosik się nie wypowiada :D

otórz na mnie zawsze mozna liczyc ,w kazdej sytuacji,ale czy jutro to nie wiem,bp w sobote mam egfzamin a ja jeszcze nic nie umiem,po drugie od pewnego czasu co dziennie gdzies wychodze i mojej mamie stało sie to podejrzliwe że tak codzienie gdzies ide :)a tak to bardzo chetnie bym przyszedł ale nie wiem czy po prostu dam rade,miłe towarzystwo ,mili i sympatyczni ludzie ,nie wiem czy przyjde a jesli mnie nie bedzie to bedze bardzo żałował

a w ramach offtopingu to cos mało ostatno sie na forum dzieje ,ostatnio nawet ja straciłem wene ,nie wiem czemu :)