Jump to content
Sign in to follow this  
Teddy_85

Częstotliwość

Recommended Posts

Teddy_85    0

Częstotliwość

Reżyseria: Gregory Hoblit

Scenariusz: Toby Emmerich

Gatunek: triller

Kraj/Rok Produkcji: USA; 2000;

Obsada:

Dennis Quaid - Frank Sullivan

Shawn Doyle - Jack Shepard

Elizabeth Mitchell - Julia Sullivan

Andre Braugher - Satch DeLeon

James Caviezel - John Sullivan

Zwiastun - film.onet.pl

Fabuła

Czy możliwe są podróże w czasie? Pewien policjant w domu znajduje zapomniane radio i zaczyna rozmawiać z przypadkową osobą. Z przerażeniem odkrywa, że używają tego samego radia, a głos wydaje się jakby znajomy... Nasz bohater rozmawia... ze swoim ojcem, który zginął w pożarze 30 lat temu. Dzięki zorzy polarnej, która w dziwny sposób pozwoliła na te rozmowy syn ratuje ojca z pożaru - ale nie da się zmienić przeszłości bez wpływu na przyszłość... Ktoś musi zniknąć w zamian za uratowanego ojca...

Wrażenia

Tytuł, początek filmu, dziwne wydarzenia i kraj, z którego ten film pochodzi - to wszystko sprawiało że chciałem nacisnąć magiczny przycisk STOP. Niecodzienny scenariusz, fajnie opowiedziana historia - i brak pewności co do zakończenia - dlatego oglądnąłem go do końca i teraz wszystkim POLECAM

Falkhor    63

Teddy_85, Film ciekawy i tez miałem chwilę zwątpienia, jeśli chodziło o początek. Po prostu... film obyczajowy, miłośnicy radiostacji, nic nadzwyczajnego... a tu... BUM :P Akcja się rozpędziła i też moge powiedzieć, że już do końca oglądało się na prawdę OK. Fajna rola Dennisa Quaida :D:)

Cerberion    0

widzialem i taki dosc lajtowy film, na wieczorek z rodzinka sie nadaje albo ja wiem, do odprezenia, bo nie jest jakis masakryczny i fajnie zaskakuje nawet :P kino dosc lekkie i przyjemne wg mnie

Falkhor    63

Hmmmmm... no wg mie jest tam parę łapiących za serce i gardło momentów, ale przychylam się do opinii, ze film do ciężkich nie należy :P Z rodzinką... nawet niezły pomysł, żeby oglądnąć.