Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Słodycze - czy bez tego można żyć ?? - e chyba nie :)

Recommended Posts

Gothka =)    0

Też mam takie okresy, że jem wszystko co jest z czekolady, a najlepiej żeby jeszcze było nadziewane toffi z dodatkiem spirytusu... :P :sweet:

Falkhor    63

Bard, Co do SAMEJ SOLI to bym oponował - człowiek jedząc dużo owoców i warzyw skutecznie uzupełnia braki SOLi w organizmie.

Ja nie mam napadów głodu na słodycze. Mogę się bez nich skutecznie obejść :P

rudzia    0

uwielbiam słodycze ale okresowo....normalnie moge sie bez nich obejsc ale jest czasem tak że pochłaniam wszystko co ma troche wieksza ilosc cukru...teraz własnie jest taki czas ale to chyba dlatego ze nie pale i mog orgaznim potrzebuje jakiegos zamiennika :D xD

Falkhor    63

Raviol, Od czipsów juz sie abaaaardzo odzwyczaiłem. Prędzej jakieś chrupki, m.in kukurydziane. A tak o - to już nie pamiętam, kiedy wcinałem chipsy pasjami, a był taki czas. Potem zwyczajnie mi sie przejadły :/

rudzia    0

hmmm jak juz mowa o chipsach to ja wole laysy :) czy jakoś tak to się pisze :P :hihi: ale nie ważne jak dla mnie są najlepsze :D

Falkhor    63

Ble :P czipsy są FE :) jak dla mnie w typie takich przekąsek krótluja orzeszki. A że to topic o słodyczach - to takie w polewie miodowej... całkiem smakowite :D Dobre do filmów :D

rudzia    0

Falk całkeim wybredny jestes :P :hihi: ...nie przepadam za orzeszkami ale w sotatecznosci mogą byc...ale do filmu najlepsze jest zmine pifko i chipsy...a jeszcze jak w telewizji leci stakówka to to juz jest bajka :) chociaż jeszcze mogły by byc rodzynki w czekoladzie...to uwielbiam :sweet:

ziomalka    0

Nie można zyc bez słodyczy - szczególnie jeśli robi się imprezę w domu o charakterze seasnu filmowego :( - wtedy to przegryzki, przekąski są wręcz niezbędne :(

Delicje, herbatniki, paluszki, czekolada, chipsy - :sweet: :sweet: :sweet:

Jeśli potrafi się sprytnie zamienić słodycze na owoce - oczywiście, że można bez nich zyć :D ale czy warto się meczyć, jeśli ma się takie przyjemne i kojące umysł uzależnienie ? :lol-sweat:

Gothka =)    0

Są takie dni w moim kobiecym życiu, że jadam prawie wyłącznie słodko. :( Po prostu mam takie dni, że bardzo potrzebuję słodkiego i tyle :(

terelka    1

Chyba faktycznie nie można żyć bez słodyczy... można przez dłuższy czas ich nie jesć ale wkońcu i tak się zje tą czekoladę czy lody, czy ciastka :P

ziomalka    0

Jesli czekolada to ostatnio przerzuciłam się na białą - moze dlatego, ze jest najbardziej kaloryczna XP

Ale moim wyśnionym ukochanym słodyczem czy w zimie czy w lecie sa looooodyyyyy , dałabym sie pokroic za deser lodody bakaliowo-czekoladowo-truskawkowo-orzechowo-pistacjowy z polewą malinową i bita śmietaną :sweet: :sweet:

SunShine    0

czekolada czekolada kocham czekolade ;) biała chyba faktycznie najlepsza, lubie też batony z duza ilością czekolady ;) zreszta ja wogle kocham slodycze w każdej postaci. Bez węglowodanów staję się bardziej agresywna :) ale zdecydowanie teraz przerzuciłabym się na owocki :)

ziomalka    0

Ja uwielbiam Jeżyki - po prostu kocham :sweet: :lol-sweat:

Teraz ze stresu przedexamowego pożeram mnóstwo słodyczy bleeeeeh, niech mnie ktoś kopnie w d**e ... :/

Prot    0

A ja już od dawna nie jem różnej maści placków i nie przepadam za słodyczami, nie wiem czemu bo dawno temu potrafiłem zjeść całą torebkę pół kilowa krówek lub toffi lub lizaków czupa czups z gumą w środku z pewexu ; ale wtedy to był inny smak... :sweet: :o