Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Słodycze - czy bez tego można żyć ?? - e chyba nie :)

Recommended Posts

Qmar    0

grzenia ja nie mwoie ze sa nie dobre ale czekolada to czekolada a niepowtarzalnego smaku nie znjadziesz w lesie wiec lepiej kupic sobie czekolade i byc zadowolonym ^^

ziomalka    0
zekolada to czekolada a niepowtarzalnego smaku nie znjadziesz w lesie wiec lepiej kupic sobie czekolade i byc zadowolonym ^^

Baaaa,zeby tylko zadowolonym, ja czuje sie po czekoladzie lekko rozmiękczona :)

Falkhor    63

ziomalka, Dlatego z niektórych szkół znikneły automaty z batonikami, a w sklepikach zaczęły pojawiac się owoce, zwykłe domowe kanapki, soki... A nie coca-cola i odgrzewana bułka z serem lub zapiekanka... Potem będzie całą społecznośc grubasków i zarabiać będą tylko kliniki odchudzajace...

levi    0

OCZYWIŚCIE czekoladki z likierem i wisienką :) :) :) albo ogólnie, jakies alkoholowe.:D

to praktycznie profanacja czekolady , blee ochyda

najlepsze czekoladki to oczywiscie pełnomleczne bez zmyslania Falk :) sama esencja radosci

dokładnie...jak można tak czekolade bezcześcić?? :zdziw:

czekoladunia mleczna jest ponad te wszystkie inne specjały :030: noom chyba, że jeszcze z orzeszkami :one:

Falkhor    63

levi', No proszę, a jednak wymyślasz udziwnienia czekolady ;)

Ja nie mam NIC a nic przeciwko czekoladzie mlecznej :D Sama w sobie jest super i mozna się nią zajadać, ale po prostu mówię, ze osoby z instynktem odkrywcy mogą zakosztować bardziej złozonej przyjemności :) Ponoć nawet śledzie można jeść z czekoladą. Ja nie próbowałem, więc nie powiem, ze to musi być paskudne, ale czekolada w kuchni na prawdę lubi... mezaliansy :)

Sleepwalker    0
Sleepwalker,
wegeta

Uchhhh... ciężki kaliber przyprawy...Osobiście bym odradzał. Raz widziałem koleżankę, jak w takiej przyprawie, vegeta... albo kucharek :D obraca sobei... frytkę i je... RANY... ta przyprawa chyba nie nadaje się do takiego spożywania na ostro, bez gotowania czy coś ;)

Ja ją jem na kromkach, ewentualnie do ogórków pasuje:P Ja jestem uzależniona od przecieru:P

grzenio    0

Ostatnio podobno wśród bogaczy zapanowała moda na desery posypywane złotymi płatkami. Na szczęście złoto nie tuczy :D

levi    0
ale niszcz zęby :D ^^

wiesz OKM dla przyjemności warto się czasem poświęcić :030: a wcinanie czekoladusi to niewątpliwie wieeeelka przyjemność dla podniebienia - jak również duszy heh :one:

Falkhor    63

Ummmmhhhh... ZŁOTO?? Noooo to chyba ma jakieś tam wartosci odżywcze, w sensie nasze ciało potrzebuje ultra ślaowych części tego pierwiastka, ale złote wiórki... to potem, można powiedziec, kupa na wagę złota będzie :D

Ze słodyczy... LODY. Można je tu chyba zaliczyć... ja jakos sobie nie wyobrażam bez nich... lata :D O smaku toffi lubię :D I śmietankowe... :D I wiele innych :D :D

michas    0

no ja jestem przykładem ze bvez słodyczy mozna życ :)przynajmniej staram sie zyc bez nich bo czasem jest tak że niestety ale tak kuszaco wygladaja i smakuja ze musze spróbowac :P:D

Falkhor    63

michas, hehehe :) Nooooo a dl mnie w sumie NIE MA słodyczy, które atrakcyjnie wyglądają. WYGLĄDAJĄ - bo co innego, jak zaleci mi zapach, np. świeżego placka albo... jakiejs kremówki. O rany :D Wtedy z drogi :P:) :)

ziomalka    0
Nooooo a dl mnie w sumie NIE MA słodyczy, które atrakcyjnie wyglądają.

Jak to nie ma, wiekszoscs slodyczy cudooownie wyglada a jeszcze lepiej smakuje ... :D:P:) - ja w taki dzien jak dzis, czyli w chwile kryzysu emocjonalego sięgnełam po batona i juz mi lepiej, nie ma to jak .... słodyczoterapia :) :) :)

grzenio    0
no ja jestem przykładem ze bvez słodyczy mozna życ :)przynajmniej staram sie zyc bez nich bo czasem jest tak że niestety ale tak kuszaco wygladaja i smakuja ze musze spróbowac :):P

Wręcz przeciwnie, udowodniłeś że nie można bez słodyczy żyć :) Gdyby można było to byś się na nie nie skusił :D

Gothka =)    0

A ja uważam, że bez słodyczy ogólnie można żyć. Tylko po co? :wtf: Słodycze są mniam :) Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło przejść obok nich obojętnie :sweet: A najlepsze są wiśnie w czekoladzie z likierem :letssin:

Falkhor    63

Gothka =), Hmmmmmmmmm... ja ostatnio trfaiłem na produkt, który w sumie jest samym likierem. A wisienkę i czekoladę sobie wyobrażam :P

Moje najpopularniejsze ostatnio słodycze, to... CUKIER do herbaty :P

typ    0

A ja nie przepadam za słodyczami :]

Wyjątkiem są:

lody owocowe, serniki, szarlotki, tarty owocowe, torciki jogurtowe, miętusy i krówki tez zjem

O coś dużo tego wyszło, to chyba jednak lubie :P

Byleby nie było to czekoladowe/kakaowe/toffi/orzechowe/strasznie słodkie/ tylko pełne owoców :lmao: (krówka to wyjątek :P )

Guest mala.em   
Guest mala.em
A ja uważam, że bez słodyczy ogólnie można żyć. Tylko po co?

można żyć bez słodyczy, a czasem ze względów zdrowotnych nawet trzeba... i bynajmniej nie jest to mniej słodkie życie :)

a tak na marginesie to bardzo podoba mi się podejście bodajże Skandynawów, którzy swoim dzieciom robią tylko jeden słodki dzień w tygodniu i tylko wtedy dzieciaki mogą jeść słodkości :P ekonomicznie i pod kontrolą :P

Cerberion    0

slodycze sa zbedne :) Podobnie jak SOL!

jedno i drugie ogranicza nam nasz kubki smakowe!!!!! jak nie wierzycie - nie solcie i nie slodzcie przez JEDEN TYDZIEN. I potem jedzcie wszystko - to poczujecie roznice i zoabczycie, jak wiele smakow Wam umykalo.

Padlinka    0

Cerberion ale mimo wszystko słodycze w ograniczonych iloscia maja same dobre aspekty . przedewszystkim to ze w wiekszosci jak sie zje cos słodkiego to sie poprwaia humorek :]

ziomalka    0
slodycze sa zbedne :D Podobnie jak SOL!

Zdecydowanie i z pełną świadomością mówie temu,co napisałeś Cerebrion - NIE !!! Słodycze są potrzebne, może niektórym w mniejszych,niektórymw wiekszych ilościach,ale są potrzebne ... A sól - ona też wbrew pozorom jest niezbędna - już jaskiniowcy znali jej potęge :D

grzenio    0
Słodycze są potrzebne, może niektórym w mniejszych,niektórymw wiekszych ilościach,ale są potrzebne ... A sól - ona też wbrew pozorom jest niezbędna - już jaskiniowcy znali jej potęge :D

Nie ma to jak fachowe wsparcie :D

Falkhor    63

ziomalka, Nooooo ja bym tak troche uważał z tą tezą o świętej roli soli i cukru :P A to dlatego, ze wsuwając zbilansowane, pełnowartościowe pożywienie wcinamy dużo cukrów i soli mineralnych... zawartych w pożywieniu. Sól i cukier to dwa najbardziej rozpowszechnione dodatki do artykułów spożywczych przetworzonych. Się czepiam :P

Bard    0

życie bez soli jest niemożliwe, a życie bez cukru tak, cukier nie jest niezbędny do życia, w słodyczach oprócz np. czekolady jet terz dużo konserwantów, wystarczy poczytać... dlaczego dzieci mają próchnice? miedzy innymi przez słodkości, jedzenie tylko miękkich żeczy, pieczywo chamburgery, lody, czekoladki, lizaki chipsy itp, ale myślę że od czasu do czasu, w końcu wszystko jet dla ludzi... ;D