Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Ghost Rider

Recommended Posts

Falkhor    63
Nasza rekomendacja to 2 gwiazdki. Nieciekawa ekranizacja komiksu bogata w efekty specjalne. Fotogeniczna (Evcia, Nicolas, płonący motocykl, halloweenowe dekoracje), lecz z bzdurną fabułą i pozbawiona prawdziwego dreszczu.

Źródło - o2.pl

Ojoj... a ja wiązałem z tym filmem takie nadzieje... tez lubiałem przeglądnąć komiksy z Ghost Riderem, chociaż przyznam tez, że nie należał on do moim naj-naj-ulubieńszych 'herosów'. Wydawał mi się... zbyt widowiskowy... i ta czacha, która płonęła mu w sumie cały czas... niezbyt mi to pasowało.

Oglądnałem sobie zwiastun filmu i hmmmm... coś mnie tknęło, że może być nietęgo. Przeglądam co raz więcej opinii i się podłamuję, że jakieś 120.000.000 dolców poszło tylko w efekty.

Pozdro.

Cerberion    0

Kurde. tez sie napalalem na ten film a wszyscy mi teraz mowia ze to ponoc straszne dno. Pogieta historia ;):P:D A nakrecalem sie na film dobrych kilka miesiecy :D dlatego jak dalej beda tak na nim psy wieszac, to specjalnie pojde do kina i bede udawal, ze bardzo mi sie podoba :) :) :)

Padlinka    0

łe czytałam wiele recenzji i wew szytskich prawie to samo co tu , niestety nasza kinematografia schodzi na psy i filmy robia sie coraz gorsze , byle zbic kase :? Nmicolas bedzie mi musial wybaczyc ale sie nie skusza na niego . nie w tym filmie