Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Ulubione danie

Recommended Posts

Megg    9

ja lubię ogólnie wszystko. Jednak najbardziej to schabowy :D

a z zup to każdą mojej mamy :D oprócz grzybowej <łeee>

levi    0
oprócz grzybowej <łeee>

wow :zdziw: jak można nie lubić mojej ulubionej zupki?? :zly2: heh

ja najbardziej lubię....hmm no właśnie co?! :027: wiele rzeczy :030: ale chyba najbardziej pizze roboty mojej mamci :030: mmm

a z takich bardziej codziennych potrawek to pewnie bitki :030: mmm :630:

Megg    9

Wiesz levi', po prostu. Ale lubię sosik z ziemniaczkami, ale taki z grzybów które samemu sie zbiera :D Mamy umią robić tte rzeczy, no nie...? :D >

levi    0
Mamy umią robić tte rzeczy, no nie...? :D >

ojjj tak :030: wszystko co tworzą nasze mamcie (albo babcie :030: ) ma wyjątkowy smak :030: poprostu nie ma to jak domowe jedzonko :one: - i wszystko jedno co się je i tak smakuje wyśmienicie :030:

levi    0
Babcie i mamy gotują najlepiej :D

a dlaczego:?: bo mamy, podobnie jak babcie - nie dość, że często wykorzystują tzw przepisy rodzinne :030: to do każdej potrawy dodają odrobnkę serducha :030: wiecie - takiej rodzinnej miłości heh :one: :030:

ehh w domq wszystko zawsze smaqje najlepiej :030:

levi    0
Kiełbacha z ogniska :P

ooo racja Falkhor jak mogłem o tym zapomnieć :zdziw: przecież to jedno z lepszych - polskich dań :030: mmm aż zgłodniałem przez ciebie ziomek :zly2: :030:

Falkhor    63

levi', Hihi ;) pogoda co raz bardziej się poprawia, dziś było chłodnawo, ale jak patrzę w niebo, to jest spora szansa na to, że wiosna juz na prawdę co raz bliżej iiii... będzie okazja pokombinować z różnymi rzeczami na ognisku ;):D Będzie 'Polowa Szkoła Kucharzenia NFM :P ' :P

Pozdro ;)

levi    0
będzie okazja pokombinować z różnymi rzeczami na ognisku :) :) Będzie 'Polowa Szkoła Kucharzenia NFM :P ' :D

ooo tak :030: uwielbiam tego typu pichcenie :one: a do tego jeszcze odpowiednie dozowanei trunq :564: fajne towarzystwo i impreza git :030:

ahh będzeimy robić konkurs na najbardziej wyjechaną kiełbache z ogniska :030: co wy na to?? :zly2: :030:

Falkhor    63

Prot,

Właśnie zjadłem golonkę i czuję się jak cesarz

Wow, a czemuż to?? :(:) :)

Na śniadanie miałem sałatkę z... ogórków :) Olej, ocet, posiekana pietrucha, plastrowany ogórek w liczbie sztuk 3 nooo i trochę pieprzu. BOSSSKIE :) Takie jakieś odświeżające :)

Cerberion    0

jakis miesiac temu zjadlem pieczona kaczke - zrobila to ciocia mojego kumpla, wiec nie rodzina ale co tam dali jesc to zjadlem i musze powiedziec, ze to bylo pyszne i cudowne i zajefajne!!! kaczka (hihihihihii) byla napchana jakimis warzywami, calosc upieczona na zloto i z dodatkami warzywnymi taki sos - a owa ciotka mowila ze to wcale nie bylo kosmicznie trudne. LUBIE DROB to znaczy lubie gdy nie jest u wladzy hahahahaha :(:) :) :) peiczony, duszony, smazony i grillowany!

levi    0
LUBIE DROB to znaczy lubie gdy nie jest u wladzy hahahahaha :P:D :D :D peiczony, duszony, smazony i grillowany!

oj tak :030: z ust mi to wyjąłeś :030:

ja też lubię drób...

...a zwłaszcza bitki drobiowe :043: mmm

Falkhor    63

Cerberion,

LUBIE DROB to znaczy lubie gdy nie jest u wladzy hahahahaha peiczony, duszony, smazony i grillowany!

Tzn. mówisz o drobiu przy władzy przed czy po ugrillowaniu? :P:D :D

Ja też często stawiam drób nad wieprzowinę albo wołowinę. Np. pieczony kurczak - super sprawa, nawet same udka z piekarnika są mmmmm :D I wogóle mięso to jest całkiem dobre dla naszego organizmu :) W dziale z fotkami w 'Gorrące fotki falkhora; jest stosowna ilustracja do kurczaka :D

Falkhor    63

pablo, Hehe :) na ostatnim zlocie poprawinowym miałm okazję zoabcyzć bardzo pomysłowo przyrządzone pierożki - wcześniej ugotowane, a potem... upieczone (bo chyba nie od razu pieczone, chociaż kto wie, to tez jest chyba możliwe...?). Wsuwała je Zuziaaa i sądząc po jej reakcji - potrawa smakowała wybornie :) Ja lubię 'ruskie' i to przestrasznie :) Dużo ich nie zjem, bo mnie zatyka, więc tak po 15-20 odmawiam dokładki :P:)

levi    0
A ja niemogę żyć bez mięsa, kotlecików itp :P

to widze, że masz podobne 'zboczenie' do mojego :030: ja nie potrafię się najeść czymś (może dziwnie to określe) co wcześniej nie biegało albo skakało :030:

ogólnie mówiąc krótko: jestem typowo mięsożernym człowieczkiem :030:

Falkhor    63

jajeczka gotowane na miękko :P:D :D Tak prosta rzecz, a jak dla mnie przesmaczna i dość elastyczna jesli chodzi o dodatki :D Wystarczy troszkę soli i pieprzu i już :D:) Kromeczka nawet bez masła i można wsuwać :)