Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

The Grunge 2 (Klątwa 2)

Recommended Posts

Falkhor    63

Dziś na skrzynke przyszedł mi mejl z promocją drugiej części Klątwy pod hmmm... tendencyjnym tytułem - Klątwa 2 :(

Dosłownie wczoraj oglądnąłem sobie częśc 1... Ech. Wersja amerykańska - powiem tak - znowu wyszło mi na to, że autorzy filmu mieli świetny pomysł i tak się nim ucieszyli, że pogubili połowę rzeczy, dzięki którym pomysł był swietny (jak na taki horror). Nadal utwierdziłem się w przekonaniu, że Krąg jest lepszy (wersja amerykańska), niż Klątwa. Ciekaw jestem, jak bardzo tendencyjna będzie 2...

Pozdrawiam.

Megg    9

Ehh.... Klątwa (1) trzymała w napięciu, ale nie byłaa przerażająca, a mogła być ii to bbardzo. Wiele robi dźwięk i nagła zmiana obrazu, czego w 1 nie było. Mam nadzieję że Klątwa2 będzie lepsza :P

Guest Guest   
Guest Guest

"Klątwa" może i trzymała w napięciu ale nie ma zadatków na horrora. Naprawde nic strasznego w tym filmie. Klątwa 1 i 2 są prawie identyczne jak dla mnie i obie części sa beznadziejne.

Falkhor    63

angel88_88, Hmmmmmm... a z ciekawości zapytam, w jakich warunkach najcześciej oglądasz horrory? W sensie mówię tak tylko dlatego, ze siedząc w domku, w słonecznych promieniach, z pomarańczowym drinkiem w ręku to tak jakoś nigdy nie wczuwam się w horrora. Musi być ciemno, cicho i dobry dźwięk :P Wtedy nawet niektóre momenty w 1. Klątwie są... ok ;)

levi    0

Klątwa to ten filmik co dziewczyna np dusiła włosami ofiary?? :zly:

jak dobrze myśle to film kicha :zly: i to straszna...oglądałem z bratem i się nieźle na tym uśmialiśmy :030:

nie no horrory japońskie mają jakiś tam urok np klątwa 1 była całkiem znośna...ale 2?? :029: nie noo beznadzieja...tj mi się tak wydaje :030:

Falkhor    63

levi', Eeeee... no enie wiem, czy DUSIŁA włosami, w każdym razie był dziwny dom i kobieta hmmm... przerażałą swoje ofiary :P Też uważam, ze film taki 'poskładany nierówno'. Pomysł że tak powiem mało odkrywczy, cześć efektów pomysłowa, noooo ale brakło pary, i już.

Cerberion    0

jedynka byla o kant pupy rozbic bo pomysl typowy dla horroru ale wykonanie - tylko pare scenek bylo ok reszta kaszana

dlatego co do dwojki to pali sie nie bede, pewnie bedzie lipa