Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Ulubione danie

Recommended Posts

Krolll    0

Nie potrafię tutaj napisać jakie jest moje ulubione danie ponieważ gotuję bardzo często. bardzo to lubię oraz mam ich kilka:

chłodnik ogórkowy

leczo z kurczakiem

tradycyjne bitki wołowe

Posmakowały mi również te roladki  z cukinii: https://www.przepisy.pl/przepis/roladki-z-cukinii-2  - aczkolwiek trzeba to traktować raczej jako przystawkę. 

martagolec    0

Nie ma sie co oszukiwac .. w dzisiejszym pozywieniu jest tyle srodkow chemicznych, ze glowa mala. Czytajac etykiete przykladowego produktu z marketu mozna znalezc 3-4 ulepszacze minimum. Jestem w stanie zrozumiec fakt, ze wszystko musi byc produkowane w ogromnym ilosciach .. ale jakos nie jestem przekonana do takiego argumentowania. Ciekawi mnie tylko jedna sprawa - czy w jakims stopniu moze to wszystko wplynac na nasze zdrowie w dluzszej perspektywie. Sama zaczelam rozgladac sie za jakimis alternatywami. Mieszkam w mniejszej miejscowosci i czasami mam dostep do wedling produkowanych przez lokalne zaklady (mowa o tych mniejszych). Zdarzy mi sie kupic cos naprawde smaczego i bez konserwantow. Do swojej diety mam zamiar takze wprowadzac żywność bez sztucznych dodatków , o ktorej przypadkiem przeczytalam artykul na stronie Sante - https://www.sante.pl/jedz-zdrowo/100-bez-sztucznych-dodatkow/ Ze wzgledu na ograniczna ilosc czasu jakim dysponuje, bede stawiala na szukanie zamiennikow dla sniadan .. z tymi mam najmniejsze problemy, a mozna je najszybciej przygotowac. Macie moze doswiadczenia w zmianie diety na inna? Bylabym wdzieczna za wskazowki. Pozdrawiam