Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Ulubione danie

Recommended Posts

Prot    0
ogólnie mówiąc krótko: jestem typowo mięsożernym człowieczkiem

Dokładnie tak jak ja, bez mięsa nie moge żyć i niczym innym się nie najem do syta :)

Dania jarskie też lubie ale to nie to co kawał mięcha :D

Falkhor    63

Można zawsze pójść na kompromis :) W sensie - nieźle wypasione danie jarskie z niesamowicie wypasionym kawałem mięcha :sweet: Złoty środek a ponadto całkiem to zdrowe - nasi jaskiniowi przodkowie także zagryzali to co biegało tym, co rosło na drzewach i krzakach albo w ziemi :D

Gothka =)    0

Mam kilka swoich ulubionych potraw, a są to: pierogi, barszcz czerwony, zupa pomidorowa, krokiety :) , naleśniki :P , spaghetti :P , pizza :P !, wszelkiego rodzaju sałatki, ziemniaki z kurczakiem i sałatką, pieczona kaczka ze śliwkami :P , lubię też jogurty, owoce pod każdą postacią i oczywiście desery :D:D

ziomalka    0
Mi ostatnio bardzo smakują kebaby :D

Kebaby nieziemsko smakują o trzeciej nad ranem XP

A ja ostatnio mam taki jeden rarytas - ryż z warzywkami i piersią z kurczaka - lekkie, pożywne i pyyyszne :sweet:

Guest Bake   
Guest Bake
Kebaby nieziemsko smakują o trzeciej nad ranem
miałaś kebab jak pisałś p0osta? skąd ?:Dmów!!! :D

ziomalka    0
miałaś kebab jak pisałś p0osta?

Nein, nie jadłam, ale wspominam sytuację sprzed paru miesięcy, jak jeszcze byłam in da Kraków i wracałam z Rynku XP

Kebab miał być łagodny a palił niesamowcie :lol-sweat: Nie chcę wiedzieć, jak smakował mojej znajomej, która wzięła sobie pikantny :letssin:

ziomalka    0

Ojjj nie - jak dla mnie śmiercionośne połączenie Lukas ;)

Polecam goraco pierś z kurczaka bez panierki ale z przyprawami podsmażone plus gotowany kalafior posypany paremzanem - PYCHA :sweet: :D

main    0

russssssssssskie pieroshki :P mniam :sweet: :sweet: :sweet: :sweet: :sweet: :sweet: ewentualnie nalesniki z bita smietana i czekolada ;) :sweet: :sweet: :sweet: