Jump to content
Sign in to follow this  
Zuziaaa

16.02.2007 Dzien Singla POPRAWINY :D

Recommended Posts

Falkhor    63

michas, pewnie końcówka ferri wszystkich zdołowała, ale coś mi się zdaje, ze wszystko w normie... dziś rano miałem 90 nieczytanych postów :D:)

otórz na mnie zawsze mozna liczyc ,w kazdej sytuacji,ale czy jutro to nie wiem,bp w sobote mam egfzamin a ja jeszcze nic nie umiem,po drugie od pewnego czasu co dziennie gdzies wychodze i mojej mamie stało sie to podejrzliwe że tak codzienie gdzies ide

Nie no. W takiej sytuacji możesz liczyć na pełną wyrozumiałość :) Ale jakby co, to zapraszamy oczywiście :)

Zuziaaa    0

noooo to dzis sie zobaczymy :D:D ja jak zwykle zjawie sie na chwile po 16.30 :)

tylko kto mnie potem na autobus odprowadzi, skoro Ziomalki nie ma ? :?: :)

Falkhor    63

Z tym odprowadzeniem to się może coś fajnego wykombinuje, bo MAM pewien pomysł, ale zostanie on oczywiście przedstawiony na miejscu, do przegłosowania i ewentualnie zbiorowego wprowadzenia w życie :D:)

Niom, a Ziom zakuwa jak dziki i gdzież tam jemu wracać na ojcowiznę... Nauki pobrać musi :) :) :)

Zuziaaa    0
bo MAM pewien pomysł, ale zostanie on oczywiście przedstawiony na miejscu, do przegłosowania i ewentualnie zbiorowego wprowadzenia w życie :D:)

obawy moje wzrastaja :) ciekawe co to ? :)

moze powinnam byla posprzatac w pokoju ? :570: :)

Falkhor    63

Zuziaaa, Buerhehehehehehe :D :D :D Zawsze sprzątaj w pokoju :D:) :) Nigdy nie wiesz, gdzi euderzy ekipa NFM :) :) :) Hmmmmm... ale nie wiem, co Ty masz za pomysł, żebyś musiała pokój sprzątać, ale to taki mały pomysł, pomysłek, pomysłeczek, pomysłedełeczko tyciu-tyciusieńkie :P :P :P No i wszyscy będą się musieli zgodzić, hehe :) Kosztów jakichś nieprzewiduję :P Pozdro :D

PS. Właśnie ładuję drugi komplet baterii do aparatu, jakby co :P

Zuziaaa    0

poczulam sie uspokojona :)

Właśnie ładuję drugi komplet baterii do aparatu, jakby co :D

przezorny zawsze ubezpieczony, czy jakos tak :):D wez wez wiecej bo nigdy nie wiadomo na co nas Forumowiczow najdzie :)

Tomi    0

Ja sie może zjawie, ale to nie jest pewne. Znowumam kasiory brak, w tygodniu sie rozeszła na głupoty. Można tam zamówić wrzątek? Jak by co to ile to kosztuje ? ;D Zrobie sobie herbate, torebke wezme ze sobą, będzie taniej :D Więc... 16:30 w Sema. Niech mnie ktoś później odprowadzi, będe sie boił, mam daleko i ciemno będzie :)

Zuziaaa    0

za 2 zl masz dzbanek herbaty - przy oszczednym piciu starcza na dlugo :D:D:D

Niech mnie ktoś później odprowadzi, będe sie boił, mam daleko i ciemno będzie :)

czuje tu aluzje :> co ja poradze ze mieszkam daleko i nie lubie chodzic sama w nocy ?

Tomi    0
za 2 zl masz dzbanek herbaty - przy oszczednym piciu starcza na dlugo :D:D:D

Niech mnie ktoś później odprowadzi, będe sie boił, mam daleko i ciemno będzie :)

czuje tu aluzje :> co ja poradze ze mieszkam daleko i nie lubie chodzic sama w nocy ?

Heh.. 2 zety ee to torebke wezmę ze sobą, zamówie wrzątek i mi jeszcze na łyk browara może :)

A poźniej to razem sie odprowadzimy :)

okimaxim    0

hmmm ja nie wiem jak dziś bo sie zapowiada że wujek raczej do późna posiedzi z fizyką... ale jakby sie wyrobił przed 16 to sie zjawie :D w sema4?

Falkhor    63

okimaxim, Tak, Sema4 :) Lokal z poduchami :D:) :)

Tomi, Hehe, no racja. Jak już Zuziaaa pozbiera i posprząta w pokoju, to można się odprowadzać :) :)

Cerberion    0

ja i ak nie przyjde, sorry, wybaczcie, ale nie czuje sie jakos przeznaczony do tego typu spotkan i imprez, za rzadko zagladam na forum a poza tym cos sobie wymysle, zeby miec wymowke i np. pojade dzisiaj do babci. W odwiedziny. niemniej zycze super spotkania tylko bawcie sie bezgrzesznie, bo post mamy ;)

Zuziaaa    0
ja i ak nie przyjde, sorry, wybaczcie, ale nie czuje sie jakos przeznaczony do tego typu spotkan i imprez, za rzadko zagladam na forum

brednie :P to nie jest spotkanie dla wybrancow, ktorzy przekroczyli 1000 wpisow ;) wiec nie musisz nic wymyslac, tylko wybierz sie z nami :D

levi    0

chłopcy i dziewczynki....levi' się niestety spóźni, bo jego autobusik aqrat dziś niejedzie...będe ok 17 (może z minutkami) ale mam nadzieje, że będe :P

do zobaczyska :564:

Zuziaaa    0

jako druga melduje sie lekko zawstydzona i zarazem bardzo uszczesliwiona niespodzianka jaka mi zgotowali Forumowicze :D:) mam nadzieje ze Falkhor zrobil zdjecie torcika :P:D dziekuje serdecznie :D:)

a spotkanie bylo bardzo mile :D kolejne nowe poznane twarze :D

Falkhor    63

To i ja się melduję :P:D Myślę, że tym razem też nie obyło się bez niespodzianek :) NO I pierwszy raz w takim składzie dużym :D W kolejności prawie przypadkowej - Kamil, Tomi, Ziomalka, Zuziaaa, Qmar, Padlinka, Levi', Paweł (jeszcze nie-forumowicz), Falkhor :D :D :D jakby nie patrzeć, 8 FORUMOWICZÓW :D

Przy okazji a może dzięki niej - uczciliśmy kolejny starczy rok w życiu Zuzii :D Skromnym ciasteczkiem i niewielką świeczką że tak powiem, no ale jakiś symbolizm został zachowany :)

Baaaa... no i SAM ZIOM zjechał specjalnie (chyba :) ) na te okazję, powodując radośc ogólną zgromadzonego ludu :D

jak zwykle mam fotki, ale musze się trochę ogarnąć i powrzucam to i owo :D

Można powiedzieć, że zakończenie ferii uważam za bardzo udane :)

Tomi    0

Żyje ! :D Heh, dotarłem aaaaale zimnoooo byłooo! Fajnie sie wracało, pośmiałem sie troche, zrobiłem pare fotek telefonem, jak wracaliśmy. Kamilowi i Pawłowi sie "nudziło" :D ale szkoda że kiepska jakość fotek, badziewny telefon. Ogólnie mówiąc było fajnie, naprawde. Szkoda,że Falk, Ziomalka i Zuzia poszły wcześniej ... ale to nasza wina, mogliśmy sie zjawić w pore, ale za to Padlinka (fajna dziewczynka ;) tak mi sie zrymowało) została, Marcin, Levi noo i .... ja, Kamil, Paweł ;) DZIĘKI za wspólny wieczór, zobaczymy jak foty wyszły... napewno ja do kitu hehehe

Padlinka    0

rzeczywiscie Falk jeszce tyle nas nie bylo . ehh Kamil jak sie tyle siedzi w tym sema4 to sie nudzi: ;) [nie mowuie tu o sobie ] miło was poznać [was dwóch] :D strasznie z was sympatyczni ludzie g:)

ale i tak powrotu do domu nic nie pobije :D za to dzikuej całej reszcie ;) hhihih

Kamil    0

Padlinka, w zadnym wypadku nie nudzilo mi sie w Sema4 jak moglas tak pomyslec, bylo suuuper :D , Tomiemu chodzilo o to, ze jak wracalismy bylo... troche... bardzo zimno ;) i z Pawlem postanowilismy sie troche "rozgrzac", ale zobaczycie na fotkach... o ile cos bedzie widac ;) Dzieki za udane spotkanie, bylo naprawde fajnie :D

ziomalka    0
naprawde miło było pzonac i ma nadzieje ze takich spotkan bedzie wiecej :D

Ja tez mam taką nadzieję no i swoja drogą już nie moge się doczekac kwietniowego spotkania w ramach pierwszych urodzin forum :):D :D Ahhhhh hakby było miło spotakc Was wszystkich raz jeszcze no i również poznac nowych użytkowników ;)

Dzis Qmar i Falkhor znów szaleli no ale i dziewczyny nie pozostawały dłużne ;) Ogolnie super jak zwykle, nie ma to jak dobre towarzystwo hej :D :D :D

Tomi    0

Jeszcze się tak do Was nie przyzwyczaiłem, myśle że z czasem sie to zmieni bo fajni ludzie z Was :D Oj Qmar to widziałem że na luzie nawet do Falka, jeszcze o tych jajkach hehehe :) Szkoda a może i dobrze że Paweł nie wypił więcej, tez by szalał ;)

[ Dodano: 2007-02-24, 00:45 ]

rzeczywiscie Falk jeszce tyle nas nie bylo . ehh Kamil jak sie tyle siedzi w tym sema4 to sie nudzi: :D [nie mowuie tu o sobie ] miło was poznać [was dwóch] :D strasznie z was sympatyczni ludzie g:)

ale i tak powrotu do domu nic nie pobije :D za to dzikuej całej reszcie ;) hhihih

Wiesz.... nie nudziliśmy sie, no co Ty, poprostu nowi ludzie, nowe miejsce, trzeba sie powoli rozkręcic :D