Jump to content
Sign in to follow this  
ute

Dentysta w Łańcucie

Recommended Posts

ute    0

Witam,chciałam zapytać, którego dentystę w Łańcucie polecacie. Prosiłabym o namiary i informację dot. tego, czy ma kontrakt z NFZ, a jeśli nie, to ile mniej więcej kosztuje wizyta. Z góry dziękuję.

Przy okazji może polecicie jeszcze dobrego okulistę... :P

Qmar    0

Kolo mnie mieszka 2 dentystow nie wiem ile biora :D jeden wzial malo (znajomy) przyjezdza spod lublina ma tu gabinet (mam wizytowke :) ) drugi jest na stałe. Okulista ? moja ciotka jest okulistka ale pracuje w rzeszowie :). idz do szpitala napewno do kogos sie zapiszesz :)

ziomalka    0

Zgloś sie do mnie - chętnie wyrwe pare ząbków :D

A tak na poważnie - ja moge polecić kilku - na mojej street na Texasie :) Ale o to już pytaj na PW jeśli chcesz, żeby nie robić reklamy :)

Qmar    0

Ja moge podac dane kontaktowe sąsiada ale takze na PW nie bedziemy robic promowania :) ale polecam ziomalke napewno jej sie przyda :D jakis model do cwiczen ;p

ziomalka    0
polecam ziomalke napewno jej sie przyda jakis model do cwiczen ;p

Tak, tak, tak, zgadza się- Qmar, piszesz się? :D:) :) - tylko uwaga, ja nie znieczulam :)

profesoq    0

Anna Kulik Gabinet w budynku gdzie jest sklep komuterowy SIMA chyba... jakos tak sie nazywa tam jest tez apteka koło placy "ruskich" Bardzo miła kobieta Chodze do niej naprawde lox :) Za jednego zeba z podkładem plomba i czyms tam jeszczxe wzieła 50zl i trzyma sie cały czas a byłem bardzo dawno :)

Qmar    0

Ziomalka 2 razy w zuciy bylem u dentysty ;p pierwszej wizyty nie wspominam milo stracilem zeba i mi nei odrosl a druga spoko :) i tak zawsze nie biore znieczulenia :) na zywca jest bardziej extremalnie :D Ale wiesz nie skusze sie bo mam zdrowe zeby ;p

Falkhor    63

ziomalka, Hmmmm... w sumie możesz podać tych dentystów, to moze komuś jeszcze się ta wiedza przyda :D ja niedługo muszę iśc do dentysty :)

Megg    9

Ja w Łańcucie to nie wiem, ale jeżeli ktoś chce mieć zrobione porządnie i bezboleśnie polecam w Leżajsku Pani Stąporowa. ma duży gabinet niedaleko drugiego ronda. Nigdy nie pójdę do pana Kluza Ledwo igłę wepcha ze znieczyleniem (aż po szczęce chrobocze :D ) a już boruje i dłubie. I jeszcze jak sie mu coś powie to opitoli. Masakrrraaaaa

maciej    32

Jak możecie to podeślijcie mi też jakieś dane o dobrych dentystach :) Najlepiej bezboleśnie i w miarę tanio :)

[ Dodano: 2007-03-16, 11:14 ]

najlepiej z Łańcuta lub Rzeszowa :)

Zuziaaa    0

to ja tez poprosze :P Qmar, mozesz podac na PW, bo jestem ciekawa czy myslimy o tym samym :P

ciekawe czy ktorys dentysta moglby uspic i zrobic wszystkie zeby zebym nawet nie poczula ? :P bo panicznie sie boje borowania, wyrywania i nawet znieczulania :/

Falkhor    63

Zuziaaa, Taaaaaa... a jak się obudzisz rano i popatrzysz do lustra, zoabczysz DentoZillę :P :P Lepiej byc przytomnym, jak Ci dentysta coś chapie gmera :P

Falkhor    63

Zuziaaa, To na Twoim miejscu bałbym się własnie tego, że na spiąco dentysta sobei zrobi co zechce. A Ty naweet nie będzies zmogła zaprotestować. ty sobie lulu, a on sobie kieliszeczek, bo przeciez tez się musi uspokoić... nie. ja wolę być całkowicie przytomny :P

Zuziaaa    0

podobno sa sposoby na bezbolesne znieczulanie i take tam, ale ja i tak bym sie bala ze w kazdej chwile dentysta - sadysta trafi na jakis nieznieczulony nerw i wtedy .... odgryzemu reke :)

Falkhor    63

Zuziaaa, Tym w sumie będzie się zajmować Ziomalka :) ale z tego co wiem - odruch ZACISKANIA zebów przy bardzo silnym bólu zdarza sięniesłychanie rzadko. Instykt jakoś każe nam paszczę rozdziawiać :D

Co do znieczulenia - to nie musi byc końsko mocne, wystarczy, ze zostanie właściwie zaaplikowane :D

Zuziaaa    0
Co do znieczulenia - to nie musi byc końsko mocne,

swego czasu, bedac u dentysty, pan doktor zaaplikowal mi 2 dawki "konskie", odczekal ile trzeba a potem wylam mu z bolu i kopalam po fotelu :P chyba jakas nadwrazliwa jestem :P

chcialabym zeby kiedys, kiedys, kiedys wizyta u dentysty wygladala nastepujaco: wchodzimy, siadamy, pan/pani puszcza nam relaksujaca muzyczke, potem pryska czyms po paszczy, stuknie kilka razy ze nawet sie nie zorientujemy, spryska kolejny raz i mamy spokoj z dentysta na kolejne pol roku :P ehhh marzenia :D

Falkhor    63

Zuziaaa, Eeeeee... jakie marzenia? Ja tak mam :P U mojej dentystki nawet muzyczka jest, w radiu cichutko sobie gra. Siadam, psik psik... brrrrrrr. brrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... wrrrrrrrYrYRYRRRRrrrr... Psik psik. Po sprawie :P I spokój nawet wiecej niż na pół roku :P Mówię Ci - 90% bezbolsnego leczenia zębów to UMIEJĘTNE znieczulenie. NIe musi być wielka dawka, tylko podana we właściwe miejsce... :D

Zuziaaa    0
brrrrrrr. brrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... wrrrrrrrYrYRYRRRRrrrr...

mogłoby byc bez tego :P :P :P coż to za dentysta ? poze podasz na PW ? :D

90% bezbolsnego leczenia zębów to UMIEJĘTNE znieczulenie. NIe musi być wielka dawka, tylko podana we właściwe miejsce... :D

moze masz racje ... ale zeby 3 dentystow nie wiedzialo gdzie znieczulic ? :D

Qmar    0

ja bylem u znajomego wlasnie na przegladzie rok temu mowil ze jeden zab to poszedlem i jak zwykle (moj drugi raz u dentysty - za pierwszym baba wyrwala zeba i nie odrosl w rakszawie chyba tak wiec mam 31 zebow :D) bez znieczulenia na zywca (a po co ) zrobil swoje prawie nie bolało i juz :D a zaniedlugo ide na przeglad rutynowy ale chyba nic nie bedzie :)

Kiwi    0

Wracam do starego tematu, żeby nie tworzyć nowego o tym samym tytule.

Podajcie w końcu namiary na sprawdzonych dentystów w Łańcucie.

Tylko nie na PW, bo jaki jest sens zadawać takie pytanie na forum jeżeli nikt nie pisze konkretnej odpowiedzi?

Mile widziane cenniki usług dentystycznych.

Guest Bake   
Guest Bake

ja jak muszę chodzę do Pana Skorusa - fachowiec bardzo dobry na prawdę czyni wizytę możliwie jak najmilszą, zawsze bylem zadowolony na tyle na ile można być z wizyty u dentysty zadowolonym. Polecam szczerze. Pełen profesjonalizm, nowy sprzęt świetny gabinet.

Byłęm kilka razy u pewnej Pani dentystki w Łańcucie i był to KOSZMAR. Wymęczyła mnie jak w Auschwitz bez znieczulenia bo po co.... masakra... brrrr

ale temat :/

darekielb    13

ja jak muszę chodzę do Pana Skorusa - fachowiec bardzo dobry na prawdę czyni wizytę możliwie jak najmilszą, zawsze bylem zadowolony na tyle na ile można być z wizyty u dentysty zadowolonym. Polecam szczerze. Pełen profesjonalizm, nowy sprzęt świetny gabinet.

Pod tym mogę się podpisać rękami i nogami.

Kilka razy korzystałem i również mogę polecić.